AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima, diplomirala sam 2019-te i jučer sam zaprimila poziv od Koščaka. Prvo sam ostala šokirana koliko je bio ljubazan :D Uglavnom rekao je da provjerava mail adrese i da će poslati pozivnice za promociju uskoro. Naglasio je da će zbog korone biti posebne mjere, potrebna covid putovnica ili negativan test i samo 2 uzvanika po osobi. Također je spomenuo i toge. Planirate dolaziti na promociju?
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima, diplomirala sam 2019-te i jučer sam zaprimila poziv od Koščaka. Prvo sam ostala šokirana koliko je bio ljubazan :D Uglavnom rekao je da provjerava mail adrese i da će poslati pozivnice za promociju uskoro. Naglasio je da će zbog korone biti posebne mjere, potrebna covid putovnica ili negativan test i samo 2 uzvanika po osobi. Također je spomenuo i toge. Planirate dolaziti na promociju?
Iako mi taj jutarnji termin baš ne odgovara, doći ću...zaslužili smo i to doživjeti ;)
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanje nije vezano za promociju ali vjerujem da ćete mi vi koji čekate promociju znat odgovorit! Diplomirala sam sad u 9.mj ali potvrdu nisam dobila, tj.poslali su mi iz referade na mail kako oni kažu: “za prvu ruku” skeniranu potvrdu! Da li će poslat i poštom potvrdu, nisu mi ništa spomenuli?
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanje nije vezano za promociju ali vjerujem da ćete mi vi koji čekate promociju znat odgovorit! Diplomirala sam sad u 9.mj ali potvrdu nisam dobila, tj.poslali su mi iz referade na mail kako oni kažu: “za prvu ruku” skeniranu potvrdu! Da li će poslat i poštom potvrdu, nisu mi ništa spomenuli?
Ja sam išla osobno po nju u referadu odmah dan nakon obrane završnog . Inaće treba stići poštom, sad u kojem roku to ne znam.
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanje nije vezano za promociju ali vjerujem da ćete mi vi koji čekate promociju znat odgovorit! Diplomirala sam sad u 9.mj ali potvrdu nisam dobila, tj.poslali su mi iz referade na mail kako oni kažu: “za prvu ruku” skeniranu potvrdu! Da li će poslat i poštom potvrdu, nisu mi ništa spomenuli?
Ja sam diplomirala u 6.mj i rekli su mi da moram osobno doć po potvrdu na faks
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam po tu potvrdu išla na faks u sobu 10.
Obranila sam završni u 6.mj i upisala specijalistički, ali evo do danas nisam dobila poziv, pa očito nisam u tih 114. :(
 

mape5

Super Moderator
čisto za informaciju, ukoliko netko nije siguran: potvrda i diploma su dva različita dokumenta.
Potvrda služi da dokaže da si diplomirao - ja kad sam diplomirala prošle godine, jurila sam biciklom od posla do Košćaka da mi ju ne šalje poštom, jer mi je ona trebala kao dokaz za napredovanje na poslu.
Diplomu ću uokviriti i staviti na zid :) s ponosom :)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima, diplomirala sam 2019-te i jučer sam zaprimila poziv od Koščaka. Prvo sam ostala šokirana koliko je bio ljubazan :D Uglavnom rekao je da provjerava mail adrese i da će poslati pozivnice za promociju uskoro. Naglasio je da će zbog korone biti posebne mjere, potrebna covid putovnica ili negativan test i samo 2 uzvanika po osobi. Također je spomenuo i toge. Planirate dolaziti na promociju?
Da li je promocija za diplomirane stručnog ili specijalističkog studija?
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo imam info. Nece svi biti u utorak. Bit ce vise grupa i navodno svecano
Znaš li možda koji je zadnji datum obrane koji su zvali? Ja sam diplomirala u 12. mj prošle godine i nisu me zvali.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks