AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poz ekipa jel znate nekog da se prebacio u osijek ili split zanima me sta nam sve priznaju od ocjena...pliz ak neko zna
Ja sam prije dvije god htjela u gospić i priznali su mi skroz malo predmeta zato jer imaju drugačiji naziv, a u biti isti predmeti. Tako da sam odustala od toga. I treba krenuti od prve godine, znači ja sam treća ali me ne prebacuju na treću već na prvu.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ali ja prosle godine u prvom semestru nisam skupila sve potpise... hoce mi to utjecat na ovu godinu?
nisam ni ja zbog korone samo su nam predmeti upisani , sutra ili prekosutra ću pitati gđu . Sanju na mail zbog ocjena i potpisa
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
nisam ni ja zbog korone samo su nam predmeti upisani , sutra ili prekosutra ću pitati gđu . Sanju na mail zbog ocjena i potpisa
Nemojte gnjaviti Sanju zbog ovakvih bezveznih pitanja. Indeksi su nepotrebni do daljnjeg. Jesu ti evidentirane sve ocjene u studomatu? Ako jesu, odlicno, i to je ono sto je bitno.
Potpisi? Kakvi potpisi, nema reguliranja vise takvih stavki.
Upisat cete svi sve normalno bez obzira sto su indeksi SVIMA trenutno prazni.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
E a sad se javljam ja (nemojte se ljutiti) :D Ja sam nakon nekoliko godina pauze sad upisala prvu godinu specijalističkog, cijelu godinu (barem sam ja tak shvatila) i platila školarinu punu kao izvanredni student. Ne kužim kakvi sad upisi i kaj treba? :oops:
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
E a sad se javljam ja (nemojte se ljutiti) :D Ja sam nakon nekoliko godina pauze sad upisala prvu godinu specijalističkog, cijelu godinu i platila školarinu punu kao izvanredni student. Ne kužim kakvi sad upisi i kaj treba? :oops:
Mi se vodimo pod "brucose" tako da ne moras nista upisivati :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks