AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2018/19

gordana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav! ja sam na studomatu upisala samo građansko iz zimskog i umjesto da sam još dodala predmete iz treće stisnula sam upiši i prihvatio je. Zvala sam gospođu Sanju i rekla mi je da to samo napomenem kad donesem indeks. Sad ne znam da li da indeks nosim na ručni upis 01.10. ili kad je termin za izvanredne od 02-12.10.?
 

Pandić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koliko upisanih ECTS-a imaš bez tog predmeta? Ako ih imaš manje od potrebnih, svakako ćeš trebati upisati nešto alternativno. Tako da će ti cifra biti tu negdje. Pitaj gospođu Sanju. Pa, javi kako je rješeno. Interesantna situacija.
Koliko upisanih ECTS-a imaš bez tog predmeta? Ako ih imaš manje od potrebnih, svakako ćeš trebati upisati nešto alternativno. Tako da će ti cifra biti tu negdje. Pitaj gospođu Sanju. Pa, javi kako je rješeno. Interesantna situacija.

Bila sam u referadi, rekli su mi da platim onoliko ectsa koliko ne položim,a ostatak će se maknuti kad bude sve ponovno provjeravano :)
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Razlika je redovni i izvanredni. Imamo drugacija prava i obveze Izvanredni studenti upisuju posebno zimski posebno ljetni. Ako je upis u visu godinu.
Nepolozeni ispiti zimskog semestra prethodne akademske godine (sada 2017/18) u ak.g. 2018/19 upisuju se nepolozeni predmeti i + do 30 ects odn. 35 ects predmeti zimskog semestra vise godine. Ljetni semestar se posebno upisuje. dajte redovni malo pogledajte pravila upisa

U kojem slučaju je ovaj zadnji dio koji si navela do 35 ects za izvanredne?? Jer meni ostaje samo građansko iz zmiskog, ali svejedno s obzirom da nisam stekla 50 ects prethodne godine znači da smijem upisati samo do 30 ects..dakle druge godine tek ostatak.. jesam li dobro shvatila?
 

mape5

Super Moderator
U kojem slučaju je ovaj zadnji dio koji si navela do 35 ects za izvanredne?? Jer meni ostaje samo građansko iz zmiskog, ali svejedno s obzirom da nisam stekla 50 ects prethodne godine znači da smijem upisati samo do 30 ects..dakle druge godine tek ostatak.. jesam li dobro shvatila?
ovisno redovni ili izvanredni...pogledati na web stranici uvjete za upis više godine
 

Dee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa ,molim vas pomoć,izvanredni student,ostala mi lokalna,fulala sam rok za upis preko studomata ,dns se toga sjetila jer radim dan i noć i ne znam kako mi se dogodilo da nisam to kliknula ,nijedne godine nisam fulala ,sram me čak i napisati koliko je to godina plaćanja :) ali ugl,da li netko zna hoću li moći se ipak nekako upisati? koja je procedura ? hoće mi poništiti sada sve ispite ,iskreno se nadam da neće! bilo kakva info i pomoć je dobrodošla.. nažalost na telefon se gospon tomica ne javlja i poklapa samo ,na mail isto .. a ja sam evo u histeriji ...hvala svima!
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ekipa ,molim vas pomoć,izvanredni student,ostala mi lokalna,fulala sam rok za upis preko studomata ,dns se toga sjetila jer radim dan i noć i ne znam kako mi se dogodilo da nisam to kliknula ,nijedne godine nisam fulala ,sram me čak i napisati koliko je to godina plaćanja :) ali ugl,da li netko zna hoću li moći se ipak nekako upisati? koja je procedura ? hoće mi poništiti sada sve ispite ,iskreno se nadam da neće! bilo kakva info i pomoć je dobrodošla.. nažalost na telefon se gospon tomica ne javlja i poklapa samo ,na mail isto .. a ja sam evo u histeriji ...hvala svima!
Posalji mail Sanji ona brzo odgovara i sigurno ces nesto riješiti☺
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ekipa ,molim vas pomoć,izvanredni student,ostala mi lokalna,fulala sam rok za upis preko studomata ,dns se toga sjetila jer radim dan i noć i ne znam kako mi se dogodilo da nisam to kliknula ,nijedne godine nisam fulala ,sram me čak i napisati koliko je to godina plaćanja :) ali ugl,da li netko zna hoću li moći se ipak nekako upisati? koja je procedura ? hoće mi poništiti sada sve ispite ,iskreno se nadam da neće! bilo kakva info i pomoć je dobrodošla.. nažalost na telefon se gospon tomica ne javlja i poklapa samo ,na mail isto .. a ja sam evo u histeriji ...hvala svima!
Tražit će te da pišeš neku "molbu za kanadni upis" ili tako nešto, čitaj: plati još ekstra 300 kuna.

A, što se tiče Tomice, to je sramota. Mislim da i Koprić za to, ali ništa ne poduzima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dee

mape5

Super Moderator
ekipa ,molim vas pomoć,izvanredni student,ostala mi lokalna,fulala sam rok za upis preko studomata ,dns se toga sjetila jer radim dan i noć i ne znam kako mi se dogodilo da nisam to kliknula ,nijedne godine nisam fulala ,sram me čak i napisati koliko je to godina plaćanja :) ali ugl,da li netko zna hoću li moći se ipak nekako upisati? koja je procedura ? hoće mi poništiti sada sve ispite ,iskreno se nadam da neće! bilo kakva info i pomoć je dobrodošla.. nažalost na telefon se gospon tomica ne javlja i poklapa samo ,na mail isto .. a ja sam evo u histeriji ...hvala svima!
cit. s web-raspored upisa "Molbe za naknadni upis zimskog semestra (akademske godine) odobravat će se do 19. listopada u skladu s podnesenim molbama i dostavljenom dokumentacijom samo u slučajevima iznimno opravdanih razloga. EVENTUALNE PROMJENE RASPOREDA UPISA BITI ĆE OBJAVLJIVANE NA WEB STRANICI I OGLASNIM PLOČAMA FAKULTETA."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dee

Dee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala svima!
[DOUBLEPOST=1539170080,1539170018][/DOUBLEPOST]
Tražit će te da pišeš neku "molbu za kanadni upis" ili tako nešto, čitaj: plati još ekstra 300 kuna.

A, što se tiče Tomice, to je sramota. Mislim da i Koprić za to, ali ništa ne poduzima.
Platila sam 450,pa cemo vidjeti..
300 upis+150 molba
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Hvala svima!

Platila sam 450,pa cemo vidjeti..
300 upis+150 molba
Nema faks para. Mislim, ima, al im nije dosta.
Je li još naplaćuju i papir od "molbe". Bit će sigurno četiri-pet kuna?
Deru di mogu, pa se, sjećam se, još hvale kako i u doba krize oni zapošaljavaju. #lakoTako.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nema faks para. Mislim, ima, al im nije dosta.
Je li još naplaćuju i papir od "molbe". Bit će sigurno četiri-pet kuna?
Deru di mogu, pa se, sjećam se, još hvale kako i u doba krize oni zapošaljavaju. #lakoTako.
Samo 3 kn
[DOUBLEPOST=1539247756,1539247701][/DOUBLEPOST]
Samo 3 kn
[DOUBLEPOST=1539247836][/DOUBLEPOST];):D
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Upisala sam 15 bodova na studomatu. Uplatila 1500 kn plus 300 kn školarine, uplatila 150 kn testiranje semestra i napisala molbu u vezi njega. E sada danas provjeravam studomat, nije mi upisana godina, još uvijek je evidentirana zvjezdica da upis nije obavljen. Zovem referadu, oni su obavili upise i da nesto nije u redu da sutra dođem, htjela sam da mi objasne sto nije u redu no nisu bili nimalo zainteresirani samo neka dodem. Sad ja 150km moram putovat, no nije ni to problem. Zanima me da li je itko imao ikada ovakvih problema? A sve je uredno obavio kako procedura nalaže.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Upisala sam 15 bodova na studomatu. Uplatila 1500 kn plus 300 kn školarine, uplatila 150 kn testiranje semestra i napisala molbu u vezi njega. E sada danas provjeravam studomat, nije mi upisana godina, još uvijek je evidentirana zvjezdica da upis nije obavljen. Zovem referadu, oni su obavili upise i da nesto nije u redu da sutra dođem, htjela sam da mi objasne sto nije u redu no nisu bili nimalo zainteresirani samo neka dodem. Sad ja 150km moram putovat, no nije ni to problem. Zanima me da li je itko imao ikada ovakvih problema? A sve je uredno obavio kako procedura nalaže.
I meni jos stoji zvjezdica isto sam imala molbu za testiranje semestra
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I meni jos stoji zvjezdica isto sam imala molbu za testiranje semestra
Znači jučer ih zovem, objasnim sve i oni meni kažu da dođem! Prevalim 150 km da bih došla i da bi mi rekli, ali molbavam nije obrađena, pa to si mi mogao preko telefona reći odmah! Strasno
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znači jučer ih zovem, objasnim sve i oni meni kažu da dođem! Prevalim 150 km da bih došla i da bi mi rekli, ali molbavam nije obrađena, pa to si mi mogao preko telefona reći odmah! Strasno
To je takva sramota. Ali neka. Broj upisanih im je iz godine u godinu u padu. Kad im se upiše ispod 100 ljudi, bit će kuku-lele za isplatu plaća administraciji.
 

gordana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hy! kad se mogu podići indeksi? izvanredni sam student i imala sam molbu za testiranje semestra. Ne objave to na stranicama faxa? meni tu niš jasno više...
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hy! kad se mogu podići indeksi? izvanredni sam student i imala sam molbu za testiranje semestra. Ne objave to na stranicama faxa? meni tu niš jasno više...
Ja dođem tjedan dana prije ispita po indeks. :)
 

Tourniquet

jane doe.
Na studomatu mi se maknula zvjezdica, znači da je upis obavljen ali ja i dalje ne mogu prijaviti ispite iz zimskog semestra koje sam odslušala, konkretno 2. put sam upisala Međunarodne odnose i sad sam taj ispit krenula pripremati za 11.mj. ali u rubrici prijava ispita mogu samo prijaviti projektni i regulacijski (koji su iz ljetnog semestra)!
Nisam još po index otišla, da se idem žaliti ili će se to možda samo popraviti??

* Imala sam molbu za testiranje semestra, možda zato ima problema...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks