AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studomat

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja još uvijek ne mogu prijaviti ispite putem studomata. Da li se to može riješiti slanjem maila referadi ili ću morati osobno svratiti do referade?
Dajte citajte obavijesti na webu, al' stvarno.

PRIJAVA PREDMETA ZIMSKOG SEMESTRA - STRUČNI STUDIJI
Ponovo upisani predmeti zimskog semestra u 2015/16. akad. god. a koji su odslušani u prethodnim akademskim godinama te za koji su stečeni uvjeti za polaganje moći će se prijavljivati od najkasnije 2. studenog 2015. god.
 

Starlord

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dajte citajte obavijesti na webu, al' stvarno.

PRIJAVA PREDMETA ZIMSKOG SEMESTRA - STRUČNI STUDIJI
Ponovo upisani predmeti zimskog semestra u 2015/16. akad. god. a koji su odslušani u prethodnim akademskim godinama te za koji su stečeni uvjeti za polaganje moći će se prijavljivati od najkasnije 2. studenog 2015. god.
Ali ja sam brucoš.
 

marina24

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa ne mozes ih prijaviti kad nisi odslusala predavanja. Na ispitni rok mozes izaci u veljaci za ove predmete koji su iz zimskog semestra, a one iz ljetnog ces moci polagati od 6. mjeseca kad zavrse predavanja iz ljetnog semestra
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ali ja sam brucoš.
ti najranije možeš izaći na ispite u veljači(za ove predmete iz zimskog semestra). sada možeš na kolokvije(iskoristi tu mogućnost).

ispite iz ljetnog semestra ćeš moći polagati od lipnja(NE od travnja)
 

Tourniquet

jane doe.
Ja sam upisala specijalistički po prvi put i piše mi u studomatu za Sudsku kontrolu uprave da je odslušan predmet i mogu ga prijaviti. :surprised: A god tek počela... ne znam hoće li mi to ispraviti ili je neka greška ili kaj.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam upisala specijalistički po prvi put i piše mi u studomatu za Sudsku kontrolu uprave da je odslušan predmet i mogu ga prijaviti. :surprised: A god tek počela... ne znam hoće li mi to ispraviti ili je neka greška ili kaj.
Javi se Sanji u referadu, ispravit će ti, sigurno je greška.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel može netko rec kad su ispitni rokovi? Onaj tjedan od 9.11. ili dr tjedan od 16.11. Nisam još podignula AAI identitet pa nemogu na studomat,
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da li je netko od vas danas imao nemogućnost pristupa Studomatu?

sve sam dobro upisala, a gore mi piše Greška: neobrađena iznimka

-od kad se koristim Studomatom nikad nisam imala sličan problem
 

martina_sk

Administrator
da li je netko od vas danas imao nemogućnost pristupa Studomatu?

sve sam dobro upisala, a gore mi piše Greška: neobrađena iznimka

-od kad se koristim Studomatom nikad nisam imala sličan problem
posalji mail u referadu ili odi u referadu. ne bi to tako trebalo biti. jesi podignula indeks s upisa i rekli su ti da je sve ok?
 

AnitaJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok,
Samo informaciju molim,ako želim polagat ispit u veljači u kom roku ga moram prijaviti ?
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bok,
Samo informaciju molim,ako želim polagat ispit u veljači u kom roku ga moram prijaviti ?
piše ti na Studomatu do kad su prijave za pojedini ispit, ako ideš na ispit početkom veljače onda su prijave i odjave krajem siječnja
 

Ta Ša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima,da li netko zna datum od kad do kad je upis preko studomata u ljetni semestar...da opet ne zaboravim...hvala na odgovoru
 

Kaka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ljudi! Evo, u specifičnoj sam situaciji... Izvanredni sam student, imao sam dulju pauzu od studija.
Prijavljivao sam, al nikako samo da odem, na ispit. Neću navest razloge.
Zanima me što se događa nakon 8. prijavljenog ispita?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Zanima me što se događa nakon 8. prijavljenog ispita?
a) izađeš i položiš
b) izađeš, ali ne položiš. Slijedi ti trajna zabrana studiranja
c) ne izađeš (računa se kao pad) uz trajnu zabranu studiranja.

Nemoj se nikako dovesti pred osmo polaganje niti izlaziti osmi put, ako nisi 99,99999999 posto siguran u prolaz.
[DOUBLEPOST=1460898919,1460898836][/DOUBLEPOST]
Prijavljivao sam, al nikako samo da odem, na ispit. Neću navest razloge.
Svakako vodi računa o rokovima za odjavu ispita. ;)
 

Kaka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na navedenim informacijama. Zanima, me ukoliko se nađem u toj situaciji,
dakle, da ne izađem na 8. rok, a rok za odjavu prošao,
na konzultacijama kod profesora ništa ne pomaže da pokušavam iznudit još jedan rok?
Hvala unaprijed!
[DOUBLEPOST=1460925215,1460925153][/DOUBLEPOST]Neka molba il?
 

mape5

Super Moderator
Kaka nemoj se dovesti do te situacije. Razumljivo je da možeš na to zaboraviti, ali ne možeš na to zaboraviti 8 puta. Pravila studiranja su jasna, pravila o studomatu su isto jasna, možda malo u početku je bilo nejasnoća sa korištenjem tih novih tehnologija, ali..... prijavljivati jedan ispit, a ne odjaviti ga do 8 puta !? Sam sebe student dovede do jako nezgodne situacije. Ja sam tako u početku primjenjivanja studomata isto zaboravila odjaviti komisijski ispit, Pa sam si ljepo profučkala jedan rok, koji je me je na kraju koštao vremena studiranja i naravno financijskih sredstava. Od tada pazim na rokove odjavljivanja.
Mislim, uvijek možeš otići na konzultacije i objasniti situaciju u kojoj si se našao, ALI najbolje je ne dovesti se u takovu situaciju.
Zato, hrabro izlaziti na ispite, ili ih na vrijeme odjavljivati. ;)
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li mi netko objasniti zbog čega mi prilikom prijave na studomat izbacaje 'Nepravilni korisnicki racun ili lozinka'.
??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks