AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Po onom kaj sam pročitala ja sam ovak shvatila :
Znači ak položim sada u 9mj građansko,. Ja mogu upisati još iz 1god nauku 1 i soc
iz 2 pravo društva ili mogu još nešto?( TO JE ZIMSKI)
A ljetni ustav ,fin, nauka 2 i prvi put upisujem obiteljsko s mat.
Da li sam krivo shvatila ili ne ?
Dali mogu još nekaj iz zimskog semestra 2 godine?
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako dobro vidim, potvrdu o uplati ne saljemo nikome?
Znam da se lani morala priloziti potvrda
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako dobro vidim, potvrdu o uplati ne saljemo nikome?
Znam da se lani morala priloziti potvrda
zvala sam rederadu rekli su mi upisi zimskig semestra 30.8-26.09
a ljetnog 1-3 10 na studomati
moramo uplatiti sve odjednom ili na rate na jednu uplatnicu
ime prezime iban faksa
i onaj broj 1012-javna uprava
i napisati zimski i ljetni semestar 2022-2023
ako pložite u zimskom semestru ( do drugog mjeseca)neštog iz ljetnog semestra vračaju vam za taj predmet novac ali još imate pravo povući predmet iz ljetnog sesmetra ali morate tražiti zahtjev tj molbu i ponovno taj predmet ( novi )platiti
nišata se nje mjenja 30 ects zim sem 30 ljetni ili kako ko ima za izvanredne 30puta 120 , a redovni znaju svoje kak to ide,
referada se ne javlaja nego mi se student pravnog faksa javio koji sada po novom za te informacije ..
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zvala sam rederadu rekli su mi upisi zimskig semestra 30.8-26.09
a ljetnog 1-3 10 na studomati
moramo uplatiti sve odjednom ili na rate na jednu uplatnicu
ime prezime iban faksa
i onaj broj 1012-javna uprava
i napisati zimski i ljetni semestar 2022-2023
ako pložite u zimskom semestru ( do drugog mjeseca)neštog iz ljetnog semestra vračaju vam za taj predmet novac ali još imate pravo povući predmet iz ljetnog sesmetra ali morate tražiti zahtjev tj molbu i ponovno taj predmet ( novi )platiti
nišata se nje mjenja 30 ects zim sem 30 ljetni ili kako ko ima za izvanredne 30puta 120 , a redovni znaju svoje kak to ide,
referada se ne javlaja nego mi se student pravnog faksa javio koji sada po novom za te informacije ..
I ako sam ja sad dobro shvatila, mi uz predmete zimskog semestra još plaćamo i nepolozene predmete ljetnog semestra? Zar nije da je do sad vrijedilo da te nepolozene predmete ljetnog semestra ne moramo placat?

Ovdje se ne zna tko lud zbunjenog...
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ako sam ja sad dobro shvatila, mi uz predmete zimskog semestra još plaćamo i nepolozene predmete ljetnog semestra? Zar nije da je do sad vrijedilo da te nepolozene predmete ljetnog semestra ne moramo placat?

Ovdje se ne zna tko lud zbunjenog...
DA TAKO MI JE REČENO I JA SAM ISTO PITALA KO I VI ALI IMAJU NOVA PRAVILA
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znači plača se zimski plus ljetni sve zajdeno ili na rate do 2 mjeseca,glupo je ali nova nijhova pravila
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zimski i ljetni uplatiti do 26.09 ako plačate u cijelosti za rate ne znam jer ću uplatiti u cijelosti
zimski na studomatu do 26 upisati
a ljetni 1 -3.10., ako u zimskom još poližite ljetnog vračaju vam novac i ponovno pišete molbu da upisujete nove predmete ljetnog npr iz 2 godine,
po meni je to glupo jer ionako ljetni slušamo od 2mjeseca ali neka im bude
 

Tourniquet

jane doe.
Nemrem nać ništa o upisima na netu..

Ja sam položila sve ispite i planiram diplomirati negdje u 10.mj. Diplomski sam već prošle god platila i upisala..
Studomat mi je dao da upišem godinu sa 0 ectsa ali kaj je s plaćanjem, jel zna tko kaj moram platit i gdje su ti podaci???
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nemrem nać ništa o upisima na netu..

Ja sam položila sve ispite i planiram diplomirati negdje u 10.mj. Diplomski sam već prošle god platila i upisala..
Studomat mi je dao da upišem godinu sa 0 ectsa ali kaj je s plaćanjem, jel zna tko kaj moram platit i gdje su ti podaci???
Upute su objavljene na web stranici pravo.he a vidljive su tek kad se logiras
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Do kojeg datuma se mora uplatiti skolarina? Jel nakon sto upisemo jesenski ili cekamo i ljetni pa onda zajedno??
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
do 23 sve zajedno nažalost treba upisati
Kak do 23.?

Upisi jesenskog su do 26...

Znaci, unaprijed si izracunati koliko je s ljetnim pa uplatiti, a naknadno upisati samo ljetni na studomatu?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kak do 23.?

Upisi jesenskog su do 26...

Znaci, unaprijed si izracunati koliko je s ljetnim pa uplatiti, a naknadno upisati samo ljetni na studomatu?
da tako je a ljetni se upisuje 1-3 10
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znaci ako ja sad upisem predmete iz 1.godine u ljetnom semestru i polozim ih na zimskim rokovima jel to znaci da ce mi dat da upisem predmete iz 2.godine kad krene semestar?
morali su oni zakomplicirat nesto…
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja se samo nadam da će nam vratiti novce ako predmete ljetnog semestra položimo na zimskim rokovima.

Uopce nisam mislila da ce se sjetiti novog nacina da izmuzu cim vise novaca od studenata.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks