AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Gdje se može naći upisni obrazac, za upis koji se ne može obaviti preko studomata? I kome se šalje obrazac? Hvala
Evo ja vam šaljem
O CENTRUSTUDIJISTUDENTISTUDENTSKA REFERADA
FAKULTETO CENTRUPREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ JAVNE UPRAVE
Preddiplomski stručni studij javne uprave
OBAVIJESTI
UPISI
PRVA GODINA
DRUGA GODINA
TREĆA GODINA
Tražilica
Traži
Obavijesti

RASPORED UPISA U LJETNI SEMESTAR ZA STUDENTE STRUČNOG STUDIJA JAVNE UPRAVE
RASPORED UPISA U LJETNI SEMESTAR ZA...


MOLE SE STUDENTI DA OBVEZNO PROČITAJU RASPORED i PRAVILA UPISA KOJE SU OBJAVLJENE NA MREŽNOJ STRANCI FAKULTETA

Studenti obavljaju upis putem studomata od 18. veljače do zaključno 28. veljače u skladu s objavljenim pravilima i popunjavanjem obrasca za prijavu obavljenog upisa na https://forms.gle/BgeptKPHgZZmqnTZ7-to vam je obrazac

Izvanredni studenti uz navedeno putem obrasca za prijavu obavljenog upisa dostavljaju i potvrdu o uplati školarine za ljetni semestar. Rok za dostavu potvrde o provedenom upisu i potvrde o uplati školarine je 1. ožujka 2021. godine.

ZA PRISTUP OBJAVLJENIM LINKOVIMA STUDENTI OBAVEZNO TREBAJU BITI LOGIRANI NA WEB STRANICU FAKULTETA i u STUDENSTKU MAIL POŠTU: @student.pravo.hr

Studenti koji ne izvrše upis putem studomata do 28. veljače neće se smatrati upisanim u redovitom roku.

Skrećemo pažnju da su svi studenti uključujući i one studente koji su položili sve ispite a nisu obranili završni rad u obvezi regulirati upis u ljetni semestar.

Evidencija upisa semestara i ocjena položenih ispita u indeks kao i testiranja semestra ne provode se do daljnjega.

Obvezno pročitati objavljene upute i pravila upisa; PRAVILA UPISA ZA REDOVITE STUDENTE

PRAVILA UPISA ZA IZVANREDNE STUDENTE



RASPORED I POSTUPAK UPISA I PREDAJE INDEKSA ZA LJETNI SEMESTAR studenata koji su 2020/21. upisali NASTAVAK PREKINUTOG STUDIJA



Izvanredni studenti koji su upisali nastavak prekinutog studija, upis ljetnog semestra rade putem referade zaključno do 28. veljače. Mole se spomenuti studenti da se radi upisa ljetnog semestra jave na [email protected].

Studenti koji ne izvrše upis u ljetni semestar nemaju pravo polaganja ispita.

Molbe za naknadni upis ljetnog semestra razmatrat će se do 15. ožujka 2021. godine u skladu s podnesenim molbama i dostavljenom dokumentacijom samo u slučajevima iznimno opravdanih razloga. Molbe se pišu i dostavljaju putem e podrške (Pravni fakultet u Zagrebu: centar za podršku).
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja vam šaljem
O CENTRUSTUDIJISTUDENTISTUDENTSKA REFERADA
FAKULTETO CENTRUPREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ JAVNE UPRAVE
Preddiplomski stručni studij javne uprave
OBAVIJESTI
UPISI
PRVA GODINA
DRUGA GODINA
TREĆA GODINA
Tražilica
Traži
Obavijesti

RASPORED UPISA U LJETNI SEMESTAR ZA STUDENTE STRUČNOG STUDIJA JAVNE UPRAVE
RASPORED UPISA U LJETNI SEMESTAR ZA...


MOLE SE STUDENTI DA OBVEZNO PROČITAJU RASPORED i PRAVILA UPISA KOJE SU OBJAVLJENE NA MREŽNOJ STRANCI FAKULTETA

Studenti obavljaju upis putem studomata od 18. veljače do zaključno 28. veljače u skladu s objavljenim pravilima i popunjavanjem obrasca za prijavu obavljenog upisa na https://forms.gle/BgeptKPHgZZmqnTZ7-to vam je obrazac

Izvanredni studenti uz navedeno putem obrasca za prijavu obavljenog upisa dostavljaju i potvrdu o uplati školarine za ljetni semestar. Rok za dostavu potvrde o provedenom upisu i potvrde o uplati školarine je 1. ožujka 2021. godine.

ZA PRISTUP OBJAVLJENIM LINKOVIMA STUDENTI OBAVEZNO TREBAJU BITI LOGIRANI NA WEB STRANICU FAKULTETA i u STUDENSTKU MAIL POŠTU: @student.pravo.hr

Studenti koji ne izvrše upis putem studomata do 28. veljače neće se smatrati upisanim u redovitom roku.

Skrećemo pažnju da su svi studenti uključujući i one studente koji su položili sve ispite a nisu obranili završni rad u obvezi regulirati upis u ljetni semestar.

Evidencija upisa semestara i ocjena položenih ispita u indeks kao i testiranja semestra ne provode se do daljnjega.

Obvezno pročitati objavljene upute i pravila upisa; PRAVILA UPISA ZA REDOVITE STUDENTE

PRAVILA UPISA ZA IZVANREDNE STUDENTE



RASPORED I POSTUPAK UPISA I PREDAJE INDEKSA ZA LJETNI SEMESTAR studenata koji su 2020/21. upisali NASTAVAK PREKINUTOG STUDIJA



Izvanredni studenti koji su upisali nastavak prekinutog studija, upis ljetnog semestra rade putem referade zaključno do 28. veljače. Mole se spomenuti studenti da se radi upisa ljetnog semestra jave na [email protected].

Studenti koji ne izvrše upis u ljetni semestar nemaju pravo polaganja ispita.

Molbe za naknadni upis ljetnog semestra razmatrat će se do 15. ožujka 2021. godine u skladu s podnesenim molbama i dostavljenom dokumentacijom samo u slučajevima iznimno opravdanih razloga. Molbe se pišu i dostavljaju putem e podrške (Pravni fakultet u Zagrebu: centar za podršku).
Hvala. Taj obrazac mi ne želi otvoriti.
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mi koji smo upisali 1. godinu specijalistickog, jel moramo nesto obaviti putem studomata ili? Jer tamo su mi jos od zimskog semestra navedeni i predmeti sad iz ljetnog, a na Merlinu ih jos nema
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ajme ja potpuno zaboravila za upise. Imam još samo diplomski rad za upisati na Specijalističkom, na studomatu mi nema te ponude za upise.
A sad tu vidim da je rok bio do jučer, što sad?
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ajme ja potpuno zaboravila za upise. Imam još samo diplomski rad za upisati na Specijalističkom, na studomatu mi nema te ponude za upise.
A sad tu vidim da je rok bio do jučer, što sad?
Javi se Koscaku i objasni situaciju. Vjerojatno ces morati pisati molbu za naknadni upis. Upisi su bili do jucer zakljucno u studomatu. A danas se jos moze uplatiti skolarina.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U redu, uplatit ću danas školarinu, i javiti se njemu. Na mail nisam vidjela obavijest o upisu a na studomatu uopće nema ponude za upis pa sam zaboravila. Valjda bude uspjelo naknadno. Hvala
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ajme pa strašno, još su više mogli staviti. Za obični diplomski rad znači plaćam 1800kn kao izvanredni student?
Nevjerojatno kako je to skupo.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ajme pa strašno, još su više mogli staviti. Za obični diplomski rad znači plaćam 1800kn kao izvanredni student?
Nevjerojatno kako je to skupo.
zar ne bi trebalo biti 1500kn? i to naravno samo ako ga prvi puta upisujes
 

fakin

Super Moderator
Nije potres srušio nikakvu zgradu, nije se srušila zgrada. Zgrada je samo oštećena i u tijeku je obnova iste. I to one glavne, Gundulićeva nije imala nikakva bitnija oštećenja.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nevjerojatno koje je to pelješenje novaca, platila sam 1800 kn samo diplomski rad jučer. Na studomatu sam iz nemara propustila rok za upis. Javila se Koščaku, naravno nema odgovora. Javila se Sanji, ona kaže da moram još 150 kn platiti jer sam propustila redovni rok, i tu potvrdu o uplati i onu od 1800 kn poslati u molbi preko sustava podrška. U molbi trebaju biti navedeni ti opravdani razlozi. Ali što da navedem? Ja zaista zaboravila, 15.og sam dala zadnji ispit i opustila se od fakulteta nisam opće razmišljala o upisu. Jel onda treba i onaj obrazac poslati u toj molbi? Hvala puno

I s time da, dok diplomiram izrada diplome se još plaća 500 kn?
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nije potres srušio nikakvu zgradu, nije se srušila zgrada. Zgrada je samo oštećena i u tijeku je obnova iste. I to one glavne, Gundulićeva nije imala nikakva bitnija oštećenja.
Malo sam karikirala, da. Zgrada je oštećena, nije srušena. Tim gore. Pogotovo što je "naša" u Gundulićevoj netaknuta prošla. I onda od studenata namiču lovu za obnovu palače na TRH 3. Smeća. Oim toga, to nije samo zgrada PF-a, nego i Sveučilišta u ZG. Sudjeluju li i studenti ostalih fakulteta Sveučilišta s povećanom cijenom školarine u obnovi...

ona kaže da moram još 150 kn platiti jer sam propustila redovni rok, i tu potvrdu o uplati i onu od 1800 kn poslati u molbi preko sustava podrška. U molbi trebaju biti navedeni ti opravdani razlozi. Ali što da navedem?
Ma briga ti njih zbog čega si zaboravila. Nije njima u interesu da ostanu bez lovice i nekog ne upišu. Ovako ti još dodatno otmu 150 kuna za nekakvu "molbu". Imam još dva ispita i nakon toga ću osobno i janvo agitirati među mamturantima da ovaj studij ne upisuju. Gade mi se.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ovo preko pravo podrška. hr sporo ide? 3.3. Sam poslala zamolbu za naknadni upis. Tamo odgovora nema, na mail nema. Pitam sanju ona kaže da nije nadležna da je za te zamolbe koščak nadležan, kao da će ona njemu proslijediti mail. I tek danas on odgovori na mail da je u postupku. Samo mi je napisao : Poštovana, u postupku.
Jel to znači da će me upisati naknadno? Glupo mi opet pitati kad nije riječit i dugo mu trebalo da odgovori. A ja na sto briga, još mi samo treba da nemogu upisati me. Pa čekaj još godinu dana. Ahh.
 

Danijela5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ovo preko pravo podrška. hr sporo ide? 3.3. Sam poslala zamolbu za naknadni upis. Tamo odgovora nema, na mail nema. Pitam sanju ona kaže da nije nadležna da je za te zamolbe koščak nadležan, kao da će ona njemu proslijediti mail. I tek danas on odgovori na mail da je u postupku. Samo mi je napisao : Poštovana, u postupku.
Jel to znači da će me upisati naknadno? Glupo mi opet pitati kad nije riječit i dugo mu trebalo da odgovori. A ja na sto briga, još mi samo treba da nemogu upisati me. Pa čekaj još godinu dana. Ahh.
Ne brini, odobrit ce ti upis, samo se jos malo strpi dok ti odgovore :);):)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks