AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Teorija organizacije

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nije 150,00 nego 300,00 kn, a kao jedan od uvjeta za upis u višu godinu je bio i taj da imamo potpise iz svih predmeta u indeksu, tako da neznam od kud ta informacija da je netko upisao a da nema sve potpise. Budući da upisi još nisu završeni, jer je potrebno da studenska referada potvrdi upise koje smo imali preko studomata, treba još sačekati!
100 % sam siguran da su imali sve potpise, samo se postavlja pitanje kako su ih dobili jer ako netko radi ne može nazočiti svim predavanjima koji su uvjet za potpis osim ako nema mogućnost bilokacije (jedini u Hrvata to može velečasni Zlatko Sudac) kako sam čuo potpisi su se dijelili na konzultacijama (iz nekih predmeta). No, to nema veze sa vama, kolege redovni, niste vi uveli takvu opciju studiranja.
 

Juliska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Oni koji su Teoriju organizacije položili na 3. godini, oslobođeni dijela gradiva.
Dolazak na predavanje, za takve studente, nije obavezan.
 

Mery

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oni koji su Teoriju organizacije položili na 3. godini, oslobođeni dijela gradiva.
Dolazak na predavanje, za takve studente, nije obavezan.
Hvala za info. Da li možda znaš, da li to možemo polagati u 11. mjesecu?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko znam, na predavanjima za izvanredne studente u ak.godini 2013./2014. nisu se dijelili nikakvi potpisi, niti na početku niti na kraju semestara.
 

Juliska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala za info. Da li možda znaš, da li to možemo polagati u 11. mjesecu?
E, to ti neznam.
Al znam da se prošle akademske godine nije dozvoljavalo ići na ispite prije odslušanih predavanja i dobivenih potpisa.
Mislim da bude tako i sada.
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je li netko bio na predavanju za izvanredne u utorak, kakvi su dojmovi? što su rekli-stvarno moramo dolaziti na predavanja??? ja nikako ne mogu dolaziti, zato i jesam izvanredni student.
jeste li se potpisivali, što su rekli za literaturu??
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
je li netko bio na predavanju za izvanredne u utorak, kakvi su dojmovi? što su rekli-stvarno moramo dolaziti na predavanja??? ja nikako ne mogu dolaziti, zato i jesam izvanredni student.
jeste li se potpisivali, što su rekli za literaturu??
Zar predavanja za izvanredne ne počinju 28.10. ?
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zar predavanja za izvanredne ne počinju 28.10. ?
Ja sam skužila da počinju 14.10. i onda su svaki utorak. Da li je netko bio na prvom predavanju i da li izvanredni moraju dolaziti? Najljepše molim kolege za informaciju!:)
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam skužila da počinju 14.10. i onda su svaki utorak. Da li je netko bio na prvom predavanju i da li izvanredni moraju dolaziti? Najljepše molim kolege za informaciju!:)
Evo ovako, predavanje iz ovoga redovni i izvanredni imaju skupa, drzao ga je skarica, literatura je navedena na webu, ispit je usmeni, mozemo imati izlaganje od 20 min, pol sata i to cini 50% ocjene, za sve informacije javiti se prof.dzinic, radili smo malo uvod i ponovili taylora, fayola i ostalu ekipu iz j.menadzmenta i socke, potpisivali smo se ali predavanja nisu obavezna
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ovako, predavanje iz ovoga redovni i izvanredni imaju skupa, drzao ga je skarica, literatura je navedena na webu, ispit je usmeni, mozemo imati izlaganje od 20 min, pol sata i to cini 50% ocjene, za sve informacije javiti se prof.dzinic, radili smo malo uvod i ponovili taylora, fayola i ostalu ekipu iz j.menadzmenta i socke, potpisivali smo se ali predavanja nisu obavezna
Prema ovome predavanja za izvanredne počinju 28.10.

Prekrasno mi je to da imamo različite informacije na različitim mjestima!
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li netko napisati kako je jučer bilo na predavanju i dal je nešto važno rečeno?
Hvala
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na roku smo bile samo nas tri - sve smo prošle (kod muse). ne škrtari na ocjeni, pitala je: webera, tehnologiju, moć, znanstveni menadžment, škola ljudskih odnosa, kulturu, teoriju odlučivanja.. ne mogu se sjetiti još dva pitanja, nek kolegice dopišu ako stignu. uglavnom, profka je super, stroga je, ali neka, prošle smo pa više nije ni važno :)
 

jadranka.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Čestitam. Hvala na odgovoru. Po čemu ste učili najviše (knjiga, prezentacije) koliko vam je vremena trebalo
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks