AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika

ivancica21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može netko reć šta ako nemamo potpis jel možemo otić na konzultacije ili ga pitat na ispitu?
može se na ispitu dobiti potpis, ako si kod Bežovana, prošli put je tokom ispita sam potpisao indeks bez ikakvih pitanja..
 

katarina.g

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da saznala sam da je potpise dijelio na ispitu. Al kad nisam prijavila za ovaj rok. Zamolit ću na konzultacijama
 

Tinčica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Babić ima u 10, Šučur u 14. meni piše ovaj rok u 10, al pretpostavljam da možemo na bilo koji s obzirom da kad se otvori pišu oba dva roka???
 

katarina.g

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti,,treba mi potpis pa sam mislila pokušat kod njega jer sam bila na predavanjima. Da, da možeš birat kod koga želiš otić. A bežovana nema na ovom roku?
[DOUBLEPOST=1474268932,1474268812][/DOUBLEPOST]Btw kak se dođe do Nazorove jel ima neki bus ili se mora pješke od Britanca? :)
 

Tinčica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne Bežovana nema, tako da mi je očito Šučur opcija jer čula sam da je Babić koma u ispitivanju iako mi se nije tako činio na predavanju, ali iskustva ljudi nisu baš nešto. Nadam se da je Šučur bolja opcija. Imaš bus s Britanca, svakih pola sata (tipa 10 i 10-30) broj 102
 

katarina.g

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da i ja sam čula da Babić puno traži kod ispitivanja tako da kad ja budem išla isto neću njega. Hvala ti i sretno sutra :)
[DOUBLEPOST=1477823065,1474269414][/DOUBLEPOST]Kako objasnit aktivnu politiku zapošljavanja i koja je razlika između soc i ekonomske politike?
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel za ovaj predmet dovoljno za prolaz ova skripta by tonka? jel ona obuhvaća ova dva poglavlja po izbor?
 

sa3sa3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li netko napisati koja je literatura za ovaj predmet i sta su rekli opcenito na uvodnom predavanju danas?
 

Saara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, gdje se nalazi ta skriptica od 14 str.? Ja ne mogu naci :/
[DOUBLEPOST=1492018359,1492018278][/DOUBLEPOST]Kolege, gdje se nalazi ta skriptica od 14 str.? Ja ne mogu naci :/
 

josefine93

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za sve koje zanima, nije dovoljno uciti iz skripte by Tonka, barem ne kod profesora Sucura koji obara ako vidi da niste ucili iz knjige. Na kraju skripte pise da ne izbacujemo nista i mozemo ocekivat 4 ili 5 ali to nije istina, nije dovoljno ni za prolaz a kamoli za 5
 

šuta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Iso sam na predavanje za izvanredne prije par mjeseci i bilo nam je rečeno da može sami birat koje ćemo gradivo odgovarat...jel to nekaj po novome ili? Nisam jos izlazio na ispit pa ne znam...btw slažem se da skripta nije dovoljna, trebalo bi ipak knjigu prolistat...
[DOUBLEPOST=1499793911,1499793855][/DOUBLEPOST]Iso sam na predavanje za izvanredne prije par mjeseci i bilo nam je rečeno da može sami birat koje ćemo gradivo odgovarat...jel to nekaj po novome ili? Nisam jos izlazio na ispit pa ne znam...btw slažem se da skripta nije dovoljna, trebalo bi ipak knjigu prolistat...
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel zna netko provjereno jel istina da mozemo doci na usmeni bez najave kod npr.bezovana iako nam na studomatu pise da smo kod babica?
 

lea12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna koja je tocno literatura za ovaj ispit. Znam da je bilo nesto da su 2 poglavlja obvezna, a 2 po izboru. Da li to jos uvijek vrijedi?
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jos uvijek su 2 po izboru + prvih 39 str. Ucila sam iz knjige, kopirala sam samo to sta mi treba. Meni osobno puno lakse bilo iz knjige ucit, a nema tog puno. Pitanja kojih se sjecam soc.drzava-nije dovoljno reci samo definiciju nego i onaj dio di se spominje pusic i drzava blagostanja itd.Mjere drzave glede nezaposlenosti, obiteljska politika , dj.doplatci, zasto ih drzava daje i tko ima pravo na njih.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks