AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika

josipica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, super za dan više :palacgore: , samo mi je sad problem jer mi se poredbeno i socijalna poklapaju u isto vrijeme...:hmmm:
što da radim... da pišem prof. Babiću mail da ću kasniti 15 - 20 min?
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, super za dan više :palacgore: , samo mi je sad problem jer mi se poredbeno i socijalna poklapaju u isto vrijeme...:hmmm:
što da radim... da pišem prof. Babiću mail da ću kasniti 15 - 20 min?
A najbolje tak..imam i ja ispit prije tog al bi trebala stic ako prof kod kojeg imam prije nece kasnit
 

josipica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A najbolje tak..imam i ja ispit prije tog al bi trebala stic ako prof kod kojeg imam prije nece kasnit
Jesam, poslala sam mail i profesor je odgovorio u roku min, divan je :stovanje:
P.S. - ma valjda neće... ipak je ovo zadnji ljetni rok, mislim da je i njima u cilju da nas se što prije riješe... :palacgore:
 

mopsy4ever

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Odgovarala kod Profesorice Dobrotić, koja je vrlo ugodna, smirena i daje ti vremena, pitanja: socijalna prava, obilježja sustava osiguranja od nezaposlenosti i mjere obiteljske politike (ja sam izabrala nezaposlenost i obiteljsku politiku od poglavlja) :)
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Odg sam kod prof Babica.. Izabrala sam poglavlja obit politiku i nezaposlenost..
Prof pita 3pitanja,po jedno iz svakog poglavlja.. Moje je misljenje da dosta trazi i trazi da se povezuje i razumije o cem se prica a ne da se nabubeta sve iz knjige..
Pitao me def soc politike i podrucja soc politike,aktivna politika prema nezaposlenosti i ona 3 modela hranitelja u obit politici
 

Tourniquet

jane doe.
Ide li netko sutra na ispit?
Meni piše na studomatu kabinet 115 :wtf: :wtf: mislim da to ni ne postoji, a svi sa ove katedre imaju svoje sobe, tak da ne znam jel se neko zabunio ili kaj :wtf:
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koja je literatura za ovaj predmet na kraju i što točno moramo pripremiti za ispit ? jel zna netko di možemo nabaviti tu knjigu pa da si kopiramo?
 

L-girl

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li su obavezna predavanja za redovne studente? nisam bila u mogućnosti sudjelovati na većini predavanja pa zato pitam... i kad će biti potpisi?
 

ve1n

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz ekipa, da li je ovo i dalje literatura: "Socijalna politika"(2005.) str. 3-39 obavezno + 2 poglavlja po vlastitom izboru za usmeni '' ?

Htio bi to rješiti sad na prvom roku a na katedri ne mogu pronaći literaturu

Što se potpisa tiče, trebali bi biti idući tjedan jer je zadnje predavanje
 

ethela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Može li mi itko reći nešto uz ovaj izborni predmet,ima li puno toga za učiti ili je lakši za položiti? :)
 

mix

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Molim vas ako ko zna vezano za predavanja iz ovog predmeta koliko ih ima otprilike ? I da ako se djele potpisi to rade na predavanju ili se treba ići na konzultacije ili kako se evidentira dolazak na predavanja?
 

tonka20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dns sam bila kod prof babića,čovjek je izuzetno simpatičan,ali stvarno trazi,voli povezivanja,i stalno trazi primjere kao recimo kako se aktivna politika provodi u Hrv? Navest bar 3 mjere-to je pitao kolegicu.On nije los uopce,dapace ali bas trazi razumijevanje a ne samo da se nabubeta,usmeni se u principu svodi na debatu :) moja pitanja:zašto neki autori kritiziraju soc prava i kazu da je bolje govorit o socijalnim standardima,razlika izmedju ekonomske i ekoloske politike,sustav osiguranja nezaposlenih(izabrala sam poglavlja soc nezaposlenost i obitelj pol) trojkica je u indeksu,eto ko voli debate preporucam mu babića:) p.s.napravila sam svoju skriptu koju cu kroz koji dan stavit u skriptarnicu,nadam se da ce vam to "olaksati" ucenje,sretno svima!
 

mix

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo dojmova s ispita. Bežovan ne gnjavi puno pušta s 50% odgovorenih pitanja. Kratko i jednostavno. Ugodan ispit !
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks