AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studomat

nell

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Opće upravno pravo I.

Ej, kako se je to riješilo? Muči me isti problem, ista poruka mi se javlja kada pokušavam u studomat.

Može li itko odgovoriti kako ste riješili problem poruke na studomatu kako nije upisan ljetni semestar?????
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ej, kako se je to riješilo? Muči me isti problem, ista poruka mi se javlja kada pokušavam u studomat.

Može li itko odgovoriti kako ste riješili problem poruke na studomatu kako nije upisan ljetni semestar?????
Meni je bila poruka odmah iza upisa da nemam evidentiran upisni list i slala sam mail Sanji pa se riješilo. Tebi tek sad javlja? Nešto nije u redu očito ,preporučam da se javis Sanji meni je odgovorila odmah sljedeći dan.
 

josipica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi kako je moguće da je najnormalnije otvoren rok za prijavu ispita u 9.mjesecu, a imam zabranu 3 mjeseca od 7.7.? Šta ne bi trebalo biti nemoguće uopće prijaviti dok ne istekne rok od 90 dana?
 

AnitaJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim za savjet ,izvanredni sam student na razlikovnom studiju 3. godine,gdje mogu naći raspored polaganja ispita za akademsku godi 2015/16.
unapriejd hvala.
 

fairyr

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Redovni sam, al piše na stranici da se može upisat 27-30, meni studomat da samo 28-30, a sa 27 bi mi bilo taman jer si želim namjestiti da upisem eng sad
 

Norid96

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Trebao bih izvaditi potvrdu da sam redovni student zbog produljenja SC iskaznice. Znam da je soba/dvorana za to u TMT14, sad - jel netko zna koja je to soba/dvorana? Tnx
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Trebao bih izvaditi potvrdu da sam redovni student zbog produljenja SC iskaznice. Znam da je soba/dvorana za to u TMT14, sad - jel netko zna koja je to soba/dvorana? Tnx
Stepenicama na prvi kat lijevo, ne mozes fulat pise na vratima.
 

goa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim pomoć. Izvanredni sam student. Može mi netko objasniti što su to AAI i gdje se oni mogu dobiti , jer koliko sam shvatila od 01.10.2015. neću moći sa starom lozinkom ulaziti na studomat??? Zahvaljujem na odgovoru.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim pomoć. Izvanredni sam student. Može mi netko objasniti što su to AAI i gdje se oni mogu dobiti , jer koliko sam shvatila od 01.10.2015. neću moći sa starom lozinkom ulaziti na studomat??? Zahvaljujem na odgovoru.
U referadi, zatrazis kad doneses index na upis.
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zanima me dali dobijemo taj AAI identitet odmah čim donesemo indeks u referadu sa uplatnicom (izvanredni) kod upisa ili moramo sanji slati mail sa zahtjevom za tim identitetom pa opet posebno ić po taj identitet kad oni to naprave jer tako pišu kolege po grupi na faceu pa ako neko zna provjereno kako ide to jer mi nema smisla ić u zg samo po taj jedan papir?? fala
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas je Sanja rekla da se prvo preko maila treba zatražiti pa se tek onda pokupi.
 

Starlord

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja još uvijek ne mogu prijaviti ispite putem studomata. Da li se to može riješiti slanjem maila referadi ili ću morati osobno svratiti do referade?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks