AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

dorach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam bila danas na faksu da pitam čovjeka uživo i reko je da je u pripremi samo za porezni studij i da se za naš uopče nezna i da ne tak skoro i sigurno ne prije ljeta, reko je da će mi doć doma poziv i doviđenja...
divno :) :whistling:
 

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam bila danas na faksu da pitam čovjeka uživo i reko je da je u pripremi samo za porezni studij i da se za naš uopče nezna i da ne tak skoro i sigurno ne prije ljeta, reko je da će mi doć doma poziv i doviđenja...
Mene silno zanima u čemu je točno problem. Diplomirala sam prije godinu i 3 mjeseca i još tad mi je Sanja rekla da ubrzo očekujemo i promociju jer nas već ima 31 i uvijek se održava ako se skupi više od 30 ljudi. :confused: :hmmm: A pretpostavljam da se u ovih godinu i nešto skupilo ne 60 već valjda i 90 ljudi???
Nekako mi se čini da, ako i bude te famozne promocije, neću ići, tj. podići ću je kad tad, ionako je nestalo onog ubuđenja što sam diplomirala i olakšanja što više ne moram učiti. Al bome su se pobrinuli da nam se ureže u sjećanje činjenica da teško da će itko nadmašiti takvu neorganizaciju. :aplauz:
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
možda bi mogli pisat peticiju da nam na zahtjev počnu izdavat diplome... neda mi se čekat promocija ovak dugo. samo želim svoj teško zarađeni papir, ne zanimaju me nikakve govorancije i čestitanja više
 

njampsica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma ne peticiju, nego običan dopis ili čak bi možda trebalo poslat mail na Pravni fakultet kao službeno, pa bi na to trebali odgovorit, bar bi trebali:)
 

marija0205

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još uvijek pratim događanja na faksu iako sam diplomirala 16.10.2012. i nisam "upala" u grupu za promociju koja se održala tjedan ili dva (ako se ne varam) nakon moje obrane. Pošto nisam imala vremena čekati na promociju duže od 6 mjeseci (a već je bilo toliko prošlo) počela sam zahtjevati svoju diplomu koju sam naravno i prethodno platila. U referadi nisu bili susretljivi i imala sam prilično neugodan razgovor s jednim od djelatnika te sam se direktno obratila prof. Kopriću koji je u kratkom roku dao zeleno svjetlo mojoj diplomi i nakon tjedan dana sam ju imala u rukama.

Ljudi, tražite ono što je vaše!!!
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Još uvijek pratim događanja na faksu iako sam diplomirala 16.10.2012. i nisam "upala" u grupu za promociju koja se održala tjedan ili dva (ako se ne varam) nakon moje obrane. Pošto nisam imala vremena čekati na promociju duže od 6 mjeseci (a već je bilo toliko prošlo) počela sam zahtjevati svoju diplomu koju sam naravno i prethodno platila. U referadi nisu bili susretljivi i imala sam prilično neugodan razgovor s jednim od djelatnika te sam se direktno obratila prof. Kopriću koji je u kratkom roku dao zeleno svjetlo mojoj diplomi i nakon tjedan dana sam ju imala u rukama.

Ljudi, tražite ono što je vaše!!!
nisam znala da se to može!!! ok stvarno ču si tražit diplomu od Koprića pošto je ostatak faksa nesposoban...
 

marija0205

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mene nije interesiralo može li se ili ne, pokušala sam i uspjelo mi je a pri tome sam imala dobre argumente. Sretno!
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kaže prof Koprić:
Poštovana,
Promocija će biti održana prije ljetne pauze.
Srdačno, IK
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pretpostavljam nitko nikakav poziv za promociju nije dobio? uskoro je taj famozni kraj ljetnog dijela..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks