AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2018/19

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi pozdrav. Molim pomoć. Upisujem ljetni semestar preko studomata na specijalističkom i piše mi da moram upisati još 5 ectsa a kad kliknem nudi mi samo završni koji nosi 15 ectsa? Help!
To znači da moraš upisati završni nažalost, i meni ti je tako bilo.
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako smo platili testiranje semestra na upisu u 10tom mjesecu, da li i sada moram platiti testiranje ljetnog semestra?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Kolege, zna li netko što napraviti ako sam zaboravila obaviti upis na studomatu?
Pisat 'zamolbu' za naknadni upis i platit neku lovu faksu. Mislim 150-300 kuna. Nisam sto posto siguran oko cifre. Vole oni kad ljudi zaborave, pa ti naplate extra. :( Nemaš brige, uglavnom.
 

Val123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pisat 'zamolbu' za naknadni upis i platit neku lovu faksu. Mislim 150-300 kuna. Nisam sto posto siguran oko cifre. Vole oni kad ljudi zaborave, pa ti naplate extra. :( Nemaš brige, uglavnom.
Hvala puno na odgovoru!
 

Lorena93

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima.. Nisam dugo bila ovdje:) zaboravila sam izvršiti upis preko studomata. Za ljetni semestar mi je ostala lokalna samouprava i policijsko upravno pravo. Zanima me moram li ponovno plaćati završni rad- 9 ECTS odnosno 900 kn, ili samo lokalnu (7ects) i policijsko (5ects)... Hvala puno na odgovoru. Da nebi bilo zabune, završni sam upisala prošle godine i već ga jenom platila...
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima.. Nisam dugo bila ovdje:) zaboravila sam izvršiti upis preko studomata. Za ljetni semestar mi je ostala lokalna samouprava i policijsko upravno pravo. Zanima me moram li ponovno plaćati završni rad- 9 ECTS odnosno 900 kn, ili samo lokalnu (7ects) i policijsko (5ects)... Hvala puno na odgovoru. Da nebi bilo zabune, završni sam upisala prošle godine i već ga jenom platila...
Samo lokalnu i policijskoy
 

Lola92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima, upis na studoamtu mi je izvršen, no nije mi jasna jedna stvar. Predmeti koje sam ponovno upisala ove godine, zašto ne mogu prijaviti njihovo polaganje? Piše samo upisana komponenta, a pod preduvjeti --- ... pa mi sad nije jasno dal stvarno trebam čekati kraj semestra?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima, upis na studoamtu mi je izvršen, no nije mi jasna jedna stvar. Predmeti koje sam ponovno upisala ove godine, zašto ne mogu prijaviti njihovo polaganje? Piše samo upisana komponenta, a pod preduvjeti --- ... pa mi sad nije jasno dal stvarno trebam čekati kraj semestra?
I mene to zanima, ls je uskoro, a ja ne mogu prijavit, a ponavljam ju.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks