AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

Dolla

Miss Gates
Vidim puno nas ne namjerava doći na promociju, pa tako ni ja ne mislim tražiti izlaz s posla zbog te sprdancije u da ne kažem kakvoj dvorani u Gundulićevoj (iako bih ga vjerojatno dobila kad bih tražila; ah te čari rada u javnoj službi). :p

Super su pogodili termin, tako da i oni kojima se održava promocija i oni koje bi te osobe htjele pozvati na nju moraju tražiti slobodno. Npr. u Osijeku na javnoj upravi je promocija uvijek subotom, a da ne govorim koliko je cijela organizacija i izgled promocije na onoj razini kakvu inače gledamo na filmovima (a mi ne možemo dobiti ni toge i kapice, ni održavanje promocije u zgradi Prava).

A o uslužnosti dotičnog iz referade govori činjenica da ne odgovara na mailove jer "su se već počeli slati pozivi za promociju pa nema potrebe za odgovorom". Kad bih ja tako uredno odgovarala na mailove upućene na svoj mail na poslu, dobila bih već x upozorenja. :rolleyes: Zbilja je Sanja Storjak jedina svijetla točka među djelatnicima referade. Jedva čekam podići diplomu u referadi nakon promocije i konačno raskrstiti sve veze sa ovom institucijom... Iako je i radno vrijeme referade utorkom do 16 također teža glupost za sve zaposlene; tko može stići s posla do tad...
 

mape5

Super Moderator
Koliko sam ja shvatila, promocije se održavaju dvaput godišnje. kao skupljaju nas :) Ja sam bila na svojoj promociji...jako je žalosno što nemamo toge niti te betmen plašteve. Osobno sam to doživjela jako lijepo, čak vrlo emotivno i zaista je taj trenutak kad ti predaju taj tuljac nešto posebno. e sad nismo svi isti.
Jedino što mi je zasmetalo je govor predstojnika koji se zapravo fokusirao samo na "mlade" studente, a nas izvanredne praktički nije niti spomenuo.
Nadam se da kad ću imati promociju na specijalističkom da će do tada to ipak malo svečanije napraviti u nekoj komotnijoj dvorani. Ta dvorana je zaista mala.
 

gabriel

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko išta zna o promociji za nas s prediplomskog? Diplomirao u 6 mjesecu ove godine i rečeno je bilo da će biti promocija u 11 ili 12 mjesecu, jdo sada još nikakvog poziva, a na mailove ne možeš uopće dobiti odgovor.
 

mboki1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo danas mi je došao mail od Koščaka da će promocija biti 18.1. (o preddiplomskom je riječ) i da će u pozivu na promociju koji mi je poslan biti navedeno točno vrijeme.
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nadam se da da, te da neće biti u Gundulićevoj već negdje gdje je primjerenije. Makar i bez pratnje, bilo bi lijepo da se održi.

Ako će netko imati kakvih saznanja o održavanju iste, molim neka javi.
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko ima informaciju kada bi mogli ocekivati podjelu diploma (ne mislim na promociju)? Slala sam upit na mail pa nisam dobila odgovor
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li netkio ikakve informaciji o promociji?
Ja sam 14.3. poslala upit i dobila ovaj odg:

Poštovana,

Okolnosti u kojima djelujemo ne dopuštaju određeni odgovor na Vaše pitanje.

Pretpostavljam da Vam je dostavljena Potvrda o završetku studija, koja potvrđuje ono što se u istoj navodi sa dokaznom snagom javne isprave.
Nadalje, imate pravo tražiti prijepis ocjena na hrvatskom i engleskom jeziku, bez naknade.

U opravdanim slučajevima Predstojnik studijskog centra za javnu upravu i javne financije izlazi u susret molbama za izdavanje diplome prije promocije.
Ukoliko smatrate da takav opravdani slučaj postoji, podnesite molbu preporučeno poštom, na adresu Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, te uz razloge molbe koje ćete navesti, priložite i eventualne dokaze koji navode molbe potkrepljuju.

O svemu ostalom informacije će biti pravovremene.

Srdačan pozdrav,

Tomislav Koščak”
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam 14.3. poslala upit i dobila ovaj odg:

Poštovana,

Okolnosti u kojima djelujemo ne dopuštaju određeni odgovor na Vaše pitanje.

Pretpostavljam da Vam je dostavljena Potvrda o završetku studija, koja potvrđuje ono što se u istoj navodi sa dokaznom snagom javne isprave.
Nadalje, imate pravo tražiti prijepis ocjena na hrvatskom i engleskom jeziku, bez naknade.

U opravdanim slučajevima Predstojnik studijskog centra za javnu upravu i javne financije izlazi u susret molbama za izdavanje diplome prije promocije.
Ukoliko smatrate da takav opravdani slučaj postoji, podnesite molbu preporučeno poštom, na adresu Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, te uz razloge molbe koje ćete navesti, priložite i eventualne dokaze koji navode molbe potkrepljuju.

O svemu ostalom informacije će biti pravovremene.

Srdačan pozdrav,

Tomislav Koščak”
SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mjere popuštaju, da stvarno ne mogu jednu promociju i prikladnom okruženju organizirati, da se ne mogu studentima omogućiti kapice, i togu, pa mislim da smo jedini u Hrvatskoj koji to nemaju, fakulteti za koje ne smatram fakultetima imaju svečanu dodjelu uz kapice i toge, a mi nitko i ništa, bitno da je školarina poskupjela, sad će nam još i općenito onemogučit taj trenutak....Hoće li se naš studentski odbor malo izborit....
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sad čitam obavijest studentskog zbora pa između ostalog piše i da bi promocija mogla bit u rujnu. Ima li tko saznanja više o tome? Ili je to samo za pravnike?
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sve se normalno odvija, samo smo mi uvijek zakinuti.. od kad sam upisala ovaj faks uvijek ispastamo. Jedva docekas dan kad ce napokon kavlariji doci kraj i zelis ponosno primiti tu diplomu, i je*ati mater svima… zalosno i sramotno. Neka neko pita Tomicu.. da nisam to opet ja, hahahahaaha
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pravnici su imali sada promociju, a mi nit diplomu nakon godinu dana nismo dobili!!!!!! Da li ima smisla kontaktirati ponovno referadu, kome se obratiti za neodgovornost i bahatost?
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pravnici su imali sada promociju, a mi nit diplomu nakon godinu dana nismo dobili!!!!!! Da li ima smisla kontaktirati ponovno referadu, kome se obratiti za neodgovornost i bahatost?
poslan je dopis dekanu od strane studentske inicijative 300=300 pa cemo vidjet jel ce se nesto izrodit iz toga
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Totalna nepravda.. kao da smo manje vrijedni.. platimo 500 kn, čak niti nemamo toge.. žalosno!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks