AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Teorija organizacije

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz.. može li mi netko odgovoriti na pitanje što je moć i koji su tipovi moći? Ili gdje se to nalazi? Hvala!
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Knjiga Teorija organizacije- Perko Šeparović, str. 98
Da li mi netko moze uslikati i poslati samo taj dio? Nisam uspjela posuditi jedino tu knjigu, a treba mi za seminar sutra :/ pokusavam izvuci sve o tome iz drugih izvora, no zeljela bih vidjeti sto pise u nasoj literaturi :/
Hvala unaprijed!
 

knjiga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li mi netko moze uslikati i poslati samo taj dio? Nisam uspjela posuditi jedino tu knjigu, a treba mi za seminar sutra :/ pokusavam izvuci sve o tome iz drugih izvora, no zeljela bih vidjeti sto pise u nasoj literaturi :/
Hvala unaprijed!
Da li mi netko moze uslikati i poslati samo taj dio? Nisam uspjela posuditi jedino tu knjigu, a treba mi za seminar sutra :/ pokusavam izvuci sve o tome iz drugih izvora, no zeljela bih vidjeti sto pise u nasoj literaturi :/
Hvala unaprijed!
[/QUOTE
Napiš mi mail, pa ti pošaljem
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li mi netko moze uslikati i poslati samo taj dio? Nisam uspjela posuditi jedino tu knjigu, a treba mi za seminar sutra :/ pokusavam izvuci sve o tome iz drugih izvora, no zeljela bih vidjeti sto pise u nasoj literaturi :/
Hvala unaprijed!
Nabavila u kopiraoni! :)
 

Irena M.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko ima Perko-Šeparović, I; Teorije organizacije 9-83, 98-152. Nemrem nigdje naći. Pa ako ima dobra duša da pošalje na mail [email protected] ili neki info gdje bi se taj dio mogao nać na forumu iz drugih predmeta (javni menadžment).
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, malo me zbunila obavijest prije predavanja i profesor na predavanju. Da li je prakticni zadatak obavezan za sve ili samo za one koji zele na kolokvij?
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ima li tko skenirano Pusić, E.; Organizacija kao teorijski problem. Rad HAZU br. 480. (poglavlje u knjizi Upravljanje u suvremenoj državi; Zagreb: Suvremena javna uprava (2002), str. 1-40 da mi pošalje?
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi, ja pitala Sanju za polaganje u 11.mj. Nas ponavljača koji smo prošle godine dobili zabranu polaganja, ona kaže da bude otvoren rok za 11 mj ove godine. E sad mi nije jasno što sa onim praktičnim zadatkom što je jučer prof Koprić pričao. Jel to moramo svi ili samo oni koji bi išli na kolokvij?
 

fakin

Super Moderator
Ma ništa to. Svi mi koji smo lani to napravili jer je kakti bilo obavezno na ispitu profesor nije ni pitao za to, kamoli da je znao tko je napravio, tko nije.

To je Koprić, on voli na taj način držati autoritet i plašiti studente, ali nema ništa od toga.

Normalno izađeš na usmeni i to je to.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks