AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upisi 2018/19

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne znam sta da ti kazem. Znam kako sam ja placala do sada, a to je sve zaostatke na upisima sad u 10.mjesecu. Jedino se ne placa ukoliko steknes 50 ects-a u prethodnoj godini i imas tezinski prosjek veci od 3,5. Onda se placa samo upisnina sto je kod mene slucaj ove godine. Provjereno kod sanje
 

fairyr

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sve nepoloženo, šta upisujete ponovo plaća se prilikom upisa sad
Logično bi bilo da se plati zimski pa ljetni.. A šta ako u međuvremenu položimo predmete iz ljetnog?
nema veze ako ih polozis do tad, svejedno ih moras platit
 

fakin

Super Moderator
nije istina. sad plaćate samo predmete iz zimskog semestra. ako do kraja veljače položite one iz ljetnog njih ne plaćate
 

Realist

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko da li je potrebno imati žig od knjižnice u indeksu prilikom upisa ako nisam posuđivao ništa u ovoj akademskoj godini?
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zbunjuje me ovo testiranje semestra ( dinosaur student u cije vrijeme ni predavanja ni potpisi nisu bili obavezni)
Upisala sam Eup, nisam bila na drugom predavanju u sijecnju, kad su bili potpisi, ali sam ispit polozila u travnju, jel ja sad trebam imati potpis za to ili ne?
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne
Zna li netko da li je potrebno imati žig od knjižnice u indeksu prilikom upisa ako nisam posuđivao ništa u ovoj akademskoj godini?
Nije potrebno. Žig trebaš imati samo ako si posuđivao knjige.
 

mary-zgb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nije istina. sad plaćate samo predmete iz zimskog semestra. ako do kraja veljače položite one iz ljetnog njih ne plaćate
Fakin molim te nemoj širit dezinformacije. Upravo sam na temelju tvog komentara prije dvije godine platila tako kako ti govoriš da bi mi na kraju rekli da nisam uplatila sav potreban iznos, odnosno i predmete iz ljetnog semestra. Tako da ako imaš namjeru davat kolegama savjete da im olakšaš, radije provjeri prije nego počneš pisat po forumu.
 

mape5

Super Moderator
Razlika je redovni i izvanredni. Imamo drugacija prava i obveze Izvanredni studenti upisuju posebno zimski posebno ljetni. Ako je upis u visu godinu.
Nepolozeni ispiti zimskog semestra prethodne akademske godine (sada 2017/18) u ak.g. 2018/19 upisuju se nepolozeni predmeti i + do 30 ects odn. 35 ects predmeti zimskog semestra vise godine. Ljetni semestar se posebno upisuje. dajte redovni malo pogledajte pravila upisa
 

ana f

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li tko kako to ide sa molbom za testiranje semestra bez potpisa...Da li sama pišem tu molbu ili postoji obrazac koji se kupuje/skine i da li se navode razlozi zašto nema potpisa? Također, jel se s time onda pokrivaju i predmeti iz ljetnog semestra ?
 

Pandić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upisala sam ponovni upis godine na studomatu iako nisam rješila jedan predmet i sad mi je sračunao da trebam i njega platit, hoće li se to samo poništiti kad se unese ocijena iz zadnjeg roka ili moram ić u referadu žalit se?
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upisala sam ponovni upis godine na studomatu iako nisam rješila jedan predmet i sad mi je sračunao da trebam i njega platit, hoće li se to samo poništiti kad se unese ocijena iz zadnjeg roka ili moram ić u referadu žalit se?
Koliko upisanih ECTS-a imaš bez tog predmeta? Ako ih imaš manje od potrebnih, svakako ćeš trebati upisati nešto alternativno. Tako da će ti cifra biti tu negdje. Pitaj gospođu Sanju. Pa, javi kako je rješeno. Interesantna situacija.
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imao tko situaciju da upisuje samo 15 bodova, tj niže od 18 (izvanredni), da li ste morali na ručni upis ili je studomat prihvatio? Jer upisala sam preko studomata, ali mi i dalje stoji zvjezdica da upis nije tipa izvršen, tj da ga nisu još provjerili. Hvalaa
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imao tko situaciju da upisuje samo 15 bodova, tj niže od 18 (izvanredni), da li ste morali na ručni upis ili je studomat prihvatio? Jer upisala sam preko studomata, ali mi i dalje stoji zvjezdica da upis nije tipa izvršen, tj da ga nisu još provjerili. Hvalaa
Čudi me da ti je prihvatio upis. Meni su, u kombinacijama prošle godine, falila dva boda do 18 i nije mi htio prihvatiti upis.
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čudi me da ti je prihvatio upis. Meni su, u kombinacijama prošle godine, falila dva boda do 18 i nije mi htio prihvatiti upis.
Sve je prihvatio, međutim pod opcijom upisane godine na studomatu, stoji sve sto sam upisala, ali sa zvjezdicom koja znači da upis godine nije obavljen u cjelosti dok oni tamo sve ne provjere. Mislim do 30.9 su upisi, 1.10 ak jave da moram na ručni upis, tj ak mi ponište upis na studomatu, a 2.10 je ručni upis, živim bogu iza nogu od Zagreba i treba to sve organizirat, pa mi je sve na knap, pa bi rado htjela znati jrl imao tko takvih situacijica da znam na što računat. :):)
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čudi me da ti je prihvatio upis. Meni su, u kombinacijama prošle godine, falila dva boda do 18 i nije mi htio prihvatiti upis.
Ja upisala samo 5 ects preko studomata
[DOUBLEPOST=1537906185,1537906069][/DOUBLEPOST]
Sve je prihvatio, međutim pod opcijom upisane godine na studomatu, stoji sve sto sam upisala, ali sa zvjezdicom koja znači da upis godine nije obavljen u cjelosti dok oni tamo sve ne provjere. Mislim do 30.9 su upisi, 1.10 ak jave da moram na ručni upis, tj ak mi ponište upis na studomatu, a 2.10 je ručni upis, živim bogu iza nogu od Zagreba i treba to sve organizirat, pa mi je sve na knap, pa bi rado htjela znati jrl imao tko takvih situacijica da znam na što računat. :):)
Tek nakon sto predas index i platis maknu zvjezdicu ak je sve u redu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks