AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A jesi li redovni ili izvanredni??? Ja izvanredni, pa me zanima da li uopće mogu na ispit prije nego odslušam predavanja, jer nama nisu počela, a valjda će negdje u 1mj, pa sam mislila ić prije.
Pa ako znaš, napišeš, ili ako bi mogo pitat prof., ili nekog drugog, bila bi jako zahvalna:worshippy::thumb22:
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
O onda super, a jel bi mogo napisat literaturu??? pa bi onda i ja izašla na taj ispit- da ne budeš sam
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam žensko.
1-39 str. + jedno poglavlje po želji iz knjige Puljiz, Bežovan, Zrinščak, Šućur: Socijalna politika
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E stvarno se ispričavam, a baš sam si nekak i tak mislila. Sorry

Ček a to 1-39 str. iz koje je to knjige???
 

Klodovik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Ja sam za izborni upisala socijalnu politku. Zna li itko išta o tom predmetu. Tko ispituje, jel ima pismeni i usmeni. Svaka pomoć bi mi dobro došla. Hitno! Molim dobre duše jer sam prijavila ispit za 11. mjesec.:cool:
 

Lkalauz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas sam bila na ispitu u Nazorovoj. Na oglasnoj ploči u Gunduličevoj pisalo da je ispit kod prof. Vlade Puljiza u sobi br.11 na prvom katu što se pokazalo totalno netočno. Informacija za sve koji će ići na ispit je da prof. Puljiz više ne ispituje studente sa veleučilišta i nemojte uzalud čekati ispit ispred njegovog kabineta kao nas 4 danas. Ispituje ustvari prof. Zrinščak koji imat kabinet u prizemlju lijevo. jedva nas je uopće primio na ispit i to uz inzistiranje prof. Puljiza koji se zauzeo za nas. Uglavnom odgovarala sam opći dio ( onih 39 strana ) i poglavlje obiteljske politike. Profesor detaljno pita, godine, imena, brojke, definicije i sl., ali sve 4 smo prošle. Sretno svima koji budu išli na ispit i savjetujem da idete busom jer ima dosta za hodati od Britanca. Pozdrav.
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Doista ne znam gdje si pročitala da je ispitivač prof.Puljiz. Nije uopće pisalo tko ispituje, baš sam jučer prije ispita bila na faksu i gledala popis, niti u kojoj sobi. Ja sam bila kod prof. Zrinščaka u 11 h. Položila i dobila upalu mišića
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zahvaljujem na informacijama vezano uz ispit. A dajte recite vi koji ste bili na ispitu, jel ste bili na predavanjima, i ako jeste dali ste se možda tamo potpisivali??
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ha. ona uči već 2 tjedna, i veli da je koma, dosadno i ima jako puno pisaca... a valjda budeš stigao, svaka čast ako budeš za 3 dana
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks