AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje zapisima

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam pitanje vezano uz prijavu ispita,neznam da li i vi ostali imate takvu situaciju. Prvi put sam upisala predmet i odslušala predavanja, ali ne mogu prijaviti ispit. htjela bih prijaviti za 6. mjesec. Da li je i vama tako i što učiniti?
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam pitanje vezano uz prijavu ispita,neznam da li i vi ostali imate takvu situaciju. Prvi put sam upisala predmet i odslušala predavanja, ali ne mogu prijaviti ispit. htjela bih prijaviti za 6. mjesec. Da li je i vama tako i što učiniti?
Da i ja sam odslušala, ali ne mogu prijaviti niti jedan ispit iz ljetnog semestra. Valjda nam to još nije omogućeno na studomatu.
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da i ja sam odslušala, ali ne mogu prijaviti niti jedan ispit iz ljetnog semestra. Valjda nam to još nije omogućeno na studomatu.
Hvala na odgovoru. Nadam se da ćemo moći prijaviti na vrijeme.
 

fakin

Super Moderator
Pa ispite iz ljetnog semestra možete prijaviti krajem svibnja i polagati u lipnju, kao i svake godine otkad ste upisali faks.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel planirate izac na prvi rok? jer ja bi, pa ako prođe dobro, a ako ne bar ću znat kaj da očekujem na 2.roku :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks