AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u građansko pravo

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok,
Ja imam rok sutra , dali je netko danas imao rok.
Ako je , molim vas da nam napišete kaj su vas pitali.
Hvala unprijed
 

wooya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima. Molim pomoc s obzirom na dugo pauziranje s izlascima na ispite.. Prvo, da li je ona skripta od Aine(cini mi se da se tako zove) jos aktualna, odnosno da li se nesto mijenjalo. A drugo, kakva je situacija s ispitom, da li je i dalje samo usmeni ili ima i pismeni? Hvala puno na odgovoru
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima. Molim pomoc s obzirom na dugo pauziranje s izlascima na ispite.. Prvo, da li je ona skripta od Aine(cini mi se da se tako zove) jos aktualna, odnosno da li se nesto mijenjalo. A drugo, kakva je situacija s ispitom, da li je i dalje samo usmeni ili ima i pismeni? Hvala puno na odgovoru
za skriptu ti ne znam...tek se i ja bacam na ucenje ovog predmeta i meni je potrebna ta info, ali sto se tice ispita i dalje je samo usmeni..
pismeni je bio samo za vrijeme online ispita :)
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
imam usmeni kod Marka Stilinovića, dal je netko odgovarao kod njega???? molim Vas svaka pomoć.,savjet,iskustvo dobro bih mi došlo,,,hvala
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi moze netko objasniti novosti vezane za upis? Ostaje li placanje isto? Parcijalno po semestrima ?
 

MarijanaPa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam usmeni kod Marka Stilinovića, dal je netko odgovarao kod njega???? molim Vas svaka pomoć.,savjet,iskustvo dobro bih mi došlo,,,hvala
Kolegice, kako je prošlo? Može neka pitanja, dojmovi? Hvala :)
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
evo me, ispit je bio danas tj.jutros ...PROŠLA SAM OD PRVE...prvo su bile 3 kolegice 2 pale a 1 prošla.zatim smo ušle ja i još jedna kolegica
Profa je super, najugodniji usmeni ikada, kamo sreće da ih je još takvih kao Marko
dakle moja pitanja...pobojnost (sve kaj znam) o zabludi kaj znam, prvi nasljedni red,sve o jamstvu. regres i posjed
pitanja od kolegice..ništetnost, oporuka. ugovor o darovanju, kapara...kolegica je isto prošla
znači postavi pitanje i razgovarate, nema treme, nema straha, jedna normalna atmosfera, ako negdje zapne on pomogne
al naravno mora se znati o čemu se priča i mislim da ima 10-tak pitanja koja stalno vrti..upravo ovo kaj sam napisala i još služnosti..pravo vlasništva
Kanceljak je ispitivala u isto vrijeme i mislim da kod nje nije nitko prošao
sve u svemu..učila mjesec dana po skripti..vikendom po 3-4 sata ,,ovim danima sat do dva...skinula pitanja s foruma ...i raspali
SRETNO SVIMA
 

MarijanaPa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo me, ispit je bio danas tj.jutros ...PROŠLA SAM OD PRVE...prvo su bile 3 kolegice 2 pale a 1 prošla.zatim smo ušle ja i još jedna kolegica
Profa je super, najugodniji usmeni ikada, kamo sreće da ih je još takvih kao Marko
dakle moja pitanja...pobojnost (sve kaj znam) o zabludi kaj znam, prvi nasljedni red,sve o jamstvu. regres i posjed
pitanja od kolegice..ništetnost, oporuka. ugovor o darovanju, kapara...kolegica je isto prošla
znači postavi pitanje i razgovarate, nema treme, nema straha, jedna normalna atmosfera, ako negdje zapne on pomogne
al naravno mora se znati o čemu se priča i mislim da ima 10-tak pitanja koja stalno vrti..upravo ovo kaj sam napisala i još služnosti..pravo vlasništva
Kanceljak je ispitivala u isto vrijeme i mislim da kod nje nije nitko prošao
sve u svemu..učila mjesec dana po skripti..vikendom po 3-4 sata ,,ovim danima sat do dva...skinula pitanja s foruma ...i raspali
SRETNO SVIMA
Čestitam i hvala za informacije! :)
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
možda sam zakasnila s odgovorom ali ipak ču napisati...ne nije zahtjevan ali voli kada se razumije gradivo ne mora se štreberski odgovarati nego s razumjevanjem,,dakle pričaš svojim riječima ..možeš i na primjeru ,,ako si kod njega ova pitanja što sam gore navela sigurno pita pa malkice obrati pažnj na njh i ne moraš se ničega bojati jako ugodan prof, sretno
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks