AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja isto idem na konzularno i na izborni sustav, ali bih probala i ovo, vidjet ćemo, poslala sam mail prof. Bežovanu u vezi literature (onaj koji je naveden na katedri) ako šta odgovori javim

Evo da javim, prof. Bežovan mi je odgovorio da je to to, znači str. 1-39 knjige i jedno poglavlje po izboru iz drugog dijela knjige, pozdrav
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja isto idem na konzularno i na izborni sustav, ali bih probala i ovo, vidjet ćemo, poslala sam mail prof. Bežovanu u vezi literature (onaj koji je naveden na katedri) ako šta odgovori javim

Evo da javim, prof. Bežovan mi je odgovorio da je to to, znači str. 1-39 knjige i jedno poglavlje po izboru iz drugog dijela knjige, pozdrav
super,hvala ti,vidimo se na konzularnom ;)
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit prošao, došli smo jedan kolega i ja, oboje prošli, prof. je morao izaći ali se vratio oko 10,30. Pitao što sam učila, ja navela obiteljsku politiku, pričala o tome malo, jedno podpitanje i ocjena dobar je pala. Super, sve ide jako brzo, par minuta i to je to.
 

walle

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bijah na ispitu danas.. Umrla sam od pješačenja do faksa.. Ugl, profesor Bežovan me ispitivao.. Prvo je lupio žig u indeks, pa krenuo pitati. Pitao me jedno pitanje iz mirovinskog sustava, jer sam to naučila i trojka pala.. Pita jel hoćeš više.. Preporučam svima ovaj izborni jer je skroz lagan.. Toliko od mene..
 

Alma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ispit je prelagan! ja sam ga spremala koja 4 dana i ponavljala 3...tak da je fakat lagan...nikakva predavanja, nikakve konzultacije...samo nauči i dođeš na ispit i to je to...on ti postavi cca 2-3 pitanja pa te pita koji si uzela dodatni dio, pa ti kažeš pa on još jedno pitanje pita i gotovo! e sad, ja sam učila po nekoj skripti rukom pisanom, a koja je literatura nemam pojma...mislim da negdje čak i piše...i malo si pogledaj pitanja po forumu...ne treba ići u širine...sretno!!!
Oprosti,ali mozes li mi reci kako doci do skripte po kojoj si ti ucila. Unaprijed hvala! :)
 

hrgolina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oprosti,ali mozes li mi reci kako doci do skripte po kojoj si ti ucila. Unaprijed hvala! :)
dala mi ju je frendica...rukom pisana...proslijedila sam ju dalje...žao mi je što ne mogu pomoći...sorry sorry:hm:
 

L0rY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Nadam se da ima kolega koji su ove god upisali ovaj predmet kao izborni!
Zanima me, dali je literatura za ovu akademsku godinu ostala jednaka kao i prosle?!
1-39 str. + poglavlje po izboru?
 

marty1711

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam ga polagala prekjučer, i tak sam učila , prvih 39 str i još jedno. to je to. odgovarala sam kod prof. Bežovana. Super je prof, ja sam se sva spetljala jer nisam baš stigla naučit kak treba pošto sam odgovarala i konzularno. Al onda pita nešt najosnovnije i prolaz je tu.
 

L0rY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam ga polagala prekjučer, i tak sam učila , prvih 39 str i još jedno. to je to. odgovarala sam kod prof. Bežovana. Super je prof, ja sam se sva spetljala jer nisam baš stigla naučit kak treba pošto sam odgovarala i konzularno. Al onda pita nešt najosnovnije i prolaz je tu.
Zahvaljujem kolegice na odgovoru:)...
Knjiga se moze kupiti u kopiraoni u masarikovoj?!
 

marty1711

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zahvaljujem kolegice na odgovoru:)...
Knjiga se moze kupiti u kopiraoni u masarikovoj?!
Ma kaj će ti cijela knjiga??? nek ti isprintaju prvih 39 str. i jedno poglavlje još kaj si izabereš, nezaposlenost i obitelj ti imaju po 30 str. a za ovo ostalo neznam :) Bar sam ja tak napravila i platiš manje od 10 kn.
 

L0rY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma kaj će ti cijela knjiga??? nek ti isprintaju prvih 39 str. i jedno poglavlje još kaj si izabereš, nezaposlenost i obitelj ti imaju po 30 str. a za ovo ostalo neznam :) Bar sam ja tak napravila i platiš manje od 10 kn.
Ma i mislila sam tako...ne cjelu knjigu ;-)
Oo superrr...nije puno :) hvala!!
 

~crystal~

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Planiram ici na rok sada u 2.mj.
Pocela sam laganini ucit, ovih 39str + poglavlje po izboru, kako ste napisali da je potrebno.
No, poslala sam profesoru Bezovanu mail prije nekih 2 tjedna i pitala ga sto tocno moramo nauciti za ispit. Odgovorio mi je da ce uskoro biti informacija o tome na webu. Ali ni traga ni glasa toj informaciji.
I sta sada?! Mislim, bilo bi glupo da tjedan dva prije roka objave da se treba znat cijela knjiga. Pa sad ti jauci 300-400 str u kratko vrijeme. :/
Dali je netko mozda bio kod njega na konzultacijama nedavno pa da zna nesto o tome?!
 

martina1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Do sada je bilo potrebno znati prvih 39 str. + jedno poglavlje po izboru i iskreno ne vjerujem da će se to mjenjati, jer ipak je to izborni predmet, a profesor je jako dobar
 

zorro

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jedan od najzanimljivijh predmeta i najugodnijih ispita uopće, uveo bi to kao obavezni:)2 pitanja, 1 iz prvog poglavlja,1 iz poglavlja po izboru i čavrljanje o tim temama:)
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Do sada je bilo potrebno znati prvih 39 str. + jedno poglavlje po izboru i iskreno ne vjerujem da će se to mjenjati, jer ipak je to izborni predmet, a profesor je jako dobar
Nama je prof sad na 1.predavanju rekap da moramo naucit prvih 39.str i 2poglavlja po izboru..
 

lidach3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
soc politika : "Socijalna politika"(2005.) str. 3-39 obavezno + 2 poglavlja po vlastitom izboru za usmeni
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks