AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studij za javne financije

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

jel ste primjetili na službenoj stranici našeg veleučilišta novost??? na lijevoj strani su novi linkovi ISPITI POREZNI STUDIJ I ISPITI JAVNA UPRAVA... sad će nam vjerojatno stavljat raspored ispita na net...
pa to bi bilo jako lijepo :)
 

bsuzy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

I ostvareno je, vjerovali ili ne, objavljeni su rasporedi ispita na netu i tako će biti ubuduće!!!


HVALA BOGU VIŠE...bilo je i vrijeme, šteta kaj ih preko neta ne mozemo i prijavljivat, al i ovo je neki pomak s mrtve točke.
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ja sam ponovno 1.god, fali mi od prošle god. samo 1 potpis. Jel sad moram dobiti samo taj potpis, a ostali vrijede od prije ili...hmm ? :confused2:
 

Mirjam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Ovako..zanima me...dal mogu drugu godinu upisat vanredno, ako sam sad redovni student? dal mogu upisat parcijalu, i studirat vanredno...izlazit samo na ispite? ..imam trenutno jednu jako kompliciranu situaciju...i redovno necu moc nikako nastavit...koje mogucnosti imam? unaprijed zahvaljujem... :)
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Ovako..zanima me...dal mogu drugu godinu upisat vanredno, ako sam sad redovni student? dal mogu upisat parcijalu, i studirat vanredno...izlazit samo na ispite? ..imam trenutno jednu jako kompliciranu situaciju...i redovno necu moc nikako nastavit...koje mogucnosti imam? unaprijed zahvaljujem... :)
bez obzira što si sad redovni student možeš drugu upisat izvanredovno...
a za parcijalu neznam jel možeš izvanredno biti,mislim da bi mogla...ne želim nagađati,pitat u referadi. a za prvo sam sigurna 100 %...:tongue2:
 

Mirjam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Hvala lijepa na odgovoru :p heh... ja se nadam da je moguca tak parcijala, da sam vanredno..ako ne, eh, probat cu to sredit da nebude parcijala :D a imam jos jedno pitanjce...dal zna mozda netko kolka je cijena vanrednog studiranja i dal se placa sve odjednom? i kad se to placa? deveti mjesec? ...
 

noname19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

cijena ti je 3500. odmah platis sve.u 9.mjesecu. tak sam ja.isto se prebacial na vanredno u 2.godini zbog drugog faksa.al moras navesti neki dobar argument radi prebacivanja.koliko ja znam..
 

Mirjam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Aha..okej, hvala...znaci, pisem molbu, navedem argument, 3500kn, naravno moram imat dovoljno bodova za drugu godinu, i to je to? :)
 

johnny depp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ovak... imam pitanje vezano za zdravstveno osiguranje... osigurana sam prek starog, e sad meni ove godine ističu studenska prava, pa me zanima jel netko upoznat s procedurom sta slijedi... znam da do 30.10 moramo si to sredit...obavila sam upise i Sanja mi je dala potvrdu za zdravstveno, tj. odjava sa zdravstvenog... e sad mene zanima po kojoj osnovi ja mogu bit dalje osigurana? 1. dal i dalje mogu bit osigurana prek starog, i o cem to ovisi?
2. ili prijava na burzu? ako netko to zna, ima kakve informacije nek ih slobodno podijeli s nama :) i koje sve dokumente treba za te prijave na zdravstveno? nadam se da ste me shvatili? help;)
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ovak... imam pitanje vezano za zdravstveno osiguranje... osigurana sam prek starog, e sad meni ove godine ističu studenska prava, pa me zanima jel netko upoznat s procedurom sta slijedi... znam da do 30.10 moramo si to sredit...obavila sam upise i Sanja mi je dala potvrdu za zdravstveno, tj. odjava sa zdravstvenog... e sad mene zanima po kojoj osnovi ja mogu bit dalje osigurana? 1. dal i dalje mogu bit osigurana prek starog, i o cem to ovisi?
2. ili prijava na burzu? ako netko to zna, ima kakve informacije nek ih slobodno podijeli s nama :) i koje sve dokumente treba za te prijave na zdravstveno? nadam se da ste me shvatili? help;)
ja sam diplomirala u 7 mj i imala sam zdravstveno osig. preko tate. postupak je sljedeći. tata te mora odjaviti u svojoj firmi,a ti ćeš im poslat/faksirati kopiju uvjerenja da si završila fax. i s tom odjavom ćeš otići u zdravstveno( jukićeva ulica) i oni će odjaviti tvoje zdr.osig.koje si imala preko tate i prijavit će te kao nezaposlenu osobu. i na temelju toga ćeš imati socijalno osiguranje. dobit ćeš papir s kojim normalno ideš kod dr dok ti se ne izradi plastična zdr. iskaznica...
na burzu se ne moraš prijavljivati zato jer zavod za zapošljavanjem nema ama baš nikakve veze s zdravstvenim osiguranjem...nadam se da sam pomogla.pozdrav
 

jekily

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

bok svima,dugo me nie bilo ovdje... prije dva tjedna sam upisao porezni studij ponovo 1.godinu... studiram uz financiranje ministarstva i platio sam samo 300kn upisninu i obavio upis...i dodjem ja danas u SC u menzu njupat i veli mi zena imate novaca na x-ici ali nemate pravo na subvenciju... i ulogiram se na srce.hr i veli mi da jos nisam upisan na poreznom i da zato nema prava ... jel ko u slicnoj situaciji?! inace izdali su mi potvrde za zdrastveno i za pokaz i sve al mi upis nije proveden???'
 

angie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

bok svima,dugo me nie bilo ovdje... prije dva tjedna sam upisao porezni studij ponovo 1.godinu... studiram uz financiranje ministarstva i platio sam samo 300kn upisninu i obavio upis...i dodjem ja danas u SC u menzu njupat i veli mi zena imate novaca na x-ici ali nemate pravo na subvenciju... i ulogiram se na srce.hr i veli mi da jos nisam upisan na poreznom i da zato nema prava ... jel ko u slicnoj situaciji?! inace izdali su mi potvrde za zdrastveno i za pokaz i sve al mi upis nije proveden???'
najbolje ti je da odeš pitat u referadu!
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Bas steta sto nemamo prakticni dio na faksu, da li je mozda netko odradivao negdje prakticni dio, premda ga nemamo u nastavnom planu, ako da gdje?
 

silvač19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Zbog bolesti sam propustio zadnja 2 tjedna predavanja u zimskom semestru, kako da sad dođem do potpisa ? (1.god) :dry:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks