AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Teorija organizacije

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Navodno je Musa na predavanju iz regulacijskog menadžmenta rekla da će na ovom roku ispitivati Džinić
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo mene opet...dal se zna kad i gdje će biti ispit? Ne mogu vidjeti preko studomata zbog tehničkih problema. Hvala
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dakle...na ovom roku su ispitivale i Musa i Džinić. Neka od pitanja kod Džinić: weberova biro-mon org i legalni tip vlasti, fayol i taylor, velike organizacije, tj. kako veličina utječe na organizaciju, šta se mijenja u njoj, vrste komunikacijskih mreža. Iz Pusićeve knjige je pitala o Durkheimu i ostalima koji se spominju uz njega (ne znam, nisam to ni otvorila) :)
Eto...čisto moj mali doprinos sa ovog ispitnog roka :)
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moja pitanja kod Muse:
znanstveno upravljanje i organizacijska kultura
kolegica: weberova hijerarhijska organizacija i organizacijska tehnologija
druga kolegica: teorija hijerarhijske disfunkcije i mislim nešto sa komunikacijama (tu sam već izašla)

Dakle, klasično i korektno. Ocjene iznad svih očekivanja.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege što je sa seminarom koji se spominje kao 50% ocjene, da li se od toga odustalo ili? Hvala unaprijed na odgovoru!
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo da odgovorim sebi i ostalima koje muči isto pitanje o seminaru, profesorica Musa je odgovorila na mail i rekla da je ispit samo usmeni.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sve ok, vjerojatno nitko od kolega koji su položili predmet nisu više gledali što tko pita. Srećom uvijek se možemo obratiti profesorima za više informacija.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
idem ja :)
Nekako sam se nadao Musi na roku ali dobro..Sad mi je bar jasno da ću morati ući u dodatne sitnice ovog inače zanimljivog ali izrazito detaljnog gradiva. kak se tebi čini kolega?
 

marko90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I meni je ovo jako zanimljiv predmet, osobito raznorazne teorije koje će nam zasigurno pomoći u karijeri :p Nadao sam se i ja Musi, ali što je tu je
 

marko90

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bilo je odlicno, profa super raspolozena. Moja pitanja: taylor i fayol, teorija birokratske disfunkcije, moć.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bilo je super,kao sto kaze kolega,bilo nas je 6,profa jako dobre volje,pomaze potpitanjima ako zapne,pitanja kod mene smith,marx,durkheim,vrste moci navesti i ukratko objasniti,velicina i struktura.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bilo je odlicno, profa super raspolozena. Moja pitanja: taylor i fayol, teorija birokratske disfunkcije, moć.
Kolega, kada pitaju moć da li pod tim misle na sve ono o moći iz knjige od Perko - Šeparović ili ukratko po Kopriću u teoriji oragnizacijskog konflikta i moći? Hvala unaprijed.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks