AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa rekla bih da valjda 20min do 15h. Pa šta će gosti tamo prije glavnih zvijezda? :sneaky: :grin:
Kolegica me totalno zbunila, zapravo sam htjela napisati 20 min do 16h. :awesome:
 

martina_sk

Administrator
jučer je znači održana promocija u maloj dovrani u lisinskom. bilo je lijepo. svi su došli ranije i bilo je vremena za pripremu. samo smo slabo izgovorili onaj dio da prisežemo :D ja sam isto zaboravila što trebamo viknuti :) koščak nam je davao upute i još jedan tip (mislim da je tajnik pravnog fakulteta). govor je držao dekan sikirić, još je nešto službeno pričao arbutina i jedna kolegica, a lalićka nas je prozivala i dodjeljivala diplome. svi smo se odmah poredali na pozornicu i stajali gore cijelo vrijeme i kako su nam dodjeljivali diplome tako smo se vraćali na svoja mjesta. sama promocija je trajala 35 min. nadam se da će se i dalje održavati u lisinskom jer ovo je sigurno puno svečanije nego na faksu u dvorani br 4.
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hoće li netko od vas pljunuti 200 kunića za onu sliku i dvd? kaj su uopće rekli gdje se to može naručit... ja bih uzela onako za uspomenu, ali mi je to ipak malo previše... možda se daju cijenkat? :p
 

martina_sk

Administrator
hoće li netko od vas pljunuti 200 kunića za onu sliku i dvd? kaj su uopće rekli gdje se to može naručit... ja bih uzela onako za uspomenu, ali mi je to ipak malo previše... možda se daju cijenkat? :p
meni se baš i ne daje toliko novaca za te slike. rekli su da nazovemo koščaka ako smo zab kako se zove studio. ja sam zaboravila :)
 

Patience

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Foto Vilić je naziv studija.. poslala sam upit i vele da za 200 kn u paketu dođe 5- 6 slika i video dvd. ..može se naručiti putem maila, i plaća se kod preuzimanja poštom..
 

sabinaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA za III. godinu

ej ljudi, da li ima netko informaciju o promociji, jel postoji mogućnost da bude ove godine, možda krajem?
 

martina_sk

Administrator
Re: OGLASNA PLOČA za III. godinu

ej ljudi, da li ima netko informaciju o promociji, jel postoji mogućnost da bude ove godine, možda krajem?
mislim da nema šanse da će biti tako ubrzo. trebala im je preko godina i pol da zadnju promociju organiziraju. mislim da nikad ne bude češće od jednom godišnje.
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam dobila
imam pitanje za one koji su već imali promociju ako ima takvih na forumum :)
Koliko uzvanika ste imali na promociji?
 

Dolla

Miss Gates
Da li je jos netko dobio poziv, ja jos nista
Ja također nisam dobila, a trebala sam zbog toga kad sam diplomirala. Ne znam u čemu je stvar, da li faks nema pravu moju adresu ili je poštar zabrljao (događalo se već), ali ionako nemam namjeru ići na promociju nego samo kasnije pokupiti diplomu. :)
 

Anita B

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam ni ja dobila a očekivala sam....ajde neka netko napiše kako je bilo tek tolko da znamo, ako nije problem. Hvala unaprijed :)
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imali smo u dv. IV i bili smo podijeljeni u 2 grupe, jedna u 10 h, druga u 11h (po abecedi). Gosti su ušli prvi i sjeli gdje je tko htio.
Košćak nam je prije ukratko objasnio protokol, kad smo ušli nagurani smo stajali ispred katedre, leđima prema publici.
Kad su ušli dekan, Koprić i Lalićka smo pljeskali, bila je himna i onda je dekan držao govor od 15-ak min sve lijepo, divno, krasno, motivirajuće..kako to već ide. :D
Morali smo svi reći u jedan glas "želimo i prisežemo" kao odgovor na pitanje da ćemo obavljati pravedno svoju dužnost itd. :D
Nakon toga nam je dekan abecedno uručio diplomu, čestitao, pružili smo ruku Kopriću i Lalićki te se vratili na svoje mjesto gdje smo stajali prije.
Na kraju je bila studentska himna i to je to. Niš posebno, trajalo je 30 min.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks