AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sve o promociji

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To će biti dan kad ćete ponosno stajati uzdignutih čela.
Jep, ispred naših nama vrlo dragih profesora :wink5:

Haljetci i kapice još će više isticati vaše vitke figure.
Noup, halje ćemo ipak prepustiti nošenju našim dragim profesorima :tongue2:

Toga dana ne smijete biti samozatajni. Osobno ću dovesti Bareta da pjeva BUDI PONOSAAAAN... Zborovi anđela letiće po zraku i jednim glasom pjevati GAUDEAMUS IGITUR...
Mogu samo oduševljeno zavikati - živjeli USPRAVNI pravnici!!!
ajde...malo promjene unesi :tongue2:

To će biti dan kad ćete ponosno stajati uzdignutih čela.
Jep, ispred naših nama vrlo dragih profesora :wink5:

Haljetci i kapice još će više isticati vaše vitke figure.
Noup, halje ćemo ipak prepustiti nošenju našim dragim profesorima :tongue2:

Toga dana ne smijete biti samozatajni. Osobno ću dovesti Bareta da pjeva BUDI PONOSAAAAN... Zborovi anđela letiće po zraku i jednim glasom pjevati GAUDEAMUS IGITUR...
Mogu samo oduševljeno zavikati - živjeli USPRAVNI pravnici!!!
ajde...malo promjene unesi :tongue2:

TNX ninaa
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajde...malo promjene unesi :tongue2:
Bit će tebi promjena kad te prijavim Velikom Vijeću Gričkom i Kaptolskom zbog bavljenja zabranjenim i bogohulnim činidbama vračanja, čaranja, gatanja i zazivanja nečastivoga. Mi bumo te skurili na lomači u noći punog mjeseca pa će bit: Tko se zadnji smije...
 

Sinke

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
:bdaybiggrin::kiss::klap::zivili::beerchug::trio::yahoo::nono::rigo014:
 

kaliopa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a da otvorimo novi topic sa prijedlozima za npr kroj haljina/haljinica, boju kapica, možda neki talent šou,da svatko prikaže neku vještinu ili igrokaz na temu studiranja na ovom faksu, slidešou "najbolji trenuci zadnjih 5 god studija"(povraćanje u wc-u prije ispita i poslje, sreća nakon pada,...) dodjelu nagrade "naj profesor"...

LJUDi, budite sretni što ste gotovi !!!
i bježte što dalje...
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!!! evo konačno sam dobila konkretne informacije u svezi promocije. Znači, teta u referadi mi reče da će biti 17.10. (to je petak); jedna grupa će biti u 10:30, a druga točno u podne. Have a nice day svima. E da i naravno da ćemo svi dobiti obavijest
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vidimo se onda na promociji!?:proud: Tko sve dolazi od nas forumaša?
Mene možete prepoznati po crno sivom krznu...:mig:
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Po mojoj logici na diplome ide:
upravni pravnik - stari program
prvostupnik- Bolonja

Ne može ništa drugo niti pisati. Ali drugi je par rukava što je sve to isti stupanj naobrazbe.
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ekipo da znate i ne nadate se...ja sam diplomirala prije 2 dana i za mene nema mjesta 17.10. na promociji, tako da se ne nadate ukoliko trebate ovih dana diplomirati da ćete dobiti diplomu tada, nego kada se opet skupi određeni broj ljudi cca. 35.
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jer dvoje, troje ljudi koji bi dodatno stajali u dvorani bi vjerojatno podisali sav kisik pa bi morali svi van da dođemo k sebi...:smashfreakB: mislim... svašta...:bonk:
 

Mojca_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upravo to, ne znam koji im je problem napraviti diplome i za nas koji smo ovih dana diplomirali. pa imaju dva tjedna vremena..:dry:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hiće me sama pomisao na to...još pomisao gdje ću i s kim poslje završiti...iiiii jooooj...:tongue2: :proud:
grga nemoj nositi sviračke instrumente :wink5:
 

myra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja bih rado došla na promociju podržati dragu kolegicu gričku...ali nažalost, to ću moći samo telepatski... ;)
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!
Da li vam je netko sa faxa javio nešto u vezi promocije? Ako je zbilja 17.10. onda bi nam iz referade trebali javiti... mene nitko nije kontaktirao! A vas? :confused2:
 

ninaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!
Da li vam je netko sa faxa javio nešto u vezi promocije? Ako je zbilja 17.10. onda bi nam iz referade trebali javiti... mene nitko nije kontaktirao! A vas? :confused2:
Da i mene to zanima, rekla mi je žena da će biti 17.10. i da ćemo dobiti obavijesti a obzirom da je danas 6.10. ja još ništa nisam dobila tako da i mene zanima dali netko zna nešto više???
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks