AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ustavno pravo

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, od 241. do kraja. I nemoj Ustav zaboravit uz to :)
Da znam da su ustav i ustavni zakon uz to ali me mucila knjiga jer neki kazu da je cijela knjiga u pitanju a i na stranici katedre nije naznaceno nista osim naziva knjige :hm:
 

kanmaja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam molbu.
Ja upisujem javnu upravu ove godine izvanredno, molim vas tko ima knjige iz svih predmeta za prvu godinu da mi se javi, ako bi bio voljan naći se samnom da iskopiram knjige. Ili ako netko zna gdje bih mogla nabaviti polovne knjige. Hvala
Kontakt: [email protected]
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kak je bilo jučer ?
znači,koliko sam shvatila od 241.str knjiga, i ustav. i ak se naštreba, može se proći ? jel dosta dva tjedna za sve to ? :O
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kod Gardasevica jucer tri smo prosle, jedna cura pala. Pita osnovna pitanja tipa ustavna tuzba, raspustanje sabora, promjene ustava, pravo vlasnistva, osjena ustavnosti...znaci nikakve detalje. Pomaze podpitanjima tj pokusava navuci na pravi odgovor govoreci gdje se taj dio nalazi u knjizi. Trudi se da bar izvuce prolaz. Sve u svemu ugodan ispitivac.
 

tanja6

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko da je prošo Ustav i da mu ne treba knjiga sljedečih dva tjedna da mi posudi? pliz ppl
 

AnaNa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo pitanja koja su u skriptama ali moraš točno od riječi do riječi,i nekako mi se cini da Podolnjak najvise odlucuje,barem je tako meni bilo...
 

theprevara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neki govore da su ucili samo iz knjige.neki samo iz ustava ? kak mi je najlakse da naucim u tjedan dana ? mislila sam ustav naucit i proc knjigu da vidim kaj tam ima.jel to okej ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks