AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u državu i pravo

AndreaŠimičić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A odkud info da je za nas 3.11.? Profesor je na predavanjima rekao? (ja nisam bila ove god jer imam već potpis)
[DOUBLEPOST=1509188393,1509188331][/DOUBLEPOST]A odkud info da je za nas 3.11.? Profesor je na predavanjima rekao? (ja nisam bila ove god jer imam već potpis)
 

Renchi33

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja I.kolokvija 03.11.2017. javna uprava;
1.)obilježja parničnog postupka
2.)transpersonalnost
3.)zakonondavna inicijativa
4.)suci-porotnici
5.)teritorialno more
6.)upravni postupak pokreće
7.)kabinet ministar koji odgovara vladi je karakterističan za koji oblik vladavine
8.)pozitivno pravo
9.)pojam "društvenost" državne vlasti obuhvaća
10.)upravna tijela djeluju na temelju
[
 

Renchi33

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Isti dan kad i II.kolokvij. Pises ispravak i ako si polozio,ostajes u dvorani i pises drugi.
[DOUBLEPOST=1510823027,1510822935][/DOUBLEPOST]Isti dan kad i II.kolokvij. Pises ispravak i ako si polozio,ostajes u dvorani i pises drugi.
 

fabijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav...... Ako netko od ekipe zapamti danasnja pitanja uz testa da ih stavi na stranicu jer zbog posla ne stignem na ispit ali barem da vidim sto m ceka na idućem roku.....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks