AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Teorija organizacije

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, pogledajte si izmjene privremenog rasporeda za redovne, u utorak 7.10 nemamo predavanje pa da ne bi dolazili bezveze ;)
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, pogledajte i izmjene privremenog rasporeda za do 24.10. za izvnredne...ni mi nemamo Teoriju organizacije u utorak 07.10.! Naravno nigdje ni slova da ima izmjene u rasporedu...ako otvoriš slučajno...bingo!
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
gdje pišu te izmjene, dajte link!
ja sam si spremio rasporede na komp pa nisam gledao više na stranicu
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
http://www.pravo.unizg.hr/veleuciliste/studij?@=6shi#news_20176 za izvanredne...
Za redovne ne znam jer nisam gledala kako im je prvotno objavljen raspored izgledao...
Ovo za izvanredne je samo izmjenjeno u tablici (jednostavno je za 7.10. Teorija organizacije nestala; u petak je još bila-ja isprintala) bez da su igdje išta naveli da ima promjena! Dakle u pod Specijalistički diplomski stručni studij javne uprave /Obavijesti niže dolje gdje su nas zapravo prvi puta objavili raspored. Nalazi su dijelu koji definira PRIVREMENI RASPORED ZA IZVANREDNE STUDENTE (ispod redovnih) a odnosi se samo na period do 24.10.
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
gdje pišu te izmjene, dajte link!
ja sam si spremio rasporede na komp pa nisam gledao više na stranicu
Moguce da ne vidis jer si vec skinuo stari i nije ti se izmijenilo, tako nece ni meni na mobu, izmijenili su dan poslije, ugl.probaj preko neceg drugog, nema nikakvih promjena osim da u utorak nema teorije org
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da, izgleda da mi koji smo upisali modul državna uprava ovaj tjedan imamo samo u petak predavanje iz međunarodnih odnosa,vanjske pol. i diplomacije i to je to.
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, puno hvala na informacijama vezano uz izmjene u rasporedu. Znači sada treba spavati nad ovim pdf fajlovima! :)
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi šta ste radili na predavanju iz teorija organizacije za redovne, ja nisam bila u mogućnosti doći, pa da mi netko ukratko isprica,
hvala =)
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi šta ste radili na predavanju iz teorija organizacije za redovne, ja nisam bila u mogućnosti doći, pa da mi netko ukratko isprica,
hvala =)
Gore ti pise da ovaj tjedan nije bilo predavanja
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Objavljen je info paket za ovaj predmet.
Pod obveze izvanrednih studenata - pohađanje predavanja, najmanje 4 termina ???
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Objavljen je info paket za ovaj predmet.
Pod obveze izvanrednih studenata - pohađanje predavanja, najmanje 4 termina ???
Gdje si to pročitala?

Koliko vidim u ovom rasporedu, imamo 9 termina za TO
skroz do siječnja
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim kolege izvanredne ako netko bude išao ne prvo predavanje da pita profesora da li su 4 dolaska obvezna za sve ili samo one koji misle izlaziti na kolokvije. Hvala unaprijed!
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nije mi jasno kakve sankcije misle poduzeti protiv nas izvanrednih ako ne dođemo na predavanja, ne trebamo potpise, ne testiramo semestar...
Što će u studomatu zabraniti prijavu ispita?
Kako prošlu studentsku godinu nisu poduzimali takve mjere protiv redovnih studenata?
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim kolege izvanredne ako netko bude išao ne prvo predavanje da pita profesora da li su 4 dolaska obvezna za sve ili samo one koji misle izlaziti na kolokvije. Hvala unaprijed!
O kakvim ti kolokvijima pricas?
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nije mi jasno kakve sankcije misle poduzeti protiv nas izvanrednih ako ne dođemo na predavanja, ne trebamo potpise, ne testiramo semestar...
Što će u studomatu zabraniti prijavu ispita?
Kako prošlu studentsku godinu nisu poduzimali takve mjere protiv redovnih studenata?
Aleluja!!! Točno to!! Ista priča kao i na vanjskoj politici.. Moramo doći na barem 10 sati. Van pameti mi je to.. Jako sam uzrujana zbog tih gluposti. Mogla sam se upisati kao redovna, a baš zato jer nisam htjela obvezu dolaženja na predavanja (radim) upisala sam kao izvanredna. A redovni su platili 150,00 kuna i upisali godinu iako nisu imali sve potpise.. :eek:
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Aleluja!!! Točno to!! Ista priča kao i na vanjskoj politici.. Moramo doći na barem 10 sati. Van pameti mi je to.. Jako sam uzrujana zbog tih gluposti. Mogla sam se upisati kao redovna, a baš zato jer nisam htjela obvezu dolaženja na predavanja (radim) upisala sam kao izvanredna. A redovni su platili 150,00 kuna i upisali godinu iako nisu imali sve potpise.. :eek:
Nije 150,00 nego 300,00 kn, a kao jedan od uvjeta za upis u višu godinu je bio i taj da imamo potpise iz svih predmeta u indeksu, tako da neznam od kud ta informacija da je netko upisao a da nema sve potpise. Budući da upisi još nisu završeni, jer je potrebno da studenska referada potvrdi upise koje smo imali preko studomata, treba još sačekati! :meh::meh:
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nije mi jasno kakve sankcije misle poduzeti protiv nas izvanrednih ako ne dođemo na predavanja, ne trebamo potpise, ne testiramo semestar...
Što će u studomatu zabraniti prijavu ispita?
Kako prošlu studentsku godinu nisu poduzimali takve mjere protiv redovnih studenata?
Slažem se s vama kolega, pogotovo jer redovni moraju doći samo na 5 predavanja. Sada se stvarno pitam jesno li mi koji smo upali kao redovni a izabrali izvanredno studirati jer smo zaposleni, toliko naivni i ludi. Em smo mogli studirati besplatno, ne dolaziti na predavanja, testirati semestar i gotovo.

O kakvim ti kolokvijima pricas?
Izvanredni kao i redovni, ako redovito dolaze na predavanja, mogu izaći na kolokvije iz određenih predmeta i na taj način lakše riješiti ispit. Pretpostavljam da je tako i u ovom slučaju ali bi ipak trebalo pitati profesora.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks