AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pliz, odgovor!
je li u skripti by Marija93 uključeno svo ispitno gradivo (sve što bi nas mogli pitati na ispitu) uključujući i knjigu Javni službenici i tranzicija iz 2005.?
Hvalaa:)
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pliz, odgovor!
je li u skripti by Marija93 uključeno svo ispitno gradivo (sve što bi nas mogli pitati na ispitu) uključujući i knjigu Javni službenici i tranzicija iz 2005.?
Hvalaa:)
Po svim poslovima objavljenim na forumu mislim da ti je gradivo iz knjige uključeno, ali znanstveni rad mislim da nije jer on spada u noviju literaturu. To pretpostavljam, nije da sam gledala tu skriptu.
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Po svim poslovima objavljenim na forumu mislim da ti je gradivo iz knjige uključeno, ali znanstveni rad mislim da nije jer on spada u noviju literaturu. To pretpostavljam, nije da sam gledala tu skriptu.
Sorry, na koji točno znanstveni rad misliš?
Na članke ono o Plaćanju o radnom izvršenju ili?
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisu još stavili raspored.
Može li odgovor na pitanje koja su 3 značenja strategijskog uljp-a?
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisu još stavili raspored.
Može li odgovor na pitanje koja su 3 značenja strategijskog uljp-a?
Pa sta se ceka ‍:oops::oops:
Ja bi rekla da je to onaj dio na 34.str skripte
Najbrojana su tri značenja
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks