AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Veleučilište nema kape i haljine koliko ja znam, a drugi faksevi su drugi faksevi.
Ako nešto postoji drugdje ne mora i na veleučilištu.
Doduše, tvoj kvocijent inteligencije ne dopušta ti da spoznaš takvu situaciju, nije ti za zamjeriti.:proud:
Jednog dana kad osobe sa posebnim mentalnim potrebama kao što si ti budu imale mogućnost dobiti diplomu dobit ćeš haljinu gdje će ti rukice zavezati iza leđa.:happy:
Želim ti ugodan dan!
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moj prijatelj Deprimir uopće ne želi dat zadnji ispit dok mu odgovorni decidirano ne odgovore hoće li na promociji imat kapu i haljetak. On tvrdi da takav ultimativni modni outlook zahtijeva feminizirana strana njegove osobnosti. Ja tvrdim da Deprimirov pojavak u tom modnom obliku zahtijeva i sveopća potreba za urnebesnim cerekom u dvorani čim se takav ukaže na vratima. Zato svakako dođite na Deprimirovu promociju. Ne bu vam žal!
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najveća legenda foruma, Tompa alias Deprimir, efektno opisaše potrebu za haljinama i kapama.
Mislim da je najveći nedostatak našeg veleučilišta nemogućnost nošnje haljine i kape, sve je ostalo savršeno.
Čuo sam da na zavodu za zapošljavanje odmah zapošljavaju upravne pravnike u haljinama i kapama.
Ispričavam se kolegama na neopisivim uvredama koje sam im nanio zbog moje debilne osobnosti, trčim po haljinu u najbliži dućan.:r070:
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajoj, ljudi pa kaj se vrijeđate tolko? mislim da uopće nema potrebe za tim. svi bi mi htjeli haljinice i kapice, al kaj sad. ma to nam bu sve ovaj dinamovac nabavil, tak da nema brige, je tak? :wink5:
znači na pravnom faksu imamo promociju. ajoj. to mi se baš ne sviđa. bila sam na promociji pravnog faksa, oni to imaju u Lisinskom. e to je svečanost. stvarno imaš taj osjećaj da si faks završil, tj. da si veliku stvar napravil. baš me zanima kak bude to kod nas.
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja ak ne dobijem kapu i haljinu pogotovo,zapitat ću se ćemu sve ovo studiranje,godine truda i odricanja,neprospavanih noći,gdje je moja budućnost,kako dalje.Maštao sam kako se ponosno šepurim s kockastom kapom dok haljina vijori oko mene( i to ona iz najnovije kolekcije ljeto-zima)izazivajući oduševljenje i zavidne poglede prisutnih,kako ponosno koračam s tuljcem u rukama po crvenom tepihu uz buran aplauz i spektakularan vatromet dok moje ime odzvanja kroz hol pravnog fakulteta.pa kaj nebu tak?sad sam:frustrating:
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ak ne dobijem kapu i haljinu pogotovo,zapitat ću se ćemu sve ovo studiranje,godine truda i odricanja,neprospavanih noći,gdje je moja budućnost,kako dalje.Maštao sam kako se ponosno šepurim s kockastom kapom dok haljina vijori oko mene( i to ona iz najnovije kolekcije ljeto-zima)izazivajući oduševljenje i zavidne poglede prisutnih,kako ponosno koračam s tuljcem u rukama po crvenom tepihu uz buran aplauz i spektakularan vatromet dok moje ime odzvanja kroz hol pravnog fakulteta.pa kaj nebu tak?sad sam:frustrating:
heheh hehe he hehe hehehehhe! :laughing::happy::tongue2::D:worshippy:
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To što naše Veleučilište nema kapice i haljine, mene nije spriječilo da se pojavim u istim. Mater je samo primjetila da ujutro fali, jedna karirana haljina(jel baš volim karirano, od košulja pa na dalje). Iako je bilo prigovara na moj način odjevanja, ja sam se odmah pozvao na Ustav i gusenja moje Osobnosti. Pošto su vidjeli da se pozivam na taj Sveti papir odmah su me pustili na miru, samo su iskomentirali da ipak karirana haljina ne ide s crvenim čarapama.
Tako ne očajavajte zbog haljina, nago skočite u iste. Samo da iskomentiram potraznju za Upravnim pravnicima, ja moram svaki dan mjenjati kosulju(da,da ako se pitate, karirana je) jer me stalno natezu za rukave i hoce da radim baš za njih.a ja sam jako neodlučan( vaga sam u horoskopu) pa ne mogu odabrati od tih silnih ponuda samo jednu (pravu-gdje je efektivno radno vrijeme tri sata).ljetno vrijeme polako se primice.a haljinice su tu.
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
promocija je jedinstvena prilika da obučem haljinu(osim fašnika u samoboru) taj predivni odjevni predmet,objekt moje žudnje,moje čežnje.znam da ću biti predivan.:vidiga:
 

Veronika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Veleučilište nema kape i haljine koliko ja znam, a drugi faksevi su drugi faksevi.
Ako nešto postoji drugdje ne mora i na veleučilištu.
Doduše, tvoj kvocijent inteligencije ne dopušta ti da spoznaš takvu situaciju, nije ti za zamjeriti.:proud:
Jednog dana kad osobe sa posebnim mentalnim potrebama kao što si ti budu imale mogućnost dobiti diplomu dobit ćeš haljinu gdje će ti rukice zavezati iza leđa.:happy:
Želim ti ugodan dan!


Ti očito neznas kaj znaci veleučilište i nemas pojma o cemu pricas. jadna li ti majka koja te rodila! Malo se raspitaj uokolo . zalosno je da ljudi kao što si ti studiraju na ovom faksu. zašto se uopće obračaš ljudima ako nemas nista pametno za reci. tvoje ponasanje dovoljno govori o tvojim mentalnim sposobnostima. A jedino kaj si ti zaslužio nosit na promociji je luđačka košulja!
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
@ Veronika
Znam ja jako dobro što je Veleučilište jer stekoh dvije diplome na istom, po starom i po novom programu.
Šta da se raspitam uokolo? Da si vrlo skromnih intelektualnih kapaciteta vidi se iz tvojih post-ova i po zaključku da trebaju kape i haljine za promociju.
Draga Veroniko, kapicu i haljinicu ćeš dobiti u PB Vrapče, Bolnička cesta, Zagreb-Susedgrad, tamo ćeš cijeli dan hodati po ustanovi sa kapicom (morat ćeš nekoga od kolega moliti da ti ju stavi jer su ti ruke vezane), pače, i u haljinici, problem je jedino što ti nude isključivo bijelu boju u malo tamnijoj varijanti.
Carpe diem:cool:
 

Gogalo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanjce za ove koji su već diplomirali i imali promociju. Dali ste imali one fora kape i haljine na promociji ili toga kod nas na ovom faksu nema? :sad:
to uopče nije smiješno niti glupo pitanje ja sam bila na takvoj promociji...za vašu informaciju to ima ekonomski fakultet u Opatiji i učiteljska u Petrinji...ako ima Petrinja mislim da bi bilo u redu da imamo i mi...to su promocije na kojima sam ja bila a mislim da 90% fakseva u Zagrebu isti ima kape i haljine...tako da...nije ništa čudno a još manje FILMSKI...
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A da li se može udruga založiti za haljinice i kapice, sklopimo neki poslić s nekim krojačom, pa ipak bi prvostupnici trebali biti ušminkani??? :wink5:
 

misspigi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ha... nešto je po faksu "zujalo" da bi sljedeća promocija trebala biti u 10 mjesecu, ali to ti nije ziher.
I kad dođeš i pitaš tete u referadi jedino će ti reći "kad se skupi dovoljan broj studenata"! (bar je tako bilo u 6 mjesecu)
Možda sad u 9 mjesecu dobijemo drugi odgovor na to pitanje!
Isplati se još malo strpiti!
Ali ako netko ima sigurniju informaciju bilo bi dobro da nas obavijesti!
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma ja mislim da nas se je već dovoljno skupilo, ali sada period na faksu kada je ludnica i onda će se to vjerujem kasnije riješavati :wink5:

žao mi je samo, što ta procedura tako kratko traje...a tako ćemo svi biti lijepi :wink5:
pa ću u svom personalnom dosjeu umjesto uvjerenja imati diplomu...uuuuuuuu:wink5:
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To će biti dan kad ćete ponosno stajati uzdignutih čela. Haljetci i kapice još će više isticati vaše vitke figure. Toga dana ne smijete biti samozatajni. Osobno ću dovesti Bareta da pjeva BUDI PONOSAAAAN... Zborovi anđela letiće po zraku i jednim glasom pjevati GAUDEAMUS IGITUR...
Mogu samo oduševljeno zavikati - živjeli USPRAVNI pravnici!!!
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja u petak razgovarala s tetom u referadi i dobih ovakvu informaciju: baš je radila popis, trenutno nas ima 49 i spremala se predložiti dekanu početak 10. mjeseca tako da se pusti da prođe 9. mjesec tako da još neki diplomiraju. Tako ako ne prije, onda početak listopada i da rekla je još da ćemo dobiti obavijest nekih 10 dana prije doma na naše kućne adrese. Eto to su moja saznanja o promociji nadam se da će biti čim prije da i tu stranicu zatvorim. Pozdrav svima
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks