AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2020/2021

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,
Molim vas za jednu info . Na studomatu mi je dao upisati Izradu zavrsnog rada , a ostalo mi je nepolozeno Uvod u gradansko pravo , RiS te Lokalna samouprava. Mogu li ja stvarno i upisati onda taj Zavrsni rad iako su mi ostali ovi kolegiji ? Nisam sigurna jer mi je ostao taj Uvod u gradansko sa druge pa zato pitam .
Lp ,
Patricia
Imam istu situaciju samo različita 2 predmeta s druge godine.. poslati ću mail Sanji pa javim tu
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,
Molim vas za jednu info . Na studomatu mi je dao upisati Izradu zavrsnog rada , a ostalo mi je nepolozeno Uvod u gradansko pravo , RiS te Lokalna samouprava. Mogu li ja stvarno i upisati onda taj Zavrsni rad iako su mi ostali ovi kolegiji ? Nisam sigurna jer mi je ostao taj Uvod u gradansko sa druge pa zato pitam .
Lp ,
Patricia
Evo meni je odgovorila da ne mogu jer je to bio praktički upisan pad druge godine na početku ove akademske godine.
 

dan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Molim vas za pomoc ,meni u studomatu nigdje ne nudi mogučnost upisa ljetnog semestra,ostala mi je Lokalna i zavrsni rad.
Obratila sam se Sanji ,ali ona ne komunicira preko e maila obicnog,nego domene student.pravo hr.
Vec se mucim satima,nis mi nije jasno.
Moze li mi itko pomoci,kako vi saljete e mail.
Jel preko Google Suite aplikacije?
Hvala
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
Molim vas za pomoc ,meni u studomatu nigdje ne nudi mogučnost upisa ljetnog semestra,ostala mi je Lokalna i zavrsni rad.
Obratila sam se Sanji ,ali ona ne komunicira preko e maila obicnog,nego domene student.pravo hr.
Vec se mucim satima,nis mi nije jasno.
Moze li mi itko pomoci,kako vi saljete e mail.
Jel preko Google Suite aplikacije?
Hvala
preko gmaila se mozes spojiti na mail od faxa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dan

dan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo meni je odgovorila da ne mogu jer je to bio praktički upisan pad druge godine na početku ove akademske godine.
Oprosti,ali gdje ti je odgovorila?
Ako.mislis na Sanju,jer meni nije odgovorila nego me uputila.na poveznicu pravo hr.da se tako komunicira sada.
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Oprosti,ali gdje ti je odgovorila?
Ako.mislis na Sanju,jer meni nije odgovorila nego me uputila.na poveznicu pravo hr.da se tako komunicira sada.
moraš studentski mail koristiti preko gmaila
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dan

dan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moraš studentski mail koristiti preko gmaila
Hvala ti,da uspjela sam i skuzila da imam taj e mail studenr. pravo hr.jos od upisa.
Lijep pozdrav svima i sretno nam sa ljetnim semestrom!
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege, molim Vas za pomoć. Naime zbog bolesti i teške obiteljske situacije, propustila sam upise putem studomata i sada više ne mogu upisati. Molim Vas da li je netko bio u takvoj situaciji i što sada napraviti? Poslala sam mail Sanji ali se bojim što ako ne odgovori, što napraviti, ne mogu nigdje naći ništa vezano za moju situaciju..
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege, molim Vas za pomoć. Naime zbog bolesti i teške obiteljske situacije, propustila sam upise putem studomata i sada više ne mogu upisati. Molim Vas da li je netko bio u takvoj situaciji i što sada napraviti? Poslala sam mail Sanji ali se bojim što ako ne odgovori, što napraviti, ne mogu nigdje naći ništa vezano za moju situaciju..
Probaj nazvati Tel: 01/4890 226 mislim da ce te morati ručno upisati
 

Tourniquet

jane doe.
Ja sam skroz zaboravila na upis semestra, nisam vidjela da je bilo do 18.2.
A niš, već mi se to dogodilo pa se sjećam kaj su mi u referadi rekli, poslala sam na sustav e-podrške molbu za naknadni upis i
uplatila 150 kn za to i uplatnicu isto priložila kao privitak. Nadam se da će me htjeli naknadno upisati. U studomat mogu normalno ući,
ali nemam mogućnost upisa....
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam skroz zaboravila na upis semestra, nisam vidjela da je bilo do 18.2.
A niš, već mi se to dogodilo pa se sjećam kaj su mi u referadi rekli, poslala sam na sustav e-podrške molbu za naknadni upis i
uplatila 150 kn za to i uplatnicu isto priložila kao privitak. Nadam se da će me htjeli naknadno upisati. U studomat mogu normalno ući,
ali nemam mogućnost upisa....
Pozz, evo ja riješila brzo svoj problem, potrebno se Sanji Storjak javiti i njoj poslati molbu kao i potvrdu o uplati tih 150 kn za naknadni upis, s tim da se na molbu moraju napisati kolegiji koje želimo upisati, i ona to riješi brzo
 

Ivana06

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li plaćam išta ako mi je odobreno mirovanje godine?
ti piše gdje na studomatu status mirovanja godine i gdje ako piše. meni je rečeno da ako ne bude status mirovanja godine vidljiv na studomatu kroz 10 dana da se javim sanji.
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ti piše gdje na studomatu status mirovanja godine i gdje ako piše. meni je rečeno da ako ne bude status mirovanja godine vidljiv na studomatu kroz 10 dana da se javim sanji.
Piše pod podatci o studiranju, upisane godine i predmeti (2021/2022) i na kraju imaš prikaži podatke o upisu. Kad to klikneš onda vidiš podatke o prekidu studija.
 

tt98

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,upisala sam ljetni semestar sve po ps-u,ali na studomatu pod datumom upisa i dalje piše 9.mjesec 2021.,a ne 3.mjesec 2022. Znači li to da nisam upisana ili ? Jeli i kod vas tako? Hvala
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,upisala sam ljetni semestar sve po ps-u,ali na studomatu pod datumom upisa i dalje piše 9.mjesec 2021.,a ne 3.mjesec 2022. Znači li to da nisam upisana ili ? Jeli i kod vas tako? Hvala
i kod mene isto tako , ali mi je gđa Sanja iz referade rekla da je sve u redu i da je upis proveden
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim pomoć , znam da to tema tu ne pripada , odavno sam odslušala informatiku , ali ne znam dali sada su kolokviji online ili uživo, vidjela sam da je finaciranje bilo online .Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks