AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

ve1n

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pravni fakultet u Zagrebu ima tradiciju zaobilaženja toga/kapica :) ( u prijevodu nema toga na PFZG )
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znate li da li će biti (i ako da, gdje) održana promocija za diplomirane na specijalističkom studiju?
Diplomirao sam krajem 6.mj ove godine a uopće nemam predodžbu da li se promocije više održavaju, koliko često i da li za specijalistički ili je to bilo samo na preddiplomskom?
Ako nema, da odem po diplomu u referadu..
 

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima kakvih novosti kada ce bit promocija za preddiplomski? Diplomirala sam prošle godine u 9 mjesecu a ni glasa o promociji
 

martinatt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jedna grupa je imala u petom mjesecu i jedna grupa ima sutra (mislim da je podjela bila na temelju kada je tko diplomirao, oni koji su diplomirali do šestog mjeseca (prošle godine) su imali u petom mjesecu a oni koji su od šestog do devetog mjeseca (isto prošle godine) imaju sutra, bar mi se tako čini)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, ja sam diplomirala u 5.mjesecu ove godine na strucnom studiju javns uprave, i imam promociju 15.12.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
očito da ju nemaju...evo ja je već čekam godinu dana :eek:
Vjerujem, evo ja sam isto blizu godine dana sad ali znam i puno kolega koji su uredno također obranili odaaaavno, pa valjda nas se do sad skupilo?! Doduše mislim da sam promociju za stručni čekala godinu i pol i u međuvremenu sam mail poslala i referadi i Arbutini.
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegica koja je dipl u 4mj (specijalistički) je danas dobila poziv da je promocija 23.11. U 12 sati u gundulićevoj dvorana 4. Tak da ocekujte poštara
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
stave promociju na radni dan i to u vrijeme kad mnogi imaju kolokvije. ma briljantni su
Kolega, netreba se tome cuditi, naprotiv ostala bi šokirana da je neradni dan promocija
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Odlično, da nas usput obave na brzinu. Ovaj put ne moraju ni izlazit iz zgrade... Ništa, 27. rade od 15:00 do 16:00 pa si mogu podić diplomu u famoznoj Gundulićevoj. Prvi put i vidim da rade do 16:00 za ljude koji rade (prva pametna).
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegica koja je dipl u 4mj (specijalistički) je danas dobila poziv da je promocija 23.11. U 12 sati u gundulićevoj dvorana 4. Tak da ocekujte poštara

vrebat ću poštara na lesi ko cucak neki o_Oo_Oo_Oo_O i otići na tu promociju ... :D:D:D:D
 

mboki1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li itko ikakvu ideju kad bi mogla biti promocija za nas koji smo ove godine završili stručni studij? Vidjela sam da su neki čekali par mjeseci, neki čekaju i dalje čak i preko godinu dana...jel postoji neka kvota koliko nas mora biti da bi se održala ta famozna promocija? o_O
 

fakin

Super Moderator
ja čekam od 5. mjeseca. naravno, na svaki upit u referadi kad će biti dobijemo živčani odgovor: od kud da to mi znamo kolega?
 

mboki1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja čekam od 5. mjeseca. naravno, na svaki upit u referadi kad će biti dobijemo živčani odgovor: od kud da to mi znamo kolega?
Ja sam također dobila jednak otresit odgovor jer sam nadobudno mislila da će možda imati neki okvirni rok, nekakvu informaciju, ali jedino što sam dobila je iznerviranost i ''doći će vam poštom kad dođe''
 

lasta218

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sanja je rekla da ce jedna grupa biti sada do kraja godine,a druga vjerojatno u 3 mj. Na preddiplomskom nas ima vec za dvije grupe,jedna grupa je oko 35 ljudi. Ali o tome odlucuje Koscak,a ne ona. Tako da nam jedino preostaje cekati da se gospodin organizira. :confused::rolleyes:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks