AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kad su upisi? Do kad treba na studomatu upisati?

I Gdje se uopće mogu pročitati obavijesti referade? Stranice su im katastrofa. Googlam već 15 minuta.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako upisuješ prvu godinu prvi put imam samo ovo na stranicama kad si brucoš ne upisuješ se preko studomata godinu nego ti pni upišu najbolje nazati Sanju storjak i ona ti sve bude objasnila
upisi se provode u srijedu, 18. rujna s početkom u 12:30 sati u zgradi Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Gundulićeva 10, dvorana IV/I. kat.

Pristupnici koji se upisuju na stručni studij javne uprave dužni su predočiti osobnu iskaznicu (svjedodžbe srednje škole nisu potrebne).
Pristupnici su dužni osobno se upisati. U slučaju opravdane spriječenosti mogu ih upisati roditelji, odnosno osobe na temelju punomoći ovjerene kod javnog bilježnika, s time da će u tom slučaju indeks i prateću dokumentaciju student moći preuzeti samo osobno.
Svi pristupnici plaćaju upisninu u iznosu 300,00 kuna (u što je uključena naknada za biblioteku, premija osiguranja za studenta i izrada iksice) na žiro-račun Fakulteta IBAN: HR9823600001101264729, model HR 00, poziv na broj 1012. Za upis u statusu redovitog studenta koji upisuje drugi redoviti studij na istoj razini studija i izvanrednog studenta na isti žiro račun uplaćuje se i školarina jednokratno u cjelokupnom iznosu 7.200,00 kuna. Na upis je potrebno dostaviti potvrdu o provedenoj uplati. Za upis u prvu godinu studija sklapa se odgovarajući ugovor.
Indeks i prateća dokumentacija mogu se nabaviti (kupiti) u knjižari Fakulteta u zgradi na Trgu Republike Hrvatske 3 (dvorište).
Pristupnici na upis trebaju donijeti dvije jednake fotografije u boji formata 4x6 cm.
Sve eventualno potrebne dodatne obavijesti bit će redovito objavljivane na web stranici fakulteta www.pravo.unizg.hr
U slučaju potrebe za dodatnim obavijestima pristupnici mogu poslati upit na e-mail adresu: [email protected].
to ti ima na stranicama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: taz

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma, upisujem treću godinu pa valjda stoti put. Nema ništa o tome. Web im je koma. Nemrem niš naći
 

Anamaria_22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali zna netko kada su počinjala predavanja? Brucoš sam, a njihove web stranice su katastrofa, ne mogu naći nikakav raspored
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U 10 mj su predavanja za redovne i izvanredne tako je bilo svake godine
[DOUBLEPOST=1568638285,1568638240][/DOUBLEPOST]ili krajem 9
 

mape5

Super Moderator
Studenti su obvezni izvršiti upis putem studomata zaključno sa 29. rujna do 23 sata. Studenti koji ne izvrše upis putem studomata do 29. rujna neće se smatrati upisanim u redovitom roku.

Predavanja počinju od 1.10.

je web stranica je koma, ali kad se snađeš bit će OK.
[DOUBLEPOST=1568643035,1568643006][/DOUBLEPOST]
Dali zna netko kada su počinjala predavanja? Brucoš sam, a njihove web stranice su katastrofa, ne mogu naći nikakav raspored
raspored objavljuju naknadno, kada prođu upisi.
 

ttomas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako trebam upisat samo Upp i Lokalnu i završni jer to nisam sad riješila, ja sad preko studomata upisujem samo upp i plaćam tih 7ects-a?
[DOUBLEPOST=1568654094,1568654029][/DOUBLEPOST]Ako trebam upisat samo Upp i Lokalnu i završni jer to nisam sad riješila, ja sad preko studomata upisujem samo upp i plaćam tih 7ects-a?
 

Val123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovane kolege, ako može pomoć. Treći put upisujem 1. semestar prve godine ( izvanredni sam student ). Gubim li ja pravo studiranja ili ne? Negdje sam pročitala da dok god plaćam da ih briga?
Zahvaljujem se unaprijed.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poštovane kolege, ako može pomoć. Treći put upisujem 1. semestar prve godine ( izvanredni sam student ). Gubim li ja pravo studiranja ili ne? Negdje sam pročitala da dok god plaćam da ih briga?
Zahvaljujem se unaprijed.
I ja isto sam izvanredni i upisuje 3 put 1 god i ako smo izvanredni to je beskonačno jedino ak padneš 8 put onda gubiš pravo studiranja .
Provjereno jer sam pitala referadu .
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna netko kaj napisati kao razlog da testiranje semestra? Naime, fali mi potpis iz EUP-a jer nisam dosla kad su se dijelili, a nije da mi se bas da lovit profesore po faksu da mi daju potpis.
 

mape5

Super Moderator
Zna netko kaj napisati kao razlog da testiranje semestra? Naime, fali mi potpis iz EUP-a jer nisam dosla kad su se dijelili, a nije da mi se bas da lovit profesore po faksu da mi daju potpis.
uplatiti 150 kn. ne trebaš onda loviti profesore. detalji su ti objavljeni na našim web stranicama.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
uplatiti 150 kn. ne trebaš onda loviti profesore. detalji su ti objavljeni na našim web stranicama.
Hvala na odgovoru, ali kaj konkretno napisat kao razlog za testiranje semestra? Bolest, privatne probleme?
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pišem tu jer ne spada pod nijednu temu, pa ako mi može netko objasniti. Prošle godine sam upisala nastavak studija, i ove godine se prvi put upisujem preko studomata, izvanredni sam student. Na studomatu sam sve poklikala i kaj sad? čekam da se objavi obavijest da kreću upisi za izvanredne i idem na faks na upis? Što trebam, indeks ispuniti s predmetima, dofurat potvrdu o uplati školarine? Kad plaćam testiranje semestra jer nemam sve potpise. Pomozite, pliz, ja to niš ne kužim.
Hvala
[DOUBLEPOST=1568879051,1568878709][/DOUBLEPOST]Našla gdje je tema, kopiram tamo.
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako mi može netko objasniti, prošle godine sam upisala nastavak studija, i ove godine se prvi put upisujem preko studomata, izvanredni sam student. Na studomatu sam sve poklikala i kaj sad? čekam da se objavi obavijest da kreću upisi za izvanredne i idem na faks na upis? Što trebam, indeks ispuniti s predmetima, dofurat potvrdu o uplati školarine? Kad plaćam testiranje semestra jer nemam sve potpise. Pomozite, pliz, ja to niš ne kužim.
Hvala
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pišem tu jer ne spada pod nijednu temu, pa ako mi može netko objasniti. Prošle godine sam upisala nastavak studija, i ove godine se prvi put upisujem preko studomata, izvanredni sam student. Na studomatu sam sve poklikala i kaj sad? čekam da se objavi obavijest da kreću upisi za izvanredne i idem na faks na upis? Što trebam, indeks ispuniti s predmetima, dofurat potvrdu o uplati školarine? Kad plaćam testiranje semestra jer nemam sve potpise. Pomozite, pliz, ja to niš ne kužim.
Hvala
[DOUBLEPOST=1568879051,1568878709][/DOUBLEPOST]Našla gdje je tema, kopiram tamo.
Draga kolegice ovdje ti sve pise www.pravo.unizg.hr: RASPORED UPISA U VIŠE GODINE STUDIJA ILI UPIS PONAVLJANJA GODINE
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks