AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poz. Ovo sta se moze placati na rate jel se to odnosi na 3 rate po semestru da se moze platiti? Jer dosad se placao svaki semestar cijeli. Znaci godina je bila na 2 rate
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poz. Ovo sta se moze placati na rate jel se to odnosi na 3 rate po semestru da se moze platiti? Jer dosad se placao svaki semestar cijeli. Znaci godina je bila na 2 rate
Ako sada upisujes zimski onda zimski placas na rate. Pretpostavka je da neces platiti vise od 3600 kn pa ces to platiti prije upisa u ljetni semestar a najvise na 3 rate mozes.
 

lala1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
U 2. godini skupila sam manje od 30 ecsta, zanima me što i kako sad upisujem? Upisujem li sad svejedno modul ili samo predmete novog zimskog semestra uz preostale predmete zimskog semestra s 2. godine? Na mailove mi referada ne odgovara
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako sada upisujes zimski onda zimski placas na rate. Pretpostavka je da neces platiti vise od 3600 kn pa ces to platiti prije upisa u ljetni semestar a najvise na 3 rate mozes.
Hvala. Tu je rok za placanje do 29.9. ili?
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala. Tu je rok za placanje do 29.9. ili?
Mislim da su upisi od 24.09 - 29.09. pa pretpostavljam da u tom periodu možeš izvršiti uplatu. Referada ce te onda upisati odnosno potvrditi ce upis cim tvoja uplata bude vidljiva samo pazi da dobro popunis uplatnicu jer ce uplate pregledavati po JMBAG-U
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U 2. godini skupila sam manje od 30 ecsta, zanima me što i kako sad upisujem? Upisujem li sad svejedno modul ili samo predmete novog zimskog semestra uz preostale predmete zimskog semestra s 2. godine? Na mailove mi referada ne odgovara
Da toliko su bezobrazni da je to čudo jedno. Pokušaj ponovo joj poslati e-mail.
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Napravio sam upis preko Studomata. Može li netko staviti link na onu stranicu gdje je link za rokove plaćanja i link za upload potvrde o plaćanju. Uopće se ne snalazim na stranicama.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel moguce da mi jos nisu odgovorili na zahtjev za prelazak s redovnih u izvanredne studente? ‍♀
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
S obzirom da se vraćamo u "školske klupe" i s obzirom na količinu predavanja, ima li netko informaciju da li su sva predavanja obavezna, riječ je o predmetima s 2. godine.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
S obzirom da se vraćamo u "školske klupe" i s obzirom na količinu predavanja, ima li netko informaciju da li su sva predavanja obavezna, riječ je o predmetima s 2. godine.
To i mene zanima. Ja osobno neću dolaziti na sva predavanja jer radim u smjenama zbog epidemiološke situacije. Kod mene na poslu trenutno je jedan odjel u samoizolaciji. Meni osobno je ovo kompliciranije nego online. Mogla sam se priključiti i na poslu i slušati. Ne vjerujem da će biti drugačije uživo. Dolaziti ću onoliko koliko je uvjet za kolokvije
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Po mom mišljenju ovaj semstar trebao bi biti online , ma nećemo svako malo u samoizolaciju .
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
To i mene zanima. Ja osobno neću dolaziti na sva predavanja jer radim u smjenama zbog epidemiološke situacije. Kod mene na poslu trenutno je jedan odjel u samoizolaciji. Meni osobno je ovo kompliciranije nego online. Mogla sam se priključiti i na poslu i slušati. Ne vjerujem da će biti drugačije uživo. Dolaziti ću onoliko koliko je uvjet za kolokvije
Koliko sam cula od kolega s prava, predavanjima ce moci prisustvovati samo oni koji imaju covid potvrdu. Oni koji nemaju moci ce slusati online. Dobila sam takvu info za pravni smjer, sad ne znam sto je s nama ostalima
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko sam cula od kolega s prava, predavanjima ce moci prisustvovati samo oni koji imaju covid potvrdu. Oni koji nemaju moci ce slusati online. Dobila sam takvu info za pravni smjer, sad ne znam sto je s nama ostalima
rasporedi su objavljeni i sve mjere koje se trebaju postivati
 

fakin

Super Moderator
Tako je.

Tako da nemojte izmišljati da treba covid potvrda jer ste "čuli od kolega s prava".

Ne treba covid potvrda za predavanja.

Ovo su pravila:
Studenti su dužni:
1) prije dolaska na predavanje izmjeriti tjelesnu temperaturu i ostati doma u
slučaju da imaju povišenu tjelesnu temperaturu (37, 2°C i veća)
2) nositi masku za vrijeme boravka u zgradi i u dvorani u kojoj se održava
nastava. Masku je dozvoljeno skinuti kad je to potrebno radi komunikacije u
svrhu nastave s nastavnikom i/ili drugim studentima
3) u dvorani održavati najveći mogući razmak u odnosu prema nastavniku i
drugim studentima
4) napustiti dvoranu ako se tijekom nastave pojave bilo kakvi respiratorni i/ili
drugi simptomi te povišena tjelesna temperatura, obavijestiti Fakultet te se javiti
izabranom liječniku obiteljske medicine radi daljnjih uputa


znači jedina razlika u odnosu na prije dvije godine je ta da treba imati masku i to je to.
 

Nagard

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima.Htio bibi ove godine nastaviti prekinuti studij ali mi na studomatu izbacije nemate evidentirani upisni list.Dali zna netko sta bi moglo biti?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks