AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje ljudskim potencijalima s osnovama službeničkog prava

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
za drugi kolokvij znači skripta Marij93 za drugi kolokvij+onaj članak,plaćanje prema radnom izvršenju od Marčetić i Manojlović od 129 do 172
dal je to sve ili treba još neka literatura...molim Vas odgovor
 

gogs

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim kolege koje su bile na zadnjem roku,ako nije problem da napišu pitanja,
unaprijed se zahvaljujem,
puno bi nam značilo za sljedeći izlazak.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dal netko zna ,ja još ne vidim obavijest, kada je u koliko sati usmeni samo za drugi kolokvij jer prvi sam riješila, dal je isti dan kada se piše cijelo gradivo pa dok isprave ili..
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal netko zna ,ja još ne vidim obavijest, kada je u koliko sati usmeni samo za drugi kolokvij jer prvi sam riješila, dal je isti dan kada se piše cijelo gradivo pa dok isprave ili..
To i mene zanima, mislim da imamo usmeni kada i ovi koji prođu pismeni ali nisam sigurna....
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dojmovi usmeni II. kolokvij, prof. Manojlović stvarno super opušteno, čeka da razmisliš neka pitanja od nas tri koje smo bile...novi oblici komunikacije, plačanje po radnom izvršenju, pa neke države. Litva, metode ocjenjivanja, podržavajuća komunikacija sve o tome, problemi kod ocjenjivanja, strategiski uljp tri značenja, razlozi uvođenja ocjenjivanja, još je bilo par osnovnih pitanja ne mogu se sjetiti. uglavnom nije preteško, bitno da se priča,,, sve smo prošle
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dojmovi usmeni drugi kolokvij,profesor Giljević, odgovarale smo ja i još jedna cura ali ona je s treće godine odgovarale neki predmet, mene je pitao 3 značenja strategijskog uljp-a,karakteristike podržavajuće komunikacije,sustav odijela, prednosti i nedostatke plaćanja po radnom izvršenju,2 glavna modela plaćanja po radnom izvršenju,modeli ocjenjivanja....sve sam znala nije išao u detanje,odgovaraš na pitanje prekine i ideš dalje,prvi kolokvij sam za 3 a drugi sam odgovorila za 4 i ocijena u studomatu 4..stvarno ne traži puno dovoljno da kažeš dvije kvalitetne rečenice i ide na slijedeće pitanje..prof.jedan od boljih na faksu..tko ga dobije zagarantiran mu je prolaz,,SRETNO
 

Bucma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!
Ima li netko pitanja iz ULJP-a sa zadnjih rokova i poželjne odgovore?Iz čega ucite?Mene isto zanima kada bi trebao biti pismeni za ovaj rok 14.9.
 

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim pomoć, nakon dugo g. vraćam se polaganju ispita. Da li sad u 11 ili 12mj. postoji mogućnost polaganja kolokvija za nas koji smo odslušalim ili je to opcija samo u proljeće. Svaka info. će mi pomoći i da li je pismeni i usmeni? Hvala!
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim pomoć, nakon dugo g. vraćam se polaganju ispita. Da li sad u 11 ili 12mj. postoji mogućnost polaganja kolokvija za nas koji smo odslušalim ili je to opcija samo u proljeće. Svaka info. će mi pomoći i da li je pismeni i usmeni? Hvala!
Uljp je predmet ljetnog semestra tako da mogućnost za kolokvij ima. ali tek tam u petom mj. kad već bude, dok je bilo online, I kolokvij je bio pismeni, a dr. usmeni, budu problemski zadaci....a ak se nejde na kolokvij svakako se može izaći na roku u 11 mj.
 

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uljp je predmet ljetnog semestra tako da mogućnost za kolokvij ima. ali tek tam u petom mj. kad već bude, dok je bilo online, I kolokvij je bio pismeni, a dr. usmeni, budu problemski zadaci....a ak se nejde na kolokvij svakako se može izaći na roku u 11 mj.
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam samo skriptu, pa ako mi moze netko reci koje stranice ne treba uciti
Ili koji dio gradiva ne treba znati
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks