AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovo je nevezano uz diplomski ali ne znam gdje da ovo pitam.

ok dobila sam uvjerenje da sam diplomirala a zena mi je rekla da cu postom dobiti poziv na promociju i da cu tada dobiti diplomu.

pitanje kad bi ta promocija bila(diplomirala sam 18.10) i je li pohadanje iste obavezno?
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

ovo je nevezano uz diplomski ali ne znam gdje da ovo pitam.

ok dobila sam uvjerenje da sam diplomirala a zena mi je rekla da cu postom dobiti poziv na promociju i da cu tada dobiti diplomu.

pitanje kad bi ta promocija bila(diplomirala sam 18.10) i je li pohadanje iste obavezno?
hei.
čestitam ti na diplomi!!
promocija bi ti trebala biti kada se skupi dovoljno ljudi da ju mogu organizirati, u principu ti je to jedno 20-30 ljudi...
ne moraš ići na promociju već možeš dići diplomu u refertradi..
no, to su informacije koje sam ja čula, jer naime, još nisam diplomirala.
to znam od jedne kolegice iz srednje koja je diplomirala prošle godine.
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Diplomski rad

a suni zakaj ne bi išla na promociju...:rolleyes: pa zaslužila si je primiti u ruke s dostojan i veličan obilježen način ;)
pa to ti je lijep čin sam po sebi ;)
dobro postoje možda neki tvoji razlozi....

kao što dubbi kaže....kad diplomira određeni broj kolega onda se to organizira i bude ti to u nekoj od posebnih dvorana na pravnom fakultetu ;)
 

irena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Promocija

Sljedeći tjedan je taj dan. Podjela diploma. Odlučila sam izostati sa svečanih dodjela i sljedeći dan doći u referadu po svoju dilplomicu. Što ćete vi učiniti?

Pjevati Gaudeamus i skockati se...malo fotkati s ekipom ili poput mene volite kraću i mirniju varijantu dolaska po svoju zasluženu diplomicu u referadu?

U svakom slučaju bravo za sve one koji završe ovaj studij :luxhello:
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sljedeći tjedan je taj dan. Podjela diploma. Odlučila sam izostati sa svečanih dodjela i sljedeći dan doći u referadu po svoju dilplomicu. Što ćete vi učiniti?

Pjevati Gaudeamus i skockati se...malo fotkati s ekipom ili poput mene volite kraću i mirniju varijantu dolaska po svoju zasluženu diplomicu u referadu?

U svakom slučaju bravo za sve one koji završe ovaj studij :luxhello:
isto kao i ti dolazim u srijedu po diplomu pa nakon toga na poluslavljeničku kavu.

definitivno mi više paše kraća i mirnija varijanta.

bravo za sve koji su diplomirali :luxhello:
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A koliko se čeka na promociju,jer to zavisi koliko studeta diplomira, pa čekaju da ih se skupi određeni broj ili....imaju neko doba godine određeno za to:confused:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A koliko se čeka na promociju,jer to zavisi koliko studeta diplomira, pa čekaju da ih se skupi određeni broj ili....imaju neko doba godine određeno za to:confused:
da, ceka se da se skupi određen broj studenata......joj koliko ce vas biti na ovoj promociji, koje znam, a ja cu nadam se na slijedecu ;)
pozdrav suni i ireni :luxhello:
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da pridružujem se pozdravima za curke ali i za dečke...
sto se tiće promocije...većinom je okvirno 30-tak studenata...
Koliko se sjećam promocije su u zadnjih godinu i pol bile ovak raspoređene -
10mj.2006.
01mj2007
04mj2007(za ovu nisam ziher...mozda je bila kasnije)
12mj2007
Uglavnom većinom je 2-3x godišnje
I mislim da trebate otići na svečanu dodjelu...ipak se to jednom u životu događa...a i da vidite ekipu...barem to...
i mi smo (moja family i ekipa koja mi je došla) kasnije otišli na kavu, cugu, a kasnije na private ručak...
ali zato sam imala feštu koju nikad neću zaboraviti nekih 2 tjedna prije promocije...70-tak ljudi, većinom prijatelji i ples do zore...
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
the one, jesu li te zaduzili za uvodni govor ;)
joj da mi te vidjeti u odjelcu ;)

evo ovim putem svima koje poznajem saljem @-->->--- ruzicu ;)
jer vas necu moci vidjeti
 

the one

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne, nemam nikakavu obavezu osim doci tamo.
a za odjelo, ne brini bit će slika i sve ćemo ih objaviti :) :p
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
The one je ipak imao jednu obavezu. Uvodni govor. :p
Ali kolega je to uspješno obavio.
Čestitam svima, a posebno prvom predsjedniku udruge :thumb22:
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hahaha bravo!

čula sam da je mirjana imala u planu mene za uvodni govor-naravno niko me o tome nije unaprijed obavijestio LOL

dobro da nisam došlaLOL

ps. kako diplomice izgledaju...jesu lipe?
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ej...ljudeki kak je bilo...
jos jednom svima VELIKE čestitke...
došli i vi do kraja...
to je velika stvar...
pozdrav...:luxhello::luxhello::luxhello:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ooo suni, nekoga si, ajmo reći, iznenadila svojim ne dolaskom ;)

the one, ajde malo opisi DIPLOMU 8) jel zauzela počasno mjesto na zidu ili je među životopisom 8)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks