AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje zapisima

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ajde da se i ta tema otvorila...to sam uzela kao izborni predmet, do sada nisam vidjela tu temu...zna li netko nešto o tom predmetu, profesoru...itd?
 

Reneé

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Položila sam ovaj predmet u 7. mj. Prof. Kolanović je u 5. mj. održao predavanje za izvanredne studente, odredio je neku drugu knjigu kao literaturu (drukčiju od navedne u vodiču) i dao nam ne neki svoj materijal za naučit. Na ispitu je bio dobro, prof. je ljubazan i strpljiv, dosta pita ali i puno pomaže. Evo, nadam se da sam pomogla. Ako treba pomoć, tu sam!
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
[Pomogla si...ali da li mi možeš molim te napisati koju je točno literaturu odredio i kakav materijal...da li ga još uvijek imaš kod sebe...
 

Reneé

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesor je svima koji su bili na predavanju poslao na mail svoju "skriptu" od 120 strana i rekao da učimo iz knjige:
KASABAŠIĆ, Štefanija - Uredsko poslovanje u primjeni i postupanje s podnescima stranaka u upravnom postupku, Zagreb: Novi informator, 2007., jer su u njoj i Uredba i ostalo iz literature iz Vodiča DVZ-a.
Ako trebaš tu skriptu, javi.
 

Kentiki19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li ima netko tko je po starom programu položio Arhivistiku i Uredsko poslovanje a da je za izborni predmet izabrao Upravljanje zapisima? Da li se u tom slučaju mora odgovarati cijeli ispit?
 

Pozojsky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E ne znam ...ja sam ocito ista ko i ti ! (kentiki)
Mene zanima je li mozda koje od toga
(arh&ured) (kojim divnim slucajem )JEDNAKO Upravljanju zapisima ?
Pa da nam samo štambiljaju ili ih nije puno briga za ispite koje su nam UZELI ???
 

Kentiki19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i mene isto to muči jer se moram upisati u 3. god. pa ne znam da li to izaberem kao izborni...ako se ne priznaje uzela bi ipak neki drugi ispit. Palo mi je na pamet da odem na konzultacije kod prof. Kolanovića (iz Upravljanja zapisima) pa da ga pitam, ali u vodiču nema njegovog termina, možda uopće ne drži konzultacije :frustrating:
 

lion_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitala sam ja prošle godine na upisima jel bi mi se arhivistika i uredsko priznali kao upr.zapisima i dobila sam odgovor da se ne priznaje..
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
službeno se ne priznaje, ali to ne znači da profesor neće lupit žigić bez odgovaranja
vrijedi se počupati :D
 

lidija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e još kad bi samo znali gdje profo ima ured...
Profesor Kolanović je u mirovini, na Učilište dolazi po potrebi, tj. kada mu iz referade jave da ima ispit.
Početkom godine, kada sam polagala ovaj ispit, htjela sam ići na konzultacije, ali mi je teta u referadi rekla da "šta će mi konzultacije, sve piše u vodiču". Možda bi bilo dobro da vas više pita u referadi, da vide da ima zainteresiranih. Želim svima sreću u priznavanju već položenog ispita, a ako i budete morali polagati napomenula bih da je profesor ugodan, strpljiv i svaki odgovor dodatno objasni.
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam po starom i polagala sam arh.i uredsko..mislim da bi po nekoj logici zaista trebali priznati barem pola ispita,samo moramo ponavljati gradivo koje smo već položili..
 

Kentiki19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesor Kolanović je u mirovini, na Učilište dolazi po potrebi, tj. kada mu iz referade jave da ima ispit.
Početkom godine, kada sam polagala ovaj ispit, htjela sam ići na konzultacije, ali mi je teta u referadi rekla da "šta će mi konzultacije, sve piše u vodiču". Možda bi bilo dobro da vas više pita u referadi, da vide da ima zainteresiranih. Želim svima sreću u priznavanju već položenog ispita, a ako i budete morali polagati napomenula bih da je profesor ugodan, strpljiv i svaki odgovor dodatno objasni.

nisam sigurna da će to baš upaliti, ali hvala na savjetu i informaciji, nisam znala da je u mirovini
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks