AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Studij za javne financije

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

aRpoteNa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Pitanjce, radim preko st. servisa, ostao mi je samo diplomski. prvu godisnu sam upisala redovno, drugu također odmah nakon redovno te sam zbog jednog predmeta i doplomskog upisala apsolvenski također redovno, sad mi je ostao samo diplomski a kako bih jos rado radila preko st servisa jel se moze jos jedna apsolvenstka upisati redovno ili je to nemoguce (ako sad upisem bit cu vanredno)?
 

Unique

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Ova tema je otvorena za općenite informacije o poreznom studiju i sl.
Upisala sam ove godine porezni studij kao inzvaredni student, zanima kad počinju ispiti, kakva su pravila što se tiće predavanja i gdje mogu dobiti skripte ili materijale za ispite, zapravo neznam ništa?! Hvala!
 

amanda

love
Re: Porezni studij

kada ti počnu predavanja odeš na svako predavanje da vidiš što koji profesor traži, koliko moraš prisustvovati nastavi i sl.. profesori će ti reći i kada će biti ispiti, koja je literatura i sve ostalo...
postoji internet stranica na kojoj možeš naći sve što ti treba-http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_porezni_studij/1._godina/ispitni_rokovi_1._godina (ispitni rokovi)
Obavijesti - Društveno veleučilište u Zagrebu - Studij (raspored ispita kada do njih dođe)
Termini konzultacija - Društveno veleučilište u Zagrebu - Studij (termini konzultacija)
na tim stranicama ce ti biti objavljen i raspored!

što se skripti tiče imaš sve tu na forumu, a ostalu literaturu traziš po kopiraonama, od starih studenata, nešto ti i ja imam još i tako.. to ćeš se u hodu snaći!

mail predstavnika studenata ti je [email protected] pa ukoliko neki odg ne dobijes na fakultetu, forumu ili od kolega uvijek se možeš obratiti i nama! ;)

sretno s početkom studiranja i dobrodošla! :)
 

Jaymoon

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ne znam gdi da pitam,no jel zna netko otkad su profesori dostupni za konzultacije?? tek od 01.09. ili... HVALA NA ODGOVORU
 

amanda

love
Re: Porezni studij

PETICIJA ZA DEKANSKI ROK I SMANJENJE PRAGA USKORO (čitaj: 5.-9.09) KREĆE U REALIZACIJU!

Prikupljanje potpisa vršiti će se u holu fakulteta (Gundulićeva 10) od pon- petka u jutarnjim satima! Molim sve koji imaju vremena i volje izdvojiti 2-3 h jedan od dana ne bi potpomogli akciju neka se jave na private ili na mail- [email protected]!

Unaprijed hvala i nadam se da će nas se odazvati što više.. Molim da ovu obavijest širite dalje svojim kolegama putem fb-a, ili kako god se još sjetite!!
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Oko kojeg datuma u 10. mjesecu su inače dekanski rokovi? Kako je bilo prijašnjih godina?
 

amanda

love
Re: Porezni studij

hm.. a obicno 2 tjedna nakon ovih zadnjih u 9.mj. tako nekako..

inače. da vas obavijestim, peticija za priznanje ispita s druge godine unatoč preostalih 10 ects-a je predana i njeni rezultati se očekuju nakon sjednice koja ce biti odrzana nakon drugih rokova u 9. mj!
 

amanda

love
Re: Porezni studij

evo, bas su me pitali jesu li se forumašice javile za pomoć oko sakupljanja potpisa!?
bez brige, snasli smo se i bez vas. dodite se bar potpisati!!
 

amanda

love
Re: Porezni studij

radi radova u holu fakulteta potpisi se sakupljaju gore na katu! potražite nas, negdje smo sigurno!!! razglasite svima!
 

poreznik92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Dobar dan svima :)
pretpostavljam da mozemo doci i mi koji smo se tek upisali ili ipak ne
 

amanda

love
Re: Porezni studij

hehe ;) vi ste upisani u akademsku godinu 2011/12, a mi jos gulimo ovu 2010/2011 i tek se borimo za upis u novu akademsku godinu! iduce godine ce i vas muciti te brige.. za sada jos ne ;) ali hvala na azurnosti vec sada.. pobrini se da sto bolje sve rijesis na vrijeme tak da se ne moras brinuti niti oko praga, niti oko dekanskog! sretnooo!
 

amanda

love
Re: Porezni studij

ma neće.. na ovom faksu ti vlada kolektivna bolest- ljenost. da svaki drugi dan zaviris u knjigu na 2 h rasturio bi!
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

evo, bas su me pitali jesu li se forumašice javile za pomoć oko sakupljanja potpisa!?
bez brige, snasli smo se i bez vas. dodite se bar potpisati!!
ajde,ajde ne plači.evo me,tu sam ak kaj treba :laughing:
 

poreznik92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

meni su u rekli 3.10. ili 10.10.
nije jos sigurno pošto smo potpali pod pravni fax tako da sređuju neke stvari
prati na web stranici tamo ce objaviti
nadam se da sam pomogao
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

hvala :) ali prema pričama svih vas biti ce vrlo teško
Ne slušaj nikad priče lijenih i propalih studenata.Pošto sam ja bez prevelike muke u sedmom mjesecu ostvario uvjet za upis druge godine položivši 11 ispita iz prvog pokušaja(nešto preko kolokvija) mislim da te mogu savjetovati kao budućeg kolegu.Najbitnije je da ovo veleučilište ne shvatiš olako.Ako se misliš šaliti sa studiranjem i odgađati učenje do zimskih ispitnih rokova nećeš ništa uspjeti.Vjeruj mi,ovih dana gledam svoje kolege koji ništa ne uspijevaju isključivo zbog svojeg nemara,lijenosti i nezainteresiranosti i usput žele svi upis u drugu godinu.To možeš zaboraviti.Stoga,pohađaj sva predavanja koja možeš iako su većinom dosadna jer će ti mnoga od njih jako pomoći u polaganju ispita.Također zapisuj sve što možeš zapisati,pogotovo ono što profesori naglašavaju,i prati termine kolokvija preko kojih možeš puno stvari na brži,lakši i jednostavniji način riješiti.Za učenje ti je u prosjeku dovoljno 2-3 sata svaki dan nakon predavanja(tako sam ja učio i uspio) i ne bi trebalo biti problema.Što se tiče predmeta prve godine,meni ništa nije posebno bilo teško jer sam redovito učio.Samo ti ne mogu ništa reći za građansko pravo koje mi je jedino ostalo jer ga trenutačno učim i vrlo je opsežan kolegij koji slovi za najteži.Organizacija javne uprave i porezno pravo su kolegiji s kojima ljudi imaju puno problema u prvom semestru.Kolegiji nisu teški jer se svode na čisto štrebanje zakona,propisa i pravila.Samo ih počni redovito učiti i nećeš imati problema.Drugi semestar je malo teži,ali teže ispite možeš jednostavno riješiti preko kolokvija(pogotovo bankarstvo i sustav plaćanja koji je uz ekonomiju najlakši ispit i računovodstvo).E da,upravno pravo svakako probaj položiti preko kolokvija(imaš jedan kolokvij na kraju prvog semestra i drugi na kraju drugog s tim da na drugi ne možeš izaći ako ne položiš prvi) jer se taj kolegij pretvara kasnije u noćnu moru ako ga polažeš kao ispit.Za sve ostalo nemaš brige.Samo počni redovito učiti i vidjet ćeš kako je ovo veleučilište smijurija u odnosu na jednu medicinu,FER,PMF i sl.Ako ti nešto nije jasno slobodno pitaj,ako nešto ne razumiješ u vezi studiranja slobodno pitaj Sanju Storjak koja se nalazi u prizemlju lijevo.Sretno i dobrodošao!:happy:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks