AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2018/19

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ništa još nije objavljeno za raspored upisa na stranicama faksa. Kad će biti omogućeni upisi na studomatu?
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ništa još nije objavljeno za raspored upisa na stranicama faksa. Kad će biti omogućeni upisi na studomatu?
Hvala. A znaš li, ako mi je ostao jedan ispit, iz 2. godine (ljetni semestar, radno i socijalno) koju prenosim u 3., moram li ga platit sad na upisu iako je iz ljetnog semestra ili ga plaćam tek ako ga ne položim do 2. mjeseca?
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala. A znaš li, ako mi je ostao jedan ispit, iz 2. godine (ljetni semestar, radno i socijalno) koju prenosim u 3., moram li ga platit sad na upisu iako je iz ljetnog semestra ili ga plaćam tek ako ga ne položim do 2. mjeseca?
Ne placas ga sada , placas ga ako ga ne polozis do upisa ljetnog semestra .
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje. Ako mi ostane samo socka iz zimskog semestra, ja upisujem nju i mogu upisat kompletan 3 semestar?
Bez obzira kaj mi je ostalo iz ljetnog
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja sam se upisala preko studomata, dali već možemo u referadu odnijeti index i uplatnicu i kada?
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko zna da li sad u zimskom semestru upisujemo ono šta nam je ostalo iz niže godine + do 30 bodova iz više godine. I šta onda plaćamao (redovni studenti) samo ono što prenosimo ili? jer mi na studomatu piše iznos za 23 boda a prenosim 15 bodova.. nije mi jasno koliko onda da uplatim (1800kn za 15 bodova ili).
 

mape5

Super Moderator
Za izvanredne je ovako. plaćaš sve...znači do 30 ects bodova možeš upisati nepoložene ispite iz zimskog semestra prethodne akademske godine i dio novih predmeta, mislim da se to primjenjuje i kod redovnih studentata. Moraš gledati broj ects bodova.
[DOUBLEPOST=1537451889,1537451799][/DOUBLEPOST]
Evo ja sam se upisala preko studomata, dali već možemo u referadu odnijeti index i uplatnicu i kada?
od 02. do 12. listopada SAMO IZVANREDNI STUDENTI (Iznimno, izvanredni studenti koji iz razloga manjeg upisa bodova od propisanih pravilima upis ne mogu obaviti na studomatu dužni su pristupiti na ručni upis u referadu 2. listopada.) Indeksi se predaju od 10 do 12 sati-obavijest sa web stranice
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za izvanredne je ovako. plaćaš sve...znači do 30 ects bodova možeš upisati nepoložene ispite iz zimskog semestra prethodne akademske godine i dio novih predmeta, mislim da se to primjenjuje i kod redovnih studentata. Moraš gledati broj ects-a.
Ok. Al mislim da mi studomat vuce 23 boda a to je i za predmete iz zimskog i iz ljetnog semestra.. pa mi je nekako logicno da sad platim samo predmete koje prenosim u zimskom, a u ljetnom platim predmete iz ljetnog koje prenosim (ako ih do tada ne polozim). Jel tak?
 

AnaH

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što treba napraviti kod testiranja semestra? Nemam jedan potpis, da li u molbi moram napisati neki razlog ili je dovoljno samo napisati predmet i uplatiti 150kn?
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Placas sve zaostatke sada kod upisa. Neovisno jesu li predmeti iz zimskog ili ljetnog semestra. Tako sam prije dvije godine uplatila samo zaostatke iz zimskog, jer sam na forumu vidjela da ekipa pise da se placa posebno po semestru pa me nisu htjeli upisat jer nisam uplatila i ljetni semestar.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Placas sve zaostatke sada kod upisa. Neovisno jesu li predmeti iz zimskog ili ljetnog semestra. Tako sam prije dvije godine uplatila samo zaostatke iz zimskog, jer sam na forumu vidjela da ekipa pise da se placa posebno po semestru pa me nisu htjeli upisat jer nisam uplatila i ljetni semestar.
Jel se placa 150 kn po semestru ili ispitu?
 

Lola92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje, ako prebacujem eup i građansko iz zimskog semestra, mogu upisati sve predmete s 3. godine? ( riješila sam praksu, tako da je zbroj bodova 39,5 ) A za ljetno mi je ostalo radno.. nije mi bas jasna ta podjela sada
[DOUBLEPOST=1537509491,1537509146][/DOUBLEPOST]Pitanje, ostalo mi je eup i građansko iz zimskog semestra, mogu li ja uz njih upisati i sve predmete s treće? (Praksu sam riješila tako da je zbroj 39,5). A u ljetnom mi je ostalo još radno.. ako netko slučajno zna :)
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za upis trece godine treba se tijekom druge godine studija ostvariti najmanje 50 ects bodova. Dakle, ne mozes upisati cijelu trecu.
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Placas sve zaostatke sada kod upisa. Neovisno jesu li predmeti iz zimskog ili ljetnog semestra. Tako sam prije dvije godine uplatila samo zaostatke iz zimskog, jer sam na forumu vidjela da ekipa pise da se placa posebno po semestru pa me nisu htjeli upisat jer nisam uplatila i ljetni semestar.
Znači moram platiti sad pri upisu ono kaj prenosim iako je iz ljetnog semestra.
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tako je. Gore sam napisala da sam ja imala problema jer sam platila samo zaostatke iz zimskog, a ne sve zajedno. Logicno bi bilo da se sada placa samo za zimski, ali tak je. Mozes nazvat raferadu i pitat ako hoces za svaki slucaj, mozda se nesto promijenilo, ali sumnjam.
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tako je. Gore sam napisala da sam ja imala problema jer sam platila samo zaostatke iz zimskog, a ne sve zajedno. Logicno bi bilo da se sada placa samo za zimski, ali tak je. Mozes nazvat raferadu i pitat ako hoces za svaki slucaj, mozda se nesto promijenilo, ali sumnjam.
Logično bi bilo da se plati zimski pa ljetni.. A šta ako u međuvremenu položimo predmete iz ljetnog?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks