AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovaj sam tjedan, odnijela onaj žuti papir u referadu, i pitala tetu Mirjanu, je li promocija u svibnju.......jer sam tako čula, i odgovaralo bi mi.....na što će ona, da će biti u ožujku, jer ide na operaciju i to nema tko napraviti i bit ce ih 40. :wink5:
sad ja ne znam kako to ide, jel dobijes neki poziv prije, ili što :proud:
 

george

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dobiješ poziv u zadnji čas:) to je procedura.. dobro, ne baš u zadnji čas, tjedan dana prije promocije:)
 

ppeettrraa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima.zanima me da li je već ispunjena kvota za promociju 20.3. ili se još stignem ugurati?ja imam obranu u sri pa sam mislila užicati tete u referadi da me ubace..neznam koja je procedura,koliko im treba za izradu diplome i sl.pa neznam dal ću biti na ovoj promociji.zna možda netko kad je iduća promocija?? hvala na odgovoru i čestitke svima koji su diplomirali
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
joj mislim da slijedeca promocija nece biti tako skoro :unsure:

joj bilo je super,
svu su bili lijepi i ushićeni,
joj bilo je tak dobro,
dvoranu sam zamišljala skroz drugačije,
šteta kaj nema tamo nekaj za popiti,
ovako svi zajedno :tongue2:
pa bi sve trajalo duže :blushed:
 

Veronika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanjce za ove koji su već diplomirali i imali promociju. Dali ste imali one fora kape i haljine na promociji ili toga kod nas na ovom faksu nema? :sad:
 

suni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanjce za ove koji su već diplomirali i imali promociju. Dali ste imali one fora kape i haljine na promociji ili toga kod nas na ovom faksu nema? :sad:
:laughing::laughing::laughing::laughing:

pa to ni na medicini nemaju a kamoli kod nas:crazy:
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
LOLLOLLOL; ovo je .ebena provala, kape i haljine.
Majko mila, američanski filmovi i priglupe serije ostavljaju neizbrisiv trag u ljudskim glavama.
To imaju na Vernu.
 

Mojca_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
; ovo je .ebena provala, kape i haljine.
zašto bi to bila provala? pa fala bogu, i ja bi htjela tak, imat pravu haljinu i kapu, a ne samo da smo u svečanoj odjeći. svečano se uvijek mogu obuć, a imat promociju za diplomu samo jednom.
uostalom, moja sestra je imala i kapu i haljinu, na Učiteljskoj akademiji je diplomirala. haljinu su koristili samo taj dan, a kapu su dobili (kupili), i baš je to lijepa uspomena. ne znam zašto sprdačina s tim?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanjce za ove koji su već diplomirali i imali promociju. Dali ste imali one fora kape i haljine na promociji ili toga kod nas na ovom faksu nema? :sad:
ja prisustvovala samo :proud:
slijedeća je moja :proud:
ja cu reći,
da nažalost toga nema kod nas,
iako mnogi to imaju,
i meni je to isto ljepo i simpatično :wink5:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Schuman ne kužim kaj je tu smiješno više od polovine fakulteta na zagrebačkom sveučilištu imaju kape i haljine na promociji, bio sam na prometu frendu na promociji i baš je to fora, a tebi ako je želja da ti teta Zdenka u referadi uruči diplomu ne ismijavaj druge.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Teta Zdenka je glavna na promociji, postrojavala nas je sve u šesnaest, bilo je to davno, prije više od četiri godine.
Baš me zanima kako će izgledati kad ćemo dobivati ove nove diplome iliti svjedožbe po Bologni.
Možda i uvedu te kape i haljine.:pop:
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja bih htjela kapicu i haljinicu. :wink5: ali mi toga nemamo. šmrc!
dali zna tko kad bude slijedeća promocija?
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a dobro, do onda stignem napisati taj diplomski. :laughing:
super kaj bumo skupa, barem bu neko poznati samnom. hehe!
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na Pravnom fakultetu.
dvorana je lijepa, ali ipak sam je zamisljala malo drugačije,
i cijelu proceduru, tj. drugačiji raspored stajanja onih koji su diplomirali :mellow:
al dobro, sve u svemu, lijep osjećaj, i možes dobiti sliku dok ti dekan uručuje diplomu :wink5:
 

Veronika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Schuman, tebi je očito nekaj ostavilo neizbrisiv trag u glavi.ocito nemas pojma o cemu pricas. ako uciteljska, za tete u vrtiću koja traje 2 godine ima haljine i kape zakaj i mi nebi imali. Kakav vern, pola fakseve u gradu to ima. cemu takav debila komentar? Očito taj tvoj (debilan )komentar izražava tvoju (debilnu)osobnost!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks