AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava

klaudia25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim pomoć oko jednog pitanja sa prošlog roka ako netko zna..
"U upravnoj organizaciji X došlo je do promjene rukovodećeg osoblja te je zaposlena nova javna menadžerica koja uvodi promjene u načinu rada i komuniciranja. Prilikom izvršavanja nekih zadataka službenike dijeli u skupine u kojima svaki ima svoj zadatak za koji odgovara, a jedan je zadužen za upravljanje skupinom."
a) koje nove oblike komunikacije menadžerica može uvesti kako bi ostvarila izravna sa zaposlenicima i koji problemi se kod pojedinog od njih mogu pojaviti
b) o kakvoj se vrsti rada u ovom slučaju radi i objasnite u čemu se ona sastoji

:)
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li mi netko dati informaciju kakav je princip kolokvija? Jesu li problemskih pitanja? Moraju li kamere biti upaljene?

Hvala!!
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, isprike ako sam negdje propustila info o tome, zna li netko hoce li u ovom semestru biti mogucnost kolokviranja za izvanredne studente?
Hvala
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, isprike ako sam negdje propustila info o tome, zna li netko hoce li u ovom semestru biti mogucnost kolokviranja za izvanredne studente?
Hvala
Da, objavili su info upute u merlinu u predmetu uljpa. Pogledaj si!
Dužni smo biti na predavanjima.
Prvi kolokvij je online 11.5.
Drugi kolokvij usmeni uživo.
 

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vezano za odgođena predavanja (izvanredni), da li je spominjala jučer kada je nadoknada?
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz, kolege!
Molim vas, neka mi netko odgovori koje stranice ulaze u 1.kolokvij iz ULJP-a po skripti "marija93"?
Pliiiz! Hvala puno :)
 

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa, moze pitanja sa zadnjeg redovnog roka, ceka nas uskoro 2. kolokvij, pa dobro dođe svaki info.....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks