AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studomat

miška

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vidjela sam u skriptarnici na TMT3 nešto o studomatu, pa zanima me da li to vrijei samo za pravo ili i za veleučilište???
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trenutačno nažalost samo za pravo, tak da mi moramo šetat do faksa i još plaćat prijavnice 5 kn. a kak stvari stoje, ak im je toliko teško obnavljat stranicu Veleučilišta, stavljat rasporede i slično, čisto sumnjam da će tako skoro uvesti studomat.
 

majja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam se već ponadala da je za nas, kad ono ništ :(

ma angažman oko faxa im je na nuli
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nije tu potrebna peticija...nego faks treba malo izdvojiti kuna za to....
na taj način se nabavio i onaj ''kompjutora'' kod referade 10, na uštrp živaca i puno hodanja i jedne osobe....:worshippy: the one-a:worshippy: :luxhello:...al ga je na kraju uspjela nabaviti....

da možda bi bilo ok imat studomat...jer prijavnica košta toliko koliko košta....al ovako ne moraš odjavljivati ispit i do zadnje minute se možeš predomisliti...ajd idem probati ;)
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Makar diplomirah podržavam ideju8)!
Dajem doprinos u kunićima, ljudi moji, da se riješite sobe 10!
To vrijedi kao osnove građanskog i trgovačkog zajedno...
Pretjerujem ali nije bitno!:2gunsfiring_v1:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sumnjam da će od tog studomata biti nešto, no u svakom slučaju treba probati, ako ništa drugo, barem ćemo im baciti bubu u uho! Gotovo sam siguran da će izmisliti neke razloga zbog kojih studomat nije prioritet, a jedan od njih bi mogla biti katastrofa od predavaonica i inventara, udruga nema svoj prostor, tavan nije uređen, predvorje je katastrofa, wc isto, a i projektor su nabavili tak da...ne znam...Ak se bude potpisivala peticija, rado ću je potpisati! :worshippy:
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a i ja mislim da nam treba studimat ali onda ništa od prijavnica za 5 kn.a nama bi olakšali prijavljivanje ispita a i na pravu imaju a mi nemamo.:confused:
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
daaaaaa. ma, nije neki problem 5 kuna. meni je veći problem što nisam iz zagreba pa uvijek kad moram prijaviti ispit moram nekoga zamolit za uslugu ili otputovati u zg samo da pedam pijavnicu. Ja sam definitivno za malo više suvremene tehnologije i na našem faxu...:eek:)
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
iako je studomat stavrno super stvar, meni je bolje ovako sa prijavnicama, jer ne moramo odjavljivati ispite i mozemo odustati u zadnji tren, posto se ja uglavnom kad god dodem pred faks na ispit, predomisljam, ici ili ne ici pitanje je sad, i onda ne odem i ne pise mi se nista kao pad, to mi je super... ali opet-zivimo u 21.stoljecu-tak da mislim da bi trebali imat studomat..
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo bi htjela skrenut pozornost na činjenicu da se tete u referadi i ovak teško snalaze s prijavama i puni puta gube prijavnice,pa ak im je to komplicirano zamislite tek kaj bi bilo da se sve radi preko računala?
tete bi vjerojatno pokupile virus ;)
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da ali ne kužim kako mogu izgubiti prijavnice.i što onda?tak netko gubi automatski rok.a svi znamo da je svakom u interesu što prije položiti ispit.ma sramota da se gube prijavnice.a kako drugi imaju studomat a nama ne mogu staviti bar da vide kako će funkcionirati
 

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nemamo studomat zato što tete iz referade bi rađe se živcirale i iživljavale na nama jadnicima koji nemremo niš drugo nek im se pokorit i molit boga da ti ne izgube prijavnicu:zzz:
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
meni je zdenka izgubila prijavnicu već tri puta,i svaki put kad sam ju pitala kaj da sad napravim jer gubim rok,rekla je da to nije njezin posao i da ne gnjavim :mad: :mad: :mad:
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
meni nijedna teta nije zakon jer znamo kak općenito zakoni u hrvatskoj funkcioniraju. :mad:

a teta u sobi br.8,je mojoj frendici odbila pomoći s pitanjima oko diplomskog jer je morala,citiram:"profesoru tepiću izabrati boju salveta i stoljnjaka",kad je odlazio u penziju. :eek:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks