AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu li vas upisali na studomat? Meni još nije upisana, slala sam mailove nitko mi ništa ne odgovara a treba mi potvrda
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu li vas upisali na studomat? Meni još nije upisana, slala sam mailove nitko mi ništa ne odgovara a treba mi potvrda
Ja molbu cekam 10 dana da odobre ili odbiju, pravnici jos duze. Kolko znam, vecina ih nije upisana
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, da li izvanredni studenti sad kod upisa moraju uplatiti cijelu školarinu u iznosu od 7200 kn ili može 3600?
hvala
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
malo me zbunilo pošto u uputama objavljenim na stranicama piše da se uplaćuje jednokratno u cjelokupnom iznosu
Ma ne, izvanredni placaju po semestru. To jedino kad upisujes 1 godinu, onda se placa sve. Iako moze i to na rate
 

ibeli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma ne, izvanredni placaju po semestru. To jedino kad upisujes 1 godinu, onda se placa sve. Iako moze i to na rate
upisujem prvu specijalističkog, treba platit u cijelosti, tako mi odgovorili mailom
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu li vas upisali na studomat? Meni još nije upisana, slala sam mailove nitko mi ništa ne odgovara a treba mi potvrda
Ako ti za nesto treba, javi se referadi, meni je upis u cijelosti rijesen jos 29.9. jer mi je trebala potvrda. Isti dan kad sam im poslala mail su mi odgovorili, dostavila potvrdu o placanju i to je to
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks