AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Drage kolege, vidim da mnogi od nas imaju problema oko upisa i puno pitanja oko postupka upisa, pa evo tu možemo međusobno svi raspravljati i pomoći jedni drugima.

Zasada je situacija ovakva i čekamo poslijepodne iza 16h 21.9.2020 da saznamo koji su nam točno uvjeti, tako da savjetujem kolege da pričekaju malo sa upisom na Studomatu koji mogu obaviti do petka u 23:59h.

Obavijesti o upisima u višu godinu studija obavijest o upisu za sada.
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Potrebno za upis 18 ECTS
Ukupno za upisati 12 ECTS. Kaj sad?
Ima nas više takvih. Ja imam 10 bodova za upisati i u istoj sam situaciji. Mislim da treba pričekati da objave sva ta pravila oko upisa koja čekamo već 6 dana, jer su svake godine dali posebne upute za one koji se ne mogu upisati preko studomata jer nemaju dovoljno bodova. Nadam se da će se do sutra smisliti.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kaj da ja radim? Ostali su mi ris i lokalna iz ljetnog semestra. Imam 0 ECTSa za upisat.
 

nikky

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima nas više takvih. Ja imam 10 bodova za upisati i u istoj sam situaciji. Mislim da treba pričekati da objave sva ta pravila oko upisa koja čekamo već 6 dana, jer su svake godine dali posebne upute za one koji se ne mogu upisati preko studomata jer nemaju dovoljno bodova. Nadam se da će se do sutra smisliti.
Ja imam 5 za upisat, naravno da se crveni, tako da isto čekam upute
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kaj da ja radim? Ostali su mi ris i lokalna iz ljetnog semestra. Imam 0 ECTSa za upisat.
Mislim da isto što i mi. Pričekaj upute. Ti ćeš vjerojatno morati poslati uplatnicu sa upisninom na neki njihov mail i sliku indeksa i to je to. Mislim da još nema mjesta panici jer se upisati možemo do petka do 23:59.
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pričekajmo da, barem ja mislim, danas faks objavi je li prihvatio uvjete za sniženje ects bodova i drugo ili se ide u prosvjed u srijedu; ali inače je normalna procedura da se javiš referadi, možda čak i treba ispuniti molbu za takav upis i onda te oni ručno upišu, ali kažem saznat ćemo sve uskoro.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Javi se Sanji, trebaš ručni upis obavit. Ne znam kako to sad online ide.
Ima nas više takvih. Ja imam 10 bodova za upisati i u istoj sam situaciji. Mislim da treba pričekati da objave sva ta pravila oko upisa koja čekamo već 6 dana, jer su svake godine dali posebne upute za one koji se ne mogu upisati preko studomata jer nemaju dovoljno bodova. Nadam se da će se do sutra smisliti.
Ja se nadam da će se to moći sve online riješiti. Plus mi je Indeks još na faksu. Tad je počela priča s Covidom, pa je zdrmao potres. Na kraju nisam ni išla po Indeks, a nije bio ni potreban za polaganje ispita. Nadam se da ne budem morala ići po indeks da bih ga prenijela iz jedne sobe u drugu. ;)
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam obavila upis preko studomata, 14 bodova mi ispalo i nije mi se ništa crvenilo. Piše samo da nije do kraja - tj upis obavljen u cijelosti piše NE, ali kada uplatim i oni to uvedu tada stave DA.
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam mozda glupo pitanje haha, ostao mi je jedan predmet od 5 bodova s druge godine iz zimskog semestra (redovan sam student), crveno mi bude sve dok ne upisem svih 30 bodova 5. semestra i plus taj jedan od 5 sto je 35, tek onda mi je zeleno. Zna li netko moram li onda upisati svih tih 35?
 

Inabram

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz,da li možda netko zna koji je rok za podnošenje molbe da se školarina plati na rate?
 

melanija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, što cete navesti u molbi za plaćanje na rate, dovoljno navesti samo lošu financijsku situaciju. Da li treba nesto priloziti? Nisu naveli bas nikakve detalje?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks