AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ustavno pravo

medoo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Po vasim odgovorima pretpostavljam da netrebamo uciti cijelu knjigu,samo drugi dio,a od koje stranice pocinje taj drugi dio ? :)
 

medoo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Od kud vam to? Na webu nis ne pise od kud trebamo..... Hvala na odgovoru

Pa ima 316 str knjiga plus ustav sve skupa
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.

kampanjka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ala ljudi tek sam sad vidjela da je došlo do promjene literature..:/ a planirala na rok u 2 mj.i radila po skriptama podolnjak-gardašević . dal se mogu osloniti na to il u knjizi pak ima puno promjena i dopuna? :/ ako netko ima link za skinuti taj 2.dio knjige samo,nek ovdje pošalje! p.s. jel se profesori i dalje izmjenjuju na ispitima gardašević-podolnjak-ana.. mene bi sad padala ona pa da čujem kakva je.. hvala.
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ala ljudi tek sam sad vidjela da je došlo do promjene literature..:/ a planirala na rok u 2 mj.i radila po skriptama podolnjak-gardašević . dal se mogu osloniti na to il u knjizi pak ima puno promjena i dopuna? :/ ako netko ima link za skinuti taj 2.dio knjige samo,nek ovdje pošalje! p.s. jel se profesori i dalje izmjenjuju na ispitima gardašević-podolnjak-ana.. mene bi sad padala ona pa da čujem kakva je.. hvala.
bilo bi poželjno da učiš po promijenjenoj literaturi jer su neke stvari izbačene,a neke nadopunjene. sve u svemu NAJVAŽNIJE ti je da znaš Ustav RH (ako njega dobro znaš, ziher prolaziš)

P.S. Ana Horvat Vuković je na porodiljnom dopustu
 

Ruzica1234

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bilo bi poželjno da učiš po promijenjenoj literaturi jer su neke stvari izbačene,a neke nadopunjene. sve u svemu NAJVAŽNIJE ti je da znaš Ustav RH (ako njega dobro znaš, ziher prolaziš)

P.S. Ana Horvat Vuković je na porodiljnom dopustu

Znaci moze se proc ako se samo Ustav nauci?
 

Ruzica1234

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako po njihovim skriptama ako je promijenjena knjiga? Znaci vec su napravljene skripte po novoj literaturi?
I molim kolege pomoc,danas sam kopirala novu knjigu,znaci od 241 str. Tu sam procitala da knjiga ima 314 str,a u kopiraoni su mi rekli da ima 600 :/
Sad,dali do 314str se uci ili bas cijeli taj dio od 241 do 600? Nadam se da sam dobru knjigu kopirala (Smerdel:Ustavno uredenje europske Hr). Taj drugi dio,znaci 241 str mi pocinje od "Hrvatska u Jugoslaviji".pa vas molim ako je netko poceo ucit da mi kaze dali je to to! Hvala vam puno i sretno svima!
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kako po njihovim skriptama ako je promijenjena knjiga? Znaci vec su napravljene skripte po novoj literaturi?
I molim kolege pomoc,danas sam kopirala novu knjigu,znaci od 241 str. Tu sam procitala da knjiga ima 314 str,a u kopiraoni su mi rekli da ima 600 :/
Sad,dali do 314str se uci ili bas cijeli taj dio od 241 do 600? Nadam se da sam dobru knjigu kopirala (Smerdel:Ustavno uredenje europske Hr). Taj drugi dio,znaci 241 str mi pocinje od "Hrvatska u Jugoslaviji".pa vas molim ako je netko poceo ucit da mi kaze dali je to to! Hvala vam puno i sretno svima!
2.dio Temelji ustavnog uređenja Republike Hrvatske(od 241.str. do kraja)
 

marina24

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moj savjet ti je da ucis iz knjige i naravno Ustav uz to. Na usmenom se znaju pojavit pitanja kojih u skripti nema . Tako je bilo kada sam ja odgovarala. Po skripti mozes ponavljat kad vidis kod kojeg si profesora, ali drzi se radije knjige :)
 

kristina.s

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej, bok, ako netko zna di se može nabaviti Ustav Rh? I da li možda znate di je sada skriptarnica jer više nije na starom mjestu? Koliko vremenski treba da se nauči Ustavno? hvala :)
 

112233

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko zna zasto moramo uciti od 241 strane, a profesor je poceo predavati i ono sto je prije u literaturi od te 241 strane?
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi jel sigurno da je literatura samo drugi dio knjige znaci od 241.str? Ako moze potvrditi netko tko zna sigurno bila bih zahvalna.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks