AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u državu i pravo

Jelena90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ponavljac sam pa me zanima iz nove literature sto treba ucit za ispit?

Ispitna literatura je knjiga R. Guastini, Sintaksa prava, Naklada Breza, 2018. (osim niže naznačenih stranica).

Literatura: R. Guastini, Sintaksa prava, Naklada Breza (2018), osim stranica 17-26, 39-45, 71(6. pogl.)-75, 103(12. pogl.)-106, 167(3. pogl.)-172, 228(6. pogl.)-232, 296-301, 340(2. pogl.)-342(do 4. pogl.), 381(7. pogl.)-382 i 395-401

Preporučena literatura: Luka Burazin, Mario Krešić, Ivana Tucak, Priručnik za teoriju prava - praktični dio, Naklada Breza (2018)
 

A.D.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispitna literatura je knjiga R. Guastini, Sintaksa prava, Naklada Breza, 2018. (osim niže naznačenih stranica).

Literatura: R. Guastini, Sintaksa prava, Naklada Breza (2018), osim stranica 17-26, 39-45, 71(6. pogl.)-75, 103(12. pogl.)-106, 167(3. pogl.)-172, 228(6. pogl.)-232, 296-301, 340(2. pogl.)-342(do 4. pogl.), 381(7. pogl.)-382 i 395-401

Preporučena literatura: Luka Burazin, Mario Krešić, Ivana Tucak, Priručnik za teoriju prava - praktični dio, Naklada Breza (2018)



hvala ti puno :)
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nazalost meni se to sad desava, pa kakvo je iskustvo?
Ja sam bila nauku 1 i uvod u državu i pravo osmi puta, ah šta reći o iskustvu. Iskustvo je grozno, ja sam prošla, a cura koja je bila sa mnom je npr. osmi puta je pala i izgubila pravo studiranja. Jako neugodno iskustvo. Tak da samo jako! I ponavljajte što više više, jer puno pitaju osmi puta. Evo iskreno. Znam da sam vas uplašila, ali čisto da znate s čim se morate nositi. Sretno
 

Luce.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila nauku 1 i uvod u državu i pravo osmi puta, ah šta reći o iskustvu. Iskustvo je grozno, ja sam prošla, a cura koja je bila sa mnom je npr. osmi puta je pala i izgubila pravo studiranja. Jako neugodno iskustvo. Tak da samo jako! I ponavljajte što više više, jer puno pitaju osmi puta. Evo iskreno. Znam da sam vas uplašila, ali čisto da znate s čim se morate nositi. Sretno
Hvala punooo!
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li netko napisati neka od pitanja sa zadnjih rokova?
Ponavljac sam, a vidim da je nova literatura pa bih voljela znati okvirno na sto se fokusirati.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala punooo!
Danas sam pročitala .
Ne znam kako neki prof mogu mirno otiči spavati kad nekog ruše 8 put , ja bih pustila bez obzira na sve ,
Ja sam imala sreče što sam ovaj predmet prošla iz 2 puta.
Mučim se ustav i financiranje jedan idem 7 put a jedan 6 put .
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Trebam jednu jako dobru dušu molim vas! Hitno mi treba knjiga B. P. DRŽAVA I PRAVNI SUSTAV, mi može tko slikati i poslati na mail cijelo poglavlje o tumačenju i tehnike tj one vrste, sve sve? Trebam predati zavrsni rad, a knjiznica u gradu gdje živim ima inventuru. Molim Vas, pomozite studentici u nevolji. Hvalaaaaa punooooo
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Trebam jednu jako dobru dušu molim vas! Hitno mi treba knjiga B. P. DRŽAVA I PRAVNI SUSTAV, mi može tko slikati i poslati na mail cijelo poglavlje o tumačenju i tehnike tj one vrste, sve sve? Trebam predati zavrsni rad, a knjiznica u gradu gdje živim ima inventuru. Molim Vas, pomozite studentici u nevolji. Hvalaaaaa punooooo
mogu ja :D
koji mail?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks