AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidjet ćemo, baš mi se i nešto i ne sjedi u tim dvoranama još uz otvoren prozor :)
Točno, ali puno nijh su antivakseri ali kada će doći da moraju imati na svakom predavanju covid potvrdu kako je u večinu zemalja europe i sad-a , kanade tako kad tad bude i kod nas
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mala pomoć:
Uplatila sam školarinu i upisninu za zimski semestar 2021-2022 ( za javnu upravu izvanredno )upisala preko studomata , prošli ljetni semestar i zimski smo morali popuniti obrazac gdje smo priložili kopiji ili sliku plaćene uplatnice i poslati preko maila .
Da li nisam vidjela upisni obrazac , dali automatski će se evidentirati upis ili je nešto drugo ?

Nitko mi u referadi ne odgovara niti na mail niti na telefon Ima te li kakvog saznanja?
 

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mala pomoć:
Uplatila sam školarinu i upisninu za zimski semestar 2021-2022 ( za javnu upravu izvanredno )upisala preko studomata , prošli ljetni semestar i zimski smo morali popuniti obrazac gdje smo priložili kopiji ili sliku plaćene uplatnice i poslati preko maila .
Da li nisam vidjela upisni obrazac , dali automatski će se evidentirati upis ili je nešto drugo ?

Nitko mi u referadi ne odgovara niti na mail niti na telefon Ima te li kakvog saznanja?
Meni su rekli da nije potrebno dostavljati potvrde o uplati. Jel ti piše na studomatu da je upis proveden u cijelosti?
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tako je.

Tako da nemojte izmišljati da treba covid potvrda jer ste "čuli od kolega s prava".

Ne treba covid potvrda za predavanja.

Ovo su pravila:
Studenti su dužni:
1) prije dolaska na predavanje izmjeriti tjelesnu temperaturu i ostati doma u
slučaju da imaju povišenu tjelesnu temperaturu (37, 2°C i veća)
2) nositi masku za vrijeme boravka u zgradi i u dvorani u kojoj se održava
nastava. Masku je dozvoljeno skinuti kad je to potrebno radi komunikacije u
svrhu nastave s nastavnikom i/ili drugim studentima
3) u dvorani održavati najveći mogući razmak u odnosu prema nastavniku i
drugim studentima
4) napustiti dvoranu ako se tijekom nastave pojave bilo kakvi respiratorni i/ili
drugi simptomi te povišena tjelesna temperatura, obavijestiti Fakultet te se javiti
izabranom liječniku obiteljske medicine radi daljnjih uputa


znači jedina razlika u odnosu na prije dvije godine je ta da treba imati masku i to je to.
Bez ljutnje kolega... Nisam nista izmislila vec sam dobila takvu informaciju od kolegice s prava. Hvala na dostavi tocnih informacija oko predavanja !
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mala pomoć:
Uplatila sam školarinu i upisninu za zimski semestar 2021-2022 ( za javnu upravu izvanredno )upisala preko studomata , prošli ljetni semestar i zimski smo morali popuniti obrazac gdje smo priložili kopiji ili sliku plaćene uplatnice i poslati preko maila .
Da li nisam vidjela upisni obrazac , dali automatski će se evidentirati upis ili je nešto drugo ?

Nitko mi u referadi ne odgovara niti na mail niti na telefon Ima te li kakvog saznanja?
ne treba dostavljati dokaz o uplati, referada će putem JMBAG-a(koji upisujemo pod poziv na broj kod uplate) provjeravati je li plaćeno. Samo u studomatu treba obaviti upis, uplatiti i to je to .
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iskreno ja sam cijeplena i moji ali svejedno ne bi mi bilo ugodno se zaraziti , moja teta tj mamina sestrična iz new yorka su cijepljeni ali svejedno su se zarazili ( oblik prehlade), a to su ozbiljni ljudi i ne bi o tome lagali , njezina kćer sada kreće na faks i amerikanci imaju pravo kada su postavili mjere za faks , nemaš covid potvrde nema ulaska na faks i upisa , ali nisu samo oni , nego i u Kanadi, Njemačkoj itd.
Tako treba i tu plus svako testiranje plačanje iz svog džepa , pa da vidimo.
Takvi kriteriji trebaju i kod nas - covid potvrda možeš , nemaš covid potvrdu- nema faksa, trgovine itd.
Nažalost kod nas nema čovjeka koji bi bubnuo po stolu ( metaforički rečeno) i kazne davati jer naši ljudi bilo koje dobi reagiraju na novac ali ne kazne od 50 kn nego od 100 eura pa nadalje ..., pa itekako bi se cijepilo.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iskreno ja sam cijeplena i moji ali svejedno ne bi mi bilo ugodno se zaraziti , moja teta tj mamina sestrična iz new yorka su cijepljeni ali svejedno su se zarazili ( oblik prehlade), a to su ozbiljni ljudi i ne bi o tome lagali , njezina kćer sada kreće na faks i amerikanci imaju pravo kada su postavili mjere za faks , nemaš covid potvrde nema ulaska na faks i upisa , ali nisu samo oni , nego i u Kanadi, Njemačkoj itd.
Tako treba i tu plus svako testiranje plačanje iz svog džepa , pa da vidimo.
Takvi kriteriji trebaju i kod nas - covid potvrda možeš , nemaš covid potvrdu- nema faksa, trgovine itd.
Nažalost kod nas nema čovjeka koji bi bubnuo po stolu ( metaforički rečeno) i kazne davati jer naši ljudi bilo koje dobi reagiraju na novac ali ne kazne od 50 kn nego od 100 eura pa nadalje ..., pa itekako bi se cijepilo.
Da. Možeš se zaraziti, ali nećemo završiti na respiratorima i nećemo umrijeti, tako je nama na poslu rekao epidemiolog.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da. Možeš se zaraziti, ali nećemo završiti na respiratorima i nećemo umrijeti, tako je nama na poslu rekao epidemiolog.
Ako si cijepljen je ko obična prehlada a ako nisi nažalost može se završiti na respiratoru, nažalost puno mladih je na respiratoru , puno mojih prijateljica se cijepile jer se ne žele junačiti neće mene , a neke su buduće lječnice , jedna od nijh rade u bolnici zelenoj i zna nam reći po istini kako je stanje u bolnici , junačenjem ne će mene - takvih od 19 nadalje ima na respiratoru , laž sigurno nije jer i u obitelji mi radi u vinogradskoj pa nije ugodno nikog vidjeti na respiratoru , nažalost nisu cijepljeni , pa kasnije kažu da bar sam se cijepio ili cijepila, u tatinoj firmi uskoro bez covid potvrde neće moći ući i nema plače da moj se tata i puno nij ne boje imaju covid potvrde jer su cijepljeni oni budu ušli , a ostali svaki 2 dan plačati će testiranje valjda će im biti to isplativo s plačom koju imaju
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks