AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2018/19

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam mail Sanji jer imam isti problem i odgovorila mi je da će prijava ispita iz zimskog semestra biti moguća najkasnije do kraja listopada jer još uvijek traju upisi.
 

Lola92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni isto nije gotov upis, pitala sam Sanju danas i napisala mi je da dođem u sobu 8 sutra..
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam diplomski upisala prosle godine i sad kad sam obavljala upis nije mi bio ponuden i on nego samo lokalna iz ljetnog semestra i tako sam upisala. Da li to znaci da njega nisam upisala ili?
 

mape5

Super Moderator
Ja sam diplomski upisala prosle godine i sad kad sam obavljala upis nije mi bio ponuden i on nego samo lokalna iz ljetnog semestra i tako sam upisala. Da li to znaci da njega nisam upisala ili?
diplomski...ili završni ..jednom kad se upiše više se ne upisuje. jednom se plati i to je to. Njega se ne može ponavljati.
[DOUBLEPOST=1550135185,1550134814][/DOUBLEPOST]Horiemon, mogao si staviti samo link :)
 

melanija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege!!! Da li je ikako moguce da polažem ispite koji su mi ostali iz upisanog, zimskog semestra, ako sada ne upišem i ne platim ljetni semestar??!! Iz financijskih i drugih razloga ne bi upisivala, a ostalo mi nešto još iz zimskog..pretpostavljam da ništa od tog, ali eto, da probam ;-)
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim da ne, pise na obavijesti da onaj koji nije upisan ne moze polagati ispite. Al mozda da jos provjeris u referadi.
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
diplomski...ili završni ..jednom kad se upiše više se ne upisuje. jednom se plati i to je to. Njega se ne može ponavljati.
[DOUBLEPOST=1550135185,1550134814][/DOUBLEPOST]Horiemon, mogao si staviti samo link :)
Hvala
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi kolege!!! Da li je ikako moguce da polažem ispite koji su mi ostali iz upisanog, zimskog semestra, ako sada ne upišem i ne platim ljetni semestar??!! Iz financijskih i drugih razloga ne bi upisivala, a ostalo mi nešto još iz zimskog..pretpostavljam da ništa od tog, ali eto, da probam ;-)
Možeš ali onda moraš čekati slijedeći 9 mjesec i na upisima napisati molbu za nastavak studija,i novi index
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi pozdrav. Molim pomoć. Upisujem ljetni semestar preko studomata na specijalističkom i piše mi da moram upisati još 5 ectsa a kad kliknem nudi mi samo završni koji nosi 15 ectsa? Help!
 

hvrancic98

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ljudi. Ovak, imam jedan veliki problem.
Ove akademske godine upisala sam 1. godinu kao ponavljač i s obzirom da upisujem semestar po semestar, iz 2. semestra prve godine su mi ostala samo 3 predmeta (financiranje javne uprave, NJU 2 i informatika) koji sve skupa nose 19 bodova.
Pošto mi za upis ljetnog semestra treba minimalno 27 bodova, zajedno s ovih 19 bodova koje moram upisat u ljetnom semestru te 7 ECTS bodova koje moram upisat iz ljetnog semestra 2. godine, imat cu samo 26 bodova.
Da bi uopće mogla normalno upisati ljetni semestar, nudi mi se kao opcija Engleski za javnu upravu IV. (2 ECTS boda), ali ja uopce nisam upisala engleski u ovoj akademskoj godini.
Ima netko nekakav savjet u vezi ovog i da li ću moc upisat ljetni semestar ako odem u referadu da mi se ovo riješi? Svaka pomoć je dobrodosla.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks