AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

Luka123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej jel netko zna gdje je zapeo taj poziv za promociju, mislim teško im je i taj poziv poslati na vrijeme al glavno kad je trebalo donijeti papire da je rad obranjen prvo se gledalo dal su pare uplaćene i ništa drugo nije bilo bitno. Ma jednostavno nemam komentara, ako se nekome ne radi ima nas koji jedva čekaju da im se nešto ponudi!!!
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej jel netko zna gdje je zapeo taj poziv za promociju, mislim teško im je i taj poziv poslati na vrijeme al glavno kad je trebalo donijeti papire da je rad obranjen prvo se gledalo dal su pare uplaćene i ništa drugo nije bilo bitno. Ma jednostavno nemam komentara, ako se nekome ne radi ima nas koji jedva čekaju da im se nešto ponudi!!!
Evo dragi kolege vidim da nisam jedina koju muči taj famozni komad papira zvani poziv. Dakle opet ja danas zvala naš dragi faks i pozivi su tek danas otišli tako da je sad samo da čekamo kada će nam poštar dostaviti.
 

Luka123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ninaa oprosti, kojeg datuma si ti diplomirala. Ja sam 8.9. i rekli su mi u referadi da ću imat promociju 17.10. a od poziva 0 bodova
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ninaa oprosti, kojeg datuma si ti diplomirala. Ja sam 8.9. i rekli su mi u referadi da ću imat promociju 17.10. a od poziva 0 bodova
ja sam diplomirala u 6. mjesecu. A poziv sam upravo jutros primila i spadam u drugu grupu u 12 sati, s tim da na faksu moram biti već u pola 11. U pozivu su poslali cijeli snop papira s protokolom, a najsmješnija rečenica mi je citiram "svoju odjeću prilagodite svečanosti". Ma dobit ćeš a uvijek možeš provjeriti u referadi.
 

Luka123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam diplomirala u 6. mjesecu. A poziv sam upravo jutros primila i spadam u drugu grupu u 12 sati, s tim da na faksu moram biti već u pola 11. U pozivu su poslali cijeli snop papira s protokolom, a najsmješnija rečenica mi je citiram "svoju odjeću prilagodite svečanosti". Ma dobit ćeš a uvijek možeš provjeriti u referadi.
dobio poziv, poštar malo kasnio al bitno da je plava kuverta stigla u prave ruke. Istžo sam u drugoj grupi u 12h taka da će se oriti GAUDEAMUS cijelim pravnim:tongue2:
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dobio poziv, poštar malo kasnio al bitno da je plava kuverta stigla u prave ruke. Istžo sam u drugoj grupi u 12h taka da će se oriti GAUDEAMUS cijelim pravnim:tongue2:
Eto pa rekla sam ja tebi da će doći. Samo mi nije jasno zašto moramo doći već u pola 11, no dobro to sad nije bitno bar ću imati vremena popiti kavu. Vidimo se!!!
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ništa prije Božića...ziher...vjerojatno u u 2 ili 3mj.

a tko je na ovoj napravio grešku koja će se vidjeti na snimci...ups :tongue2:
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila na promociji i nisam vidjela nikakvu grešku?! Nitko nije pao, krivo pružio ruku promotorima, nikome nije ispala diploma... bar koliko sam ja vidjela! :wink5:
Nitko ne komentira tetu Mirjanu!!! Nikada u životu je nisam vidjela tako dobro raspoloženu, veselu, ozarenu. Tako je bila uljudna, šaljiva, svi smo si super-raspoloženja da sam se par puta zapitala da li je to ta žena koju svi jako dobro poznajemo iz drage nam referade i koja nije "baš uvijek" rise and shine... :laughing:
Posebno izdanje za posebnu priliku!:tongue2:
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok kolegice grička vještice!!!Samo jedno pitanje...prije svega naravno čestitke na vašoj diplomi...nego koliko vremena treba proći od diplome,odnosno obrane do promocije...otprilike...usput imate prekrasan avatar
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok kolegice grička vještice!!!Samo jedno pitanje...prije svega naravno čestitke na vašoj diplomi...nego koliko vremena treba proći od diplome,odnosno obrane do promocije...otprilike...usput imate prekrasan avatar
Dragi gospon Sinke, nisam Grička, al da ti ipak odgovorim...znaš i sam da sam diplomirala krajem 9.mj, ali ipak nisam upala na ovu promociju zbog popunjenosti...žena mi je rekla da se minimalno treba skupit 35 ljudi, a i danas sam pokupila svoje uvjerenje da sam diplomirala i pitala sam opet ženu kad se promocija može očekivati, a ona je rekla otprilike u 2. ili 3. mj.

Eh, da i da se ˝pohvalim˝, od danas imam i ja radnu knjižicu...i na naravno prijavu na burzi...:laughing::laughing::laughing:
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi gospon Sinke, nisam Grička, al da ti ipak odgovorim...znaš i sam da sam diplomirala krajem 9.mj, ali ipak nisam upala na ovu promociju zbog popunjenosti...žena mi je rekla da se minimalno treba skupit 35 ljudi, a i danas sam pokupila svoje uvjerenje da sam diplomirala i pitala sam opet ženu kad se promocija može očekivati, a ona je rekla otprilike u 2. ili 3. mj.

Eh, da i da se ˝pohvalim˝, od danas imam i ja radnu knjižicu...i na naravno prijavu na burzi...:laughing::laughing::laughing:
Oho pa onda se valjda vidimo na promociji kolegice Bzzz,moram se požurit s diplomskim..al ak imate vremena gospodična mogli bi i koji dan kavicu popit da mi objasnite malo o toj proceduri diplomskog rada,predaji,obrani i sl.,da to čujem iz prve ruke i točno prosim lepo!:laughing::wink5:
Ah radna knjižica..pa vi znači mislite radit!!!:shocked:..dizat se ujutro na posao...svaka čast!:laughing:
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da se i ja nadoveŽem teta mirjana je bila zaista genijalna, bogme ju ni ja nikad nisam vidjela onako odlliČno raspoloŽenu, svaka joj Čast. Sve u svemu bilo je jako lijepo (barem meni) a najviŠe me oduŠevila prof. MarČetiĆ sa govorom koji je odrŽala zaista sve pohvale
 

Mojca_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može jedno pitanje? nemojte se ljutiti ako je već negdje zapisano, nisam previše tražila.. zanima me što piše na diplomama koje ste dobili - upravni pravnik ili stručni prvostupnik javne uprave.

inače, ono što je jedan kolega napisao (i priložio odluku dekana koprića) da su upravni pravnici izjednačeni sa prvostupnicima nije istina. barem ne za sada. ja sam pitala gospođu iz referade i ona je rekla da to je u procesu, al da to trenutno nije istina.
tako da, nemojte širiti dezinformacije.
 

MartinaIva

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim preporuku iz čega da uzmem diplomski.
Tražila sam temu kod prof.Šikića, ali kod njega nema slobodnih tema.
Hvala svima tko mi odgovori
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može jedno pitanje? nemojte se ljutiti ako je već negdje zapisano, nisam previše tražila.. zanima me što piše na diplomama koje ste dobili - upravni pravnik ili stručni prvostupnik javne uprave.



Piše upravni pravnik.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks