AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Trebam pomoc!! Dobila sam mail od Studomata o navodnom prekidu studija, iako sam upis ljetnog semestra obavila bez ikakvih problema. Kad se pokusavam ulogirat u Studomat, dobivam poruku ''ne možete koristiti Studomat jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini.'' Jel ima netko da mu se dogodila ista situacija? Jel moze Sanja bilo kaj napravit po tom pitanju? :(
 

Bezuhica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Trebam pomoc!! Dobila sam mail od Studomata o navodnom prekidu studija, iako sam upis ljetnog semestra obavila bez ikakvih problema. Kad se pokusavam ulogirat u Studomat, dobivam poruku ''ne možete koristiti Studomat jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini.'' Jel ima netko da mu se dogodila ista situacija? Jel moze Sanja bilo kaj napravit po tom pitanju? :(
Meni je isto tako, obavila sam upis preko studomata ali sam zaboravila obrazac poslat ,a nisam trebala ništa placat pa sam skroz smetnula to s uma.... Poslala sam molbu i platila 150 kn kao za naknadni upis i sad cekam da vidim hoce proc...
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je isto tako, obavila sam upis preko studomata ali sam zaboravila obrazac poslat ,a nisam trebala ništa placat pa sam skroz smetnula to s uma.... Poslala sam molbu i platila 150 kn kao za naknadni upis i sad cekam da vidim hoce proc...
Mislim da meni nece proc molba jer sam tek danas dobila mail o navodnom prekidu studija i poslala sam tu molbu.
 

makarena

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim pomoc..ja sam obavila upis preko studomata al nisam poslala nikakav obrazac jer nisam trebala nista ni uplatit..sad me zanima sta da radim..uglavnom sad ne mogu ni studomatu pristupit
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim pomoc..ja sam obavila upis preko studomata al nisam poslala nikakav obrazac jer nisam trebala nista ni uplatit..sad me zanima sta da radim..uglavnom sad ne mogu ni studomatu pristupit
podnesi molbu putem podrska.pravo.hr navedi da si obavila upis preko studomata, a da si zaboravila poslat obrazac itd... te potvrdu o uplati od 150kn i trebalo bi biti oke
 

micmic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz. Vidim da nas ima koji smo zaboravili na obrazac. Podnijela sam molbu za naknadni upis u utorak kad je stigao mail o prekidu studija i piše mi status kartice: open. Sad više nisam sigurna da li je to ok.
Da li i vama tako piše? Da li su vam odgovorili ili rješili zahtjev ?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz. Vidim da nas ima koji smo zaboravili na obrazac. Podnijela sam molbu za naknadni upis u utorak kad je stigao mail o prekidu studija i piše mi status kartice: open. Sad više nisam sigurna da li je to ok.
Da li i vama tako piše? Da li su vam odgovorili ili rješili zahtjev ?
Nisi jedina. Podnijela sam molbu jos u utorak (kad sam i dobila mail o prekidu studija) i nema odgovora za sad. :)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ja sam isto tako bila na iglama. Ali sve je dobro prošlo, proveli su upis. Njima je bitno da je plaćeno i bude ok. Kad su odgovorili da je upis proveden stiglo je na mail. I na studomatu sam vidjela. Nekih tjedan dana im je trebalo da rješe. Koščak je za to nadležan. Ne brinite, upisati će vas.
 

kapi1002

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vidim da nisam jedina. Identična situacija: zaboravila poslat upisni obrazac. Možete mi reći što ste navele pod razloge ili će prihvatiti sve? Koliko ste čekale da riješe? Nadam se da će i meni uvažiti ako je i vama :)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidim da nisam jedina. Identična situacija: zaboravila poslat upisni obrazac. Možete mi reći što ste navele pod razloge ili će prihvatiti sve? Koliko ste čekale da riješe? Nadam se da će i meni uvažiti ako je i vama :)
Ja sam napisala da sam zbog stresne situacije u vezi s potresom i pandemijom zaboravila ispunit upisni obrazac. Navela sam jos da sam obavila upis preko studomata, ali da nisam ispunila obrazac.

16.3. sam poslala molbu, a 19.3. su mi uvazili molbu i rijesili problem. Saljes molbu putem sustava [email protected] i trebas prilozit potvrdu o provedenoj uplati.:D
 

kapi1002

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na info. Ispunim ja taj obrazac za molbu, na kraju priložim potvrdu i onda mi crvenim slovima nudi otvori karticu. Nakon toga baci me na naslovnu stranu, pod karticama nemam niš i ne mogu vidjeti da li je nešto predano ili nije. Prvi put predajem nešto preko podrška@pravo pa se ne snalazim..
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks