AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Socijalna politika

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas kod Bežovana, pitanja: socijalna država, modeli mirovinskog sustava i mjere obiteljske politike. Svakako preporučam ovaj predmet kao izborni, samo želim napomenuti jednu stvar, koju nisam vidjela da je netko spomenuo vezano za ovaj predmet. Meni je ispit danas bio u 11h a došla sam tamo oko 10:15, par minuta kasnije profesor je izašao iz kabineta i pitao nas tko je za što, i rekao da je to to, da više ne prima nikoga iza nas, jer kao mora se znati neki red, iako je ispit u 11h. Eto, čisto da znate da dođete prije da vam nebi bezveze propao rok :)
 

suzaaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ide netko sutra ujutro na ispit?
idem ja..makar najrade nebi jer nema prof.bezovana :(
ujutro u 9 ili popodne? Ja sam mislila ujutro u 9, ne znam uopće ko je taj profesor... i više sam čitala nego učila....
 

whiskey20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ide netko sutra ujutro na ispit?

ujutro u 9 ili popodne? Ja sam mislila ujutro u 9, ne znam uopće ko je taj profesor... i više sam čitala nego učila....
ujutro idem pošto iskustva sa Šućurom nisu dobra a i nisam ucila po knjizi...ni ja nemam pojma ko je taj profac,vidjet cemo sutra :/
 

vesna1994

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Matković, Babić ili Šućur? Tko je bolja opcija
[DOUBLEPOST=1528204364,1528113316][/DOUBLEPOST]
Matković, Babić ili Šućur? Tko je bolja opcija
Danas nas je bilo 6 na usmenom. Po forumu se cinilo da je Šućur bolji izbor od Babića, ali kako prve dvije cure je rušio onda sam se predomislila i otisla kod Babića i to je bio odlicna izbor jer profesor je bas super. Odgovarale smo samo jedna cura i ja i obje prosle,dobar 3. Prvo je pitao koja smo poglavlja uzele (nezaposlenost i obiteljsku politiku). Ispit je bio vise razgovor, međusobno smo se nadopunjavale kolegica i ja a kako smo briljirale haha i profesor nas je imao potrebu nadopunit, ne uzme za zlo ako ne znas. Ja sam vecinu pitanja krivo odgovorila, nepotpuno ili s puno navlacenja. Uglavnom, pitanje 1. Definicija socijalne politike i njezina podrucja, kolegica je imala razliku socijalne drzave i socijalne politike i standarda tako nesto. Moje drugo pitanje je aktivna politika zaposljavanja. I jos me pitao iz obiteljskog dijela evo pojma al nesto lagano haha ne brinite oko ovog ispita, ja sam tjedan dana to citala s razumijevanjem i pogledala forum koji je izdašan zato dajem svoj prilog :D
Na predavanje nije potrebno ici,potpis sam trazila nakon sto mi je lupio zig i etogac. Sretno ekipa i hrabno beeeez panike
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Trojka u indeksu. Prof. Babić je zakon, pomaže skroz potpitanjima i navodi na sve nacine do odgovora, ispit djeluje kao rasprava o odr. temama. Nije istina to sto pise na forumu da je zahtjevan i da puno trazi, preporučam ga.
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je neko odgovarao osnove socijalne politike sad na ovim online ispitima? Kakvi su dojmovi?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks