AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studomat

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovako, imam jedno pitanjce; dobila sam zabranu polaganja ispita 3 mjeseca, no u studomatu mi daje mogućnost prijave idućeg roka (za 2 tjedna). Da li se to ikome već dogodilo i što ste napravili? :eek: naravno, voljela bih izaći na taj rok a ne čekati do veljače :/
 

fakin

Super Moderator
nisu ti još unijeli to u studomat...nema ti smisla prijavljivati kad će ti se poništiti prijava čim unesu u studomat
 

melanija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hitno,da li ikako mogu jos odjaviti ispit na studomatu nakon roka odjave ( odjava bila danas do 9h)!?
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hitno,da li ikako mogu jos odjaviti ispit na studomatu nakon roka odjave ( odjava bila danas do 9h)!?
Hm. U teoriji mozes napisati molbu sa naravno opravdanim razlogom te dokumentacijom koja dokazuje isti.
E sad ako si ga jednostavno zaboravila nista od toga.
 

anam505

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze li mi netko reci
imam sa prve god iz zimskog semestra 2 predmeta za upisati ,a eng 3 sam odslusala prosle god i to je 16 ectsa vec upisano i predlozeni su mi predmeti iz 3. semestra i ne mogu upisati ono sto zelim jer je ili 27.5 ectsa ili 30.5 estca sto pobogu da ja radim s tim?
Hvala!
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moze li mi netko reci
imam sa prve god iz zimskog semestra 2 predmeta za upisati ,a eng 3 sam odslusala prosle god i to je 16 ectsa vec upisano i predlozeni su mi predmeti iz 3. semestra i ne mogu upisati ono sto zelim jer je ili 27.5 ectsa ili 30.5 estca sto pobogu da ja radim s tim?
Hvala!
Ne mozes nista. Upisujes ono sto ti studomat dopusta.
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Smije li se upisati godina preko studomata ako nam je jedan ispit u tijeku a pali smo ga i prenosimo ga u slijedeći semestar?
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nema logike da ja placam nesto sto necu polagati ove god
Gle ti mozes upisati do 30 ectsa po semestru. I to ti je sva mudrost, vise nema problema oko upisa i zavrzlama kao prije, upisujes ono sto ti studomat nudi. To mi je Sanja rekla jos na pocetku studomat faze.
 

i_lee

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, imam pitanjce.

Upisala sam nastavak studija, na stranicama fakulteta piše da predmete koji su odslušani moramo prijaviti do kraja 10. mjeseca, ja bih prijavila 2 predmeta koja sam odslušala još prije ali na studomatu mi daje mogućnost samo za financiranje koje ne namjeravam polagati, hoće se ti predmeti još pojaviti ili da kontaktiram referadu?
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, imam pitanjce.

Upisala sam nastavak studija, na stranicama fakulteta piše da predmete koji su odslušani moramo prijaviti do kraja 10. mjeseca, ja bih prijavila 2 predmeta koja sam odslušala još prije ali na studomatu mi daje mogućnost samo za financiranje koje ne namjeravam polagati, hoće se ti predmeti još pojaviti ili da kontaktiram referadu?
S onim postom za prijavljivanje do kraja listopada, mislim da su htjeli reći da će svi dobiti dozvolu za prijavu ispita iz svih odslušanih predmeta do kraja listopada. Zato ti se ti predmeti još ne pojavljuju. Dakle pojavit će se do kraja listopada. A što se tiče prijave ispita moći će se prijaviti do onog roka koji piše na studomatu, isto tako i odjaviti.
 

Marija54

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima! :)
Dobila sam sad u referadi javne uprave podatke vezano za AAI identitet i rekla mi je da moram aktivirati u roku od 48 h (brucoš sam).
E sad, kad ja ubacim te podatke otvori mi se moj stari "račun" sa pravnog fakulteta (ispisala sam se u sedmom mjesecu) i tamo su svi moji predmeti i svi upisi i sve, ali sa prava..
Pojma nemam šta sad, ali prije nego se opet vratim do referade da pitam ovdje, možda je netko imao sličnu situaciju?
Hvala! :)
[DOUBLEPOST=1506335867,1506335735][/DOUBLEPOST]Bok svima! :)
Dobila sam sad u referadi javne uprave podatke vezano za AAI identitet i rekla mi je da moram aktivirati u roku od 48 h (brucoš sam).
E sad, kad ja ubacim te podatke otvori mi se moj stari "račun" sa pravnog fakulteta (ispisala sam se u sedmom mjesecu) i tamo su svi moji predmeti i svi upisi i sve, ali sa prava..
Pojma nemam šta sad, ali prije nego se opet vratim do referade da pitam ovdje, možda je netko imao sličnu situaciju?
Hvala! :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks